بی بلاگ

تمامی اطلاعات, خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و بی بلاگ هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
تولبار و نحوه استفاده از آن

تبلیغات

***

خیریه مهربانه

خیریه مهربانه

پست ثابت

همت 110

تبلیغات

خرید پستی جا قاشقی داخل کشوی گردان جا قاشقی خرید پستی

این محصول جهت قراردادن قاشق، چنگال، کارد و ... برای نگهداری در کشوی کابینت می باشد. در این محصول به منظور افزایش کاربری و سهولت استفاده در قسمت فوقانی بخشی با امکان چرخش 360درجه در نظر گرفته شده است.همچنین می توان از این قسمت به صورت جداگانه در هنگام سرو غذا روی میز استفاده نمود.

خرید

قیمت : 35,000 توماننقش شبکه های اجتماعی در تامین اخبار  

22
زمان دریافت خبر: شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۸منبع خبر: عصر ایرانطبقه بندی: فناوری و ارتباطات بررسی ها نشان می دهند که بسیاری از بزرگسالان آمریکایی اخبار خود را از رسانه های اجتماعی به دست می آورند. - به گزارش ایسنا به نقل از تک تایمز، طبق بررسی های انجام شده درباره معروف ترین شبکه های اجتماعی و کاربرانشان، بیشتر کاربران در آمریکا اخبار خود را از طریق رسانه های اجتماعی کسب می کنند. - مرکز تحقیقاتی پیو در واشنگتن دی سی، 9 شبکه اجتماعی را مورد ت

ادامه مطلب  

خبرنگاران سازمانی، سربازانی گمنام  

22
واژه "خبرنگار" با "رسانه" گره خورده است.حال این رسانه می تواند رادیو، تلویزیون، مطبوعات ، خبرگزاری، پایگاههای خبری  و یا  شبکه های اجتماعی باشند. غافل از اینکه بخش عمده ای از اخبار و گزارش های رسانه ها حاصل دسترنج "خبرنگاران سازمانی " است که در روابط عمومی ها کار می کنند و کمتر دیده می شوند.
 

ادامه مطلب  

تلگرام؛ رسانه برتر انتخابات پیش‌رو  

22
               
رسانه جمعی را رسانه‌ای یک‌سویه و در دست صاحبان قدرت و ثروت نامیده‌اند و رسانههای اجتماعی را رسانه نوین چندسویه که در اختیار مردم است و در آنجا دموکراسی به‌معنای واقعی ظهور می‌کند بنابراین هرکس می‌تواند رسانه‌ای داشته باشد و تولید محتوا کند.
اما از یک نکته نباید غافل شد که رسانههای اجتماعی، رقیب رسانههای جمعی نیستند بلکه درحال‌حاضر مکمل رسانههای جمعی هستند که هم می‌توانند خوراک و سوژه خبری به رسانهها بدهند

ادامه مطلب  

سواد رسانه ای چیست؟  

22
سواد رسانه‌ای چیست؟
دکتر یونس شکرخواه 
سواد رسانه‌ای چیست؟سواد رسانه‌ای یک نوع درک متکی بر مهارت است که می‌توان براساس آن انواع رسانهها را از یکدیگر تمیز داد، انواع تولیدات رسانه‌ای را از یکدیگر تفکیک و شناسایی کرد.
به نظر من هدف اصلی سواد رسانه‌ای می‌تواند این باشد که بر اساس آن بتوان محصول نهایی یک رسانه را از این جنبه شناخت که آیا بین محتوای یک رسانه به مثابه یک محصول نهایی با عدالت اجتماعی رابطه‌ای وجود دارد یا خیر.
سواد رسانه

