بی بلاگ

تمامی اطلاعات, خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و بی بلاگ هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
تولبار و نحوه استفاده از آن

تبلیغات

***

خیریه مهربانه

خیریه مهربانه

پست ثابت

همت 110

تبلیغات

خرید پستی جا قاشقی داخل کشوی گردان جا قاشقی خرید پستی

این محصول جهت قراردادن قاشق، چنگال، کارد و ... برای نگهداری در کشوی کابینت می باشد. در این محصول به منظور افزایش کاربری و سهولت استفاده در قسمت فوقانی بخشی با امکان چرخش 360درجه در نظر گرفته شده است.همچنین می توان از این قسمت به صورت جداگانه در هنگام سرو غذا روی میز استفاده نمود.

خرید

قیمت : 35,000 تومان��������������������������� ����������������������������� ��������������������������������� ������������������������� Zanussi

تعمیرات یخچال فریزر زانوسی  
 
تعمیرات یخچال فریزر زانوسی
 
 
الکبان سرویس - 284228  021
 
شرکت زانوسی در زمینه تولید یخچال و یخچال فریزر سابقه ای طولانی دارد . شاید مردم ایران بیشتر با یخچال های زانوسی آشنا باشند تا یخچال فریزر های زانوسی . یکی از مزایای محصولات زانوسی کم مصرف بودن آنها که می تواند شما را در بهینه سازی مصرف انرژی یاری دهد . اکثر یخچال فریزر زانوسی هایی که تولید شده دارای رتبه مصرف انرژی A و A++ می باشد . یخچال و فریزر زانوسی
از سیستم هوشمند ضد باکتری جدید استفا

تعمیرات یخچال فریزر زانوسی 
تعمیرات ماشین ظرفشویی زانوسی  
 
تعمیرات ماشین ظرفشویی زانوسی
 
 
الکبان سرویس - 284228  021
 
 
اگر ماشین ظرفشویی زانوسی شما آسیب دید و یا نیاز به تعمیر داشت با شماره 284228 (021) الکبان سرویس تماس حاصل نمایید . تعمیرکاران ماشین ظرفشویی زانوسی در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر می شوند . تعمیرات ماشین ظرفشویی زانوسی با قطعات اصل . نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زانوسی 24 ساعته و در ایام تعطیل در خدمات شما هستند .
 
 
الکبان سرویس تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی زانوسی
 
 
 
مشکلاتی که

تعمیرات ماشین ظرفشویی زانوسی 
  

فروشگاه

لینک عضویت در کانال تلگرام

عضویت در گروه تلگرام جوک کلیپ عکس


کانال تلگرام

جدیدترین مطالب

خرید مستقیم فرش از کارخانه !!
تفاوت قیمت با فروشگاه های سطح شهر 30 الی 50%