ادامه مطلب  

هجوم تلگرام  

22
در عصر ارتباطات و اطلاعات حضور پرقدرت رسانه های جمعی از جمله لاین و تانگو و خصوصا تلگرام باعث شده تا اخبار شهرمون در چشم بر هم زدنی منتشر شود و خواب از چشم اربابان پولدار و زورمدار بگیرد. در کنار همه مزایا اما بازار شایعات و اخبار غیر موثق نیز داغ است که بایستی با دقت بیشتر به آن پرداخته شود.
اما در انتخابات پیش رو خصوصا انتخابات شورای شهر بایستی از این فرصت طلایی نهایت بهره و استفاده را برد و با پخش فیلم و عکس و اخبار کسانی که با پهن نمودن سفر

ادامه مطلب  

 

22
حتی رئیس جمهور کشور هم می گوید رسانه میلی نه رسانه ملی؛ این از فحش هم بدتر است / دوران «مصلحت نیست مردم بدانند» دیگر تمام شده / به خدا این کشور امیرکبیر دارد، ...حتی رئیس جمهور کشور هم می گوید رسانه میلی نه رسانه ملی؛ این از فحش هم بدتر است / دوران «مصلحت نیست مردم بدانند» دیگر تمام شده / به خدا این کشور امیرکبیر دارد، ...حتی رئیس جمهور کشور هم می گوید رسانه میلی نه رسانه ملی؛این از فحش هم بدتر است/دوران «مصلحت نیست مردم بدانند» دیگر تمام شده. کان

ادامه مطلب  

 

22
حتی رئیس جمهور کشور هم می گوید رسانه میلی نه رسانه ملی؛ این از فحش هم بدتر است / دوران «مصلحت نیست مردم بدانند» دیگر تمام شده / به خدا این کشور امیرکبیر دارد، ...حتی رئیس جمهور کشور هم می گوید رسانه میلی نه رسانه ملی؛ این از فحش هم بدتر است / دوران «مصلحت نیست مردم بدانند» دیگر تمام شده / به خدا این کشور امیرکبیر دارد، ...حتی رئیس جمهور کشور هم می گوید رسانه میلی نه رسانه ملی؛این از فحش هم بدتر است/دوران «مصلحت نیست مردم بدانند» دیگر تمام شده. کان

ادامه مطلب  

واژگون  

22
عجیب است همان کسانی که به رادیو و تلویزیون ایران اسلامی با دیده انتقاد و تردید و تمسخر می‌نگرند و به رعایت اصول منطقی در پذیرفتن اخبار و ادعاها اصرار می‌کنند، راحت‌تر از آنچه فکرش را بکنی، تخیلات و شبهات یک رسانه‌ی امریکایی را به جان و دل گوش می‌دهند و می‌پذیرند!

ادامه مطلب  

هفت خبرساز حوزه ICT در سال 94  

22
دانیال رمضانی - مرور رسانههای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در سال 94 و بررسی تکرار کلیدواژه‌ها ما را به سمت شخصیت‌های حقیقی و حقوقی هدایت می‌کند که بخش عمده‌ای از سوژه اخبار، تحلیل‌ها، گزارش‌ها و گفت‌وگوها را به خود اختصاص دادند.
ادامه مطلب

ادامه مطلب  

نیازی سخت افزاری پیش از مطالعه برخی اخبار و کامنت ها!  

22
کامپیوترها، تبلت ها و فبلت ها وسیله های جدیدی هستند که استفاده آنها در دهه اخیر رشد روز افزونی داشته؛ خب!
این وسیله ها نیاز به سخت افزارهای گوناگونی مانند: موس، موس پد، قلم، یو اس بی و .... هم دارند؛ خب!
یک وسیله بسیار ضروری که پیش از خواندن بسیاری از اخبار و به خصوص کامنت های مخاطبان اینگونه به اصطلاح «رسانه ها» در این روزها به شدت نیاز است، کیسه ای است که به آن می گویند: Emesis Bag یا Vomit Bag ؛خب!


مدتی است هزینه خبر خوانی و کامنت خوانی هایم بالا رفته ب

ادامه مطلب  

پیام تبریک دکتر پیرزاده به خبرنگاران شیروان بمناسبت روز خبرنگار  

22
????تبلور و مظهر پیشرفت هر جامعه در عیار آگاهی و معرفت افکار عمومی آن تجلی می‌یابد؛ آنجا که گوهر ناب اندیشه‌ورزی و خرد همچون نگینی به درخشش در می‌آید و از تابش آن جلوه‌های روشنگری و بیداری فکری عیان می‌ شوند.????اخبار و اطلاعات از عناصر اساسی دست‌یابی به آگاهی است که از طریق رسانهها و نقش آفرینان اصلی آن یعنی خبرنگاران به جامعه منتقل می‌‌شود و این گواه بر نقش بارز و ارزشمند اهالی رسانه در ارتقا سطح دانش و فرهنگ عمومی جامعه است. ????خبرنگار

ادامه مطلب  

سانسور شود!  

22
دانشجوی عزیز لطفا جهت بررسی رسانههای بیگانه خارج و داخل کشور در باب اخبار ذیل اقدامی داشته باشید تا با حال و هوای مطلب‌مان بیشتر عجین شوید.
 
خبر اول: نسل سوم و چهارم انقلاب در خط مقدم دفاع از حرم
 
بیشتر شهدای امروز ایران، نه امام شهدا (ره) را دیده، نه خطر پیشروی دشمن عینی را در خاک میهن‌شان حس کرده‌اند و نه با رزمنده‌ها و جو پرشور سال‌های ابتدایی انقلاب مانوس شده بودند…
 
خبر دوم :حضور گسترده دختر و پسر جوان ایرانی با هر تیپ و ظاهری در شب

ادامه مطلب  

روستایی عجیب در کرمان + تصاویر  

22
زمان دریافت خبر: چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۳منبع خبر: خبرگزاری میزانطبقه بندی: فناوری و ارتباطات گفتنی است این گزارش در تاریخ 16 تیر ماه 1394 در خبرگزاری ایسنا منتشر شده است و بنا به اهمیت آن بازنشر می شود. انتهای پیام/ خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.
مشاهده متن اصلی خبر

ادامه مطلب  

ژورنالیسم مجازی و رسانه‌های سنتی  

22
امروزه رسانهها از جمله قدرتمندترین ابزارهای در اختیار بشر محسوب می‌شوند. واقعیت این است که جهان در حال حاضر وارد عصر تازه‌ای شده است که در آن رسانههای الکترونیک حاکمیت بلامنازعی در تمامی عرصه‌های زندگی بشر ایجاد کرده‌اند وبه‌طور غیرقابل باوری با شتاب در حال ایجاد تغییرات بسیار گسترده‌تری در تمامی شئونات زندگی سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جامعه امروز هستند.
 

ادامه مطلب  

قبایل رو به انقراض + تصاویر  

22
زمان دریافت خبر: دوشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۲منبع خبر: خبرگزاری میزانطبقه بندی: فناوری و ارتباطات به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان ، گزارش تصویری زیر در تاریخ 23 خرداد 1394 در خبرگزاری مهر منتشر شده است و بنا به اهمیت آن بازنشر می شود. انتهای پیام/ خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.
مشاهده متن اصلی خب

ادامه مطلب  

جناب خان رسانه ی ملی ایران  

22
 
انجا که که وسایل ارتباط جمعی که در این جا بحث بر سر روزنامه_ رادیو و تلویزیون در ایران است, نمی توانند وظایف خود را بدرستی انجام دهند. انگاه که پخش خبر و اطلاع رسانی شان سریع و بی طرفانه و اگاهی بخش اتفاق نمیفتند و تحلیل وقایع , تشریح انان به اگاه سازی انسان ها از ضروریات زندگی(ساروخانی:1386,91) نمی انجامد, وقتی به جای نزدیکی سلیقه هاواست ها و انتظارات تمامی ساکنان یک جامعه(همان,87)و همچنین به جای ناپدید کردن خرده فرهنگ ها , و فرهنگ های خاص وایجا

ادامه مطلب  

رسانه هادر نگاه سنتی یا مدرن به زن بلاتکلیف است  

22
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی فضای قالب رسانهها را پرداختن به نقش سنتی زنان در جامعه دانست و گفت: رسانهها باید تفکری که حوزه فعالیت زنان را محدود به چند حوزه مشخص مثل پرستاری و معلمی می‌کند، متحول کرده و نشان دهند که زنان می‌توانند نقش راننده تاکسی، خلبان، پزشک، استاد دانشگاه و... نیز داشته باشند.

ادامه مطلب  

شگرد جدید داعش برای بمب گذاری + عکس  

22
زمان دریافت خبر: جمعه ۱۳ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۶منبع خبر: خبرگزاری میزانطبقه بندی: فناوری و ارتباطات به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان ، تصویر شگرد جدید داعش برای بمب گذاری را در زیر مشاهده می کنید. انتهای پیام/ خبرگزاری میزان : انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.
مشاهده متن اصلی خبر

ادامه مطلب  

بازدید رییس جمهور از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات  

22
یه گزارش ایسنا، بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات با میزبانی از 900 رسانه در قالب 620 غرفه با شعار «شفافیت و صداقت» در مصلای امام خمینی(ره) تهران برپا شده است.همزمان با برگزاری نمایشگاه مطبوعات، نشست‌های متنوع روزنامه‌نگاران خارجی، کارگاه‌های آموزشی، نشست‌های تخصصی با موضوعات روز روزنامه‌نگاری در چهار تالار گفت‌وگو، سه سالن نشست‌های تخصصی و همچنین حضور وزرا و سخنگوی دولت در این نمایشگاه برای گفت‌وگو با خبرنگاران در نظر گرفته شده است. امس

ادامه مطلب  

انواع کسب وکار اینترنتی  

22
به طور کلی کسب وکارهای اینترنتی را می توان به 10 گروه عمده تقسیم کرد:*ایجاد اجتماعات آنلاین*خرید،فروش و حراج کالاهای مختلف*تبلیغات اینترنتی *ارائه خدمات تخصصی به دیگران*ایجاد امپراطوری اطلاعات،اخبار وآموزش *تهیه وارائه نرم افزار های مختلف*چند رسانه ای یا مالتی مدیا*پیوستن به شبکه های واسطه گری *خدمات مربوط به ایمیل *سرمایه گذاری مشترک

ادامه مطلب  

همایش حلال در رسانه، فرهنگ و هنر  

22
نخستین هم اندیشی پیرامون " حلال در رسانه، فرهنگ و هنر" همزمان با روز جهانی حلال به همت موسسه حلال جهانی و کانون اسلامی انصار در این هفته برگزار می شود. این اولین نشست در جهان اسلام پیرامون ابعاد ونظامات استاندارد حلال برای فعالیت های رسانه ای، فرهنگی و هنری است که با حضور کارشناسان برتر این حوزه مورد بررسی قرار می گیرد.

ادامه مطلب  

پاسخ بارسا به من یونایتد برای جذب سوارز  

22
در روزهای اخیر، اخبار زیادی مبنی بر تمایل منچستریونایتد برای جذب لوییس سوارز، مهاجم اوگوئه ای و گلزن بارسلونا به گوش رسیده است.
جوزپ باتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا تاکید کرد علیرغم درخواست سران منچستریونایتد، امکان انتقال سوارز به تیم دیگری وجود ندارد و او قطعا در بارسلونا باقی خواهد ماند.
بارتومئو گفت: "ما نیز اخبار را در رسانه ها دنبال می کنیم و در اخبار می بینیم. اما موضع ما در مورد سوارز مشخص است و می دانیم که او نیز از شرایط خود در بارس

ادامه مطلب  

رسانه و بازنمایی زنان/ ادعای نابرابری جنسیتی  

22
«بررسی رابطه استفاده از رسانههای ارتباطی با احساس ستمگری، نابرابری و تفاوت در زنان» پژوهشی است که توسط انسیه جلالوند و خدیجه سفیری انجام شده است. با توجه به نتایج این پژوهش، رابطه معناداری بین استفاده از رسانههای ارتباطی و احساس نابرابری در زنان وجود دارد.

ادامه مطلب  

سواد رسانه‌ای (۳): سلسله مراتب خبری چیست؟  

22
اطلاع رسانی و ارتباطات /حمیدرضا نـجفی
اولویت‌های
یک نشریه، شبکه تلویزیونی یا وب سایت خبری
در درج اخبار چیست و چه اخباری را در صدر
قرار می‌دهند؟ اخبار مهم کدام‌ها هستند
و چه ویژگی‌هایی دارند و بر چه مبنای مهم
تشخیص داده می‌شوند؟ و ...؟
این‌ها سؤالاتی هستند که در این فیلم دو دقیقه‌ای با کمک شخصیت‌‌های عروسکی به
بهترین و ساده ترین شکل ممکن برای گروه سنی کودکان و
نوجوانان به آن‌ها پاسخ داده می‌شود.سایر فیلم‌های آموزشی:فیلم (۱): خبر چیس

ادامه مطلب  

چند نکته پیرامون گفته های آقای سخنگو.  

22
سخنگوی دستگاه قضا می گوید : "بر اساس مصوبه298 شورای عالی امنیت ملی، سیاستهای خبری و رسانه ای از سوی دبیرخانه شورا، تدوین و به همه رسانه ها از جمله رسانه ملی، مطبوعات و خبرگزاریها ابلاغ می شود.این کارگروه در جریان فتنه سال ۸۸ که عده ای حاضر به تمکین در برابر قانون نشدند و کشور را با آشوب مواجه کردند، در دولت سابق در خصوص رئیس جمهور اسبق تصمیم گرفت، وی ممنوع التصویر شود، و اخبار و تصاویر وی در رسانه ها منعکس نشود."
1- طبق گفته ی جناب سخنگو مصوبه ای

ادامه مطلب  

اختصاصی بلاگ نیوز "اگر می شد،اگر نمی شد"  

22
وبسایت خبری بلاگ نیوز (بخش ورزشی) زین پس بسته خبری ویژه و متفاوتی را با نام "اگر می شد، اگر نمی شد" منتشر خواهد کرد.
این بسته خبری درمورد واکنش های اشخاص و اصحاب رسانه نسبت به اخبار و حواشی مربوط به فوتبال ، ورزش های جهانی و المپیک می باشد به این صورت که مثلا وقتی یک تیم یا ورزشکار نتیجه را می برد، ضمن اینکه ما واکنش های سایت های خبری و مصاحبه های اشخاص مربوطه را درمورد آن نتیجه منتشر میکنیم(عناوین اخبارواکنش همان ها را اگر آن تیم یا ورزشکار ن

ادامه مطلب  

اخرین اخبار اایران  

22
جستجوگر اخبار پارسیکجستجوگر اخبار پارسیکجستجوگر اخبار پارسیکجستجوگر اخبار پارسیکجستجوگر اخبار پارسیک,جستجوگر اخبار پارسیکجستجوگر اخبار پارسیکجستجوگر اخبار پارسیکجستجوگر اخبار پارسیکجستجوگر اخبار پارسیکجستجوگر اخبار پارسیک,جستجوگر اخبار پارسیکاخبار سیاسی - جدیدترین و آخرین اخبار سیاسیاخبار سیاسی - جدیدترین و آخرین اخبار سیاسیاخبار سیاسی - جدیدترین و آخرین اخبار سیاسیاخبار سیاسی - جدیدترین و آخرین اخبار سیاسیاخبار سیاسی - جدیدتری

ادامه مطلب  

ایده بدهید تا 80 میلیون تومان حمایت بگیرید  

22
به احتمال زیاد برایتان پیش آمده است که به اخبار موفقیت یک شرکت استارت‌آپی یا نوگام، در رسانهها برخورده باشید و به ناگاه آه از نهادتان بلند شده باشد! چرا؟ چون شما پیش‌تر، خودتان درست همان ایده را به صورت خام در ذهنتان داشتید، اما به خاطر نداشتن امکانات یا اصلا پی آن را نگرفته بودید یا اینکه در گام‌های اول، ناکام شده بودید

ادامه مطلب  

ورود افسران ارتش مصر به خاک سوریه  

22
4 days ago - به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، رسانههای محلی سوریه گزارش دادند که گروهی از افسران ارتش مصر برای همکاری با مشاوران نظامی روسیه در ...به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، رسانههای محلی سوریه گزارش دادند که گروهی از افسران ارتش مصر برای همکاری با مشاوران نظامی روسیه در ...4 days ago - رسانه های محلی سوریه گزارش دادند که گروهی از افسران ارتش مصر برای همکاری با مشاوران نظامی روسیه در خصوص آموزش Ù.رسانه های محلی سوریه گزارش د

ادامه مطلب  

رسانه ها وحجاب اسلامی  

22
نقش و تأثیر رسانه ها در تغییر فرهنگ اسلامی و دینی: یکی از عواملی که در گسترش فرهنگ برهنگی تأثیر گذار بوده است، فعالیت های
مسموم و غیر اخلاقی رسانه های غربی و ماهواره ای است. در واقع ماهواره ها و
رسانه ای مکتوب و غیر مکتوب نقش الگودهی و جریان سازی فرهنگ برهنگی را بر
عهده دارند. بسیاری از رسانه های ماهواره ای اصل ماهیت و رسالتشان در جهت
کودتای فرهنگی و نفوذ و سست نمودن پایه های فرهنگی و مذهبی سایر کشورها و
ملت ها ست. این متخاصمین فرهنگ و هویت د

ادامه مطلب  

وظیفه سنگین رسانه ها و بخصوص صدا و سیما در بعد از انتخابات مجلس و خبرگان  

22
رسانه ها در دنیای امروز، حکم تیغ دولبه را دارند و  رسانه بزرگی چون صدا وسیما در کشور ما وظایف سنگینی دارد که در شرایط حساس کنونی کشور،می بایست گذشته از اطلاع رسانی درست و عادلانه، فرهنگ سازی و آگاهی بخشی در راستای جامعه سازی نیز هست تا دولت بتواند با کمک مجلس، برنامه های توسعه همه جانبه کشور را پیاده کند و از موانع مختلفی که دشمنان ما درجلوی راه ما قرار داده اند، بردارد. این مرقومه سعی دارد که به اختصار به این مهم بپردازد .

ادامه مطلب  

جایزه ایثار و رسانه، گامی در جهت ترغیب اصحاب رسانه برای ترویج فداکاری است  

22
 جایزه ایثار و رسانه، گامی در جهت ترغیب اصحاب رسانه برای ترویج فداکاری است            وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم رونمایی از دومین جلد کتاب مردمی ایثار گفت: نشان و جایزه ایثار و رسانه، گامی در جهت ترغیب اصحاب رسانه است.وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم رونمایی از دومین جلد کتاب مردمی ایثار گفت: نشان و جایزه ایثار و رسانه، گامی در جهت ترغیب اصحاب رسانه است.علی جنتی در مراسم رونمایی از دومین جلد کتاب مردمی ایثار به خبرنگار پایگاه اطلا

ادامه مطلب  

پاورپوینت تهدید نرم برای نوجوانان  

22
دنیای رسانه ای و دنیای ارتباطی پیش فرض غالب همه انسان هاست در اینکه قبول کنند فرزندانشان با همه این اسباب الکترونیک آشنا شوند. اما این آشنایی همیشه همراه با یک دانایی نخواهد بود، بلکه اتفاقا با توجه به انگیزه های ابتدایی انسان ها در بهره برداری از رسانه های جدید فردی و همچنین جذابیت خیره کننده این رسانه ها، می تواند با نادانی عمیقی در عدم شکل گیری قوای تفکر نیز همراه باشد.
خصوصا اینکه اگر فرآیند سلطه فرهنگ آمریکایی در سراسر جهان را قبول کنی

ادامه مطلب  

لزوم شناختن قدرت و ابزارهای انقلاب اسلامی برای فعالان رسانه ای جبهه انقلاب/میدان مبارزه رسانه ای خال  

22
لزوم شناختن قدرت و ابزارهای انقلاب اسلامی برای فعالان رسانه ای جبهه انقلاب/میدان مبارزه رسانه ای خالی نیست
مردم را باید دید و باید باور کرد و مانند جبهه های هشت سال دفاع مقدس برای استفاده از بسیج مردمی آغوش باز کرد، البته با برنامه.
 

ادامه مطلب  

انتشار اخبار وبلاگ در رسانه ها  

22
با سلام
خدمت دوستان عزیزم عرض سلام و وقت بخیر دارم
همانگونه که در لینک زیر مشاهده می شود خبرگذاری خوزنیوز مطلب درباره روستای لالب را در روزنامه به چاپ رسانیده است. امیدوارم این وبلاگ بتواند با کمک شما دوستان عزیز قدمی در معرفی خوزستان و مناطق گردشگری آن بردارد...... خواهشمند است ما را از نظرات خود بی نصیب نگذارید
http://www.khouznews.ir/fa/news/20848/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C-%D9%84%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A8%D8%A7%D8%BA%D9%85%D9%84%DA%A9

ادامه مطلب  

شکوفایی جامعه در گرو تعامل سازنده مديران با رسانه هاست  

22
شکوفایی جامعه در گرو تعامل سازنده مدیران با رسانه هاست
رسانه های گروهی از جایگاه والایی در بین اقشار مختلف مردم برخوردارند و هر یک از رسانه ها چه رادیو و تلویزیون و چه مطبوعات، خبرگزاریها و سایتهای خبری در اطلاع رسانی به آحاد جامعه و فرهنگ سازی سهمی دارند که متولیان امور نباید سهم هیچیک از آنها را نادیده بگیرند. البته بجز رسانه های گروهی متداول، برخی کارشناسان حوزه رسانه معتقدند که تریبون های نماز جمعه، روحانیون و سخنوران مجالس و یا حتی ت

ادامه مطلب  

واکنش سپاه به شایعه جراحت حاج قاسم  

22
در پی انتشار اخباری در برخی از رسانهها مبنی بر مجروح شدن سردار سرلشکر قاسم سلیمانی در سوریه، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه ضمن تکذیب این‌گونه اخبار اظهار کرد: سردار حاج قاسم سلیمانی در سلامتی کامل به سر می‌برد

ادامه مطلب  

لحاف مولانا و آب گل آلود!  

22
اخیرا خبرهایی مبنی بر تلاشها از سوی ایران و ترکیه برای ثبت میراث فرهنگی مولانا جلال الدین بلخی در یونسکو منتشر شد. فارغ از صحت و سقم این خبرها بی بی سی فارسی در انتشار این خبرها پیشرو بود. این رسانه سپس خبر اعتراض شدید افعانها و دولت افغانستان را به این موضوع منتشر کرد. بر طبق این خبرها دولت افعانستان با تاکید بر اینکه زادگاه این شاعر برجسته پارسی گوی در افعانستان امروزی واقع است مطالبه کرده بود که نام افعانستان نیز باید در ثبت اینچنین سندی

ادامه مطلب  

دیوار مهربانی از کجا شروع شد؟  

22
در روزهایی که اخبار جنگ، آشوب، آوارگی و اعمال خشونت و بی رحمی نسبت به مردم بی گناه عرصه رسانه های جهان را در نوردیده، ایجاد دیوار مهربانی ایرانیان در سراسر کشور، جهانیان را تحت تاثیر خویش قرار داد.
 
 
اگر نیاز نداری بذار و اگر نیاز داری بردار، جمله ساده ای که این روزها بر بسیاری از دیوارهای این مرز و بوم نقش بسته و دلهایمان را به اینکه هنوز هم کورسوی امیدی به زنده بودن انسانیت و توجه به نیازمندان به دور از هرگونه ریا، تبلیغات و فرمایشی بودن

ادامه مطلب  

اخبار را با چت کردن بخوانید  

22
اگر جزو افرادی هستید که زمان زیادی از وقت خود را به چت کردن می‌ گذرانید، این اپلیکیشن مناسب شماست و
به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید.
با استفاده از اپلیکیشن Quartz می‌ توانید با چت کردن از آخرین اخبار و
اتفاق‌ های جهان مطلع شوید. با دریافت خبر از این طریق انگار با یک دوست
شناخته شده صحبت می‌کنید.

سازنده این اپ درباره محصولش می‌گوید: «این اپلیکیشن یک مکالمه بی‌وقفه
با موضوع اخبار است. ما برایتان عکس، پیغام، عکس‌های gif و لینک می‌فرستیم

ادامه مطلب  

حسن یردانی مسئول رسانه ای جام کودک شد  

22
حسن یزدانی قهرمان کشتی آزاد المپیک بعنوان مسئول رسانه ای جام کوک معرفی شد.به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان جام روز جهانی کودک روزهای 27 و 28 آبان ماه در خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار می شود.حسن یزدانی دارنده مدال طلای کشتی آزاد المپیک در وزن 74 کیلوگرم و مدال نقره مسابقات جهانی در وزن 70 کیلوگرم بعنوان مسئول رسانه ای این رقابت ها معرفی شد.

ادامه مطلب  

منصوریان تمامی اعضای تیم استقلال را ممنوع‌المصاحبه کرد  

22
 

 
منصوریان تمامی اعضای تیم استقلال را ممنوع‌المصاحبه کرد

 


 
سرمربی تیم استقلال اعلام کرد تمامی عوامل این تیم اعم از بازیکنان، کادر فنی و کادر پزشکی حق گفت‌و‌گو با رسانههای مختلف را نخواهند داشت. به گزارش خبرگزاری فارس، بر اساس تصمیم علیرضا منصوریان سرمربى استقلال، کلیه عوامل تیم فوتبال استقلال تهران اعم از کادر فنی و کادر پزشکی تا اطلاع ثانوى مصاحبه‌ای با رسانه ها در باب موضوعات استقلال نخواهند داشت. سرمربی استقلال در همین خ

ادامه مطلب  

اجرای سمفونیی سوگ ساز_برج میلاد+عکس  

22
5 days ago - اجرای سمفونیی سوگ ساز_برج میلاد+عکس. ... سمفونیی سوگ ساز_برج میلاد+عکس · چند رسانه ای > عکس -. اجرای سمفونیی سوگ ساز_برج میلاد+عکس.اجرای سمفونیی سوگ ساز_برج میلاد+عکس. ... سمفونیی سوگ ساز_برج میلاد+عکس · چند رسانه ای > عکس -. اجرای سمفونیی سوگ ساز_برج میلاد+عکس.اجرای سمفونیی سوگ ساز_برج میلاد+عکس. اجرای سمفونیی سوگ ساز_برج میلاد+عکس مطلب در سایت اصلی · افزوده شدن طلسم های هری پاتر به جستجوی صوتی OK ...اجرای سمفونیی سوگ ساز_برج میلاد+عکس. اجرای سم

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 

فروشگاه

لینک عضویت در کانال تلگرام

عضویت در گروه تلگرام جوک کلیپ عکس


کانال تلگرام

جدیدترین مطالب

خرید مستقیم فرش از کارخانه !!
تفاوت قیمت با فروشگاه های سطح شهر 30 الی 50%