بی بلاگ

تمامی اطلاعات, خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و بی بلاگ هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
تولبار و نحوه استفاده از آن

تبلیغات

***

خیریه مهربانه

خیریه مهربانه

پست ثابت

همت 110

تبلیغات

خرید پستی جا قاشقی داخل کشوی گردان جا قاشقی خرید پستی

این محصول جهت قراردادن قاشق، چنگال، کارد و ... برای نگهداری در کشوی کابینت می باشد. در این محصول به منظور افزایش کاربری و سهولت استفاده در قسمت فوقانی بخشی با امکان چرخش 360درجه در نظر گرفته شده است.همچنین می توان از این قسمت به صورت جداگانه در هنگام سرو غذا روی میز استفاده نمود.

خرید

قیمت : 35,000 تومانپرداخت بیمه عمر پاسارگاد

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد  
یمه گذار گرامی
شرکت بيمه پاسارگاد جهت ارائه خدمات متمایز بيمه ای و همچنین پرداخت آسان حق بيمه نامه عمر و تامین آتیه اقدام به اختصاص شناسه قبض و پرداخت به این بيمه نامه کرده است. شما از طریق روشهای زیر میتوانید حق بيمه نامه خود را پرداخت نمایید.
روشهای پرداخت بيمه های عمر پاسارگاد
 
1-پرداخت از طریق مراجعه به شعب بانک پاسارگاد
2- پرداخت از طریق اینترنت و مراجعه به سایت بانک پاسارگاد
3-پرداخت از طریق دستگاه های خودپرداز بانک پاسارگاد
4-پرداخت از

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد 
آشنایی با بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد  
آشنایی با بيمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد
در این بيمه نامه با پرداخت مبلغی متناسب با درآمد خود علاوه بر امكان بهره مندی از سود مشارکت و تضمینی سرمایه گذاری خود، از پوشش بيمه زندگی در مقابل خطرات مالی و هزینه های درمانی بیماری ها، هزینه درمانی ناشی از حوادث و آتش سوزی منزل نیز بهره مند خواهید شد. بيمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد بعنوان پشتوانه مالی در دوران بازنشستگی و تأمین هزینه های آینده خانواده (از قبیل: هزینه های تحصیل فرزندان، هزینه های ا

آشنایی با بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد 
شماره حساب های بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد  
شماره حساب های بيمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد
برای شروع قرارداد بيمه نامه عمر و تامین آتیه اولین پرداخت شما به صورت فیش واریزی یا پرداخت اینترنتی به حساب های بيمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد دربانک های زیر می باشد.
بعد از اولین پرداخت شما و صدور بيمه نامه، پرداخت بقیه اقساط با دفترچه صادر شده توسط موبایل بانک یا دستگاه ATM پاسارگاد و نیز در شعب بانک تجارت یا کشاورزی قابل پرداخت می باشد.
شما در هر جای ایران که باشید با مراجعه به یکی از شعب بانک

شماره حساب های بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد 
نحوه پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد  
نحوه پرداخت اقساط بيمه عمر پاسارگاد
 
تمامی اقساط  بيمه عمر و تامین پاسارگاد به طرق زیر قابل پرداخت می باشند :
 
( نمایندگی سیّار بيمه عمر پاسارگاد جهت هرگونه سوال، مشاوره، صدور بيمه نامه، به صورت تلفنی و یا حضور در محل شما در خدمت شماست. بیگی:09126798334)
 

نحوه پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد 
پوششهای بیمه عمر و زندگی پاسارگاد در یک نگاه  
یمه نامه بيمه عمر و زندگی بيمه پاسارگاد دارای 9 پوشش بيمه ای به شرح زیر می باشد:
1 -  پوشش هزینه پزشکی بر اثر حادثه به میزان20 میلیون تومان
2 -  پوشش هزینه بیماریهای خاص به میزان 25 میلیون تومان برای هر یک از پنج بیماری تا سقف 25 میلیون تومان. در مجموع 125 میلیون تومان.
3 - پوشش هزینه بستری بدون نیاز به جراحی به میزان 5 میلیون تومان.
4 -  پوشش هزینه جراحی بجز رفع عیوب انکساری چشم، زیبایی، دندانپزشکی، سرپایی و دیسک کمر تا سقف 10 میلیون تومان.
5 - پوشش هزینه آ

پوششهای بیمه عمر و زندگی پاسارگاد در یک نگاه 
بیمه پاسارگاد خسارت مناطق زیان دیده استان مازندران را پرداخت کرد  
شرکت بيمه پاسارگاد با حضور در شهرهای آمل، بابل، چالوس، ساری و بهشهر خسارت وارد شده به مناطق آسیب دیده در اثر طوفان و سیل را پرداخت کرد.
براساس گزارش های دریافتی، حمید عبدالحسین حریری مدیرکل بيمه های اموال و هیأت همراه به‌ منظور نظارت مستقیم بر روند رسیدگی و پرداخت خسارت به مناطق آسیب‌دیده استان مازندران سفر کردند.
محمد علی سجادیان رئیس اداره خسارت بيمه های آتش سوزی، مصطفی رجب بلوکات مدیر بيمه های آتش سوزی و حسین زاهدی سرپرست منطقه استان

بیمه پاسارگاد خسارت مناطق زیان دیده استان مازندران را پرداخت کرد 
امکان پرداخت قبوض تمامی بیمه نامه ها با #720*  
در حال حاضر امکان پرداخت تمامی قبوض بيمه های عمر و تآمین آتیه ، حوادث انفرادی و درمان مسافرتی خارج از کشور که دارای شناسه قبض و پرداخت می باشند از طریق تلفن همراه و بدون نیاز به اینترنت و یا، پرداخت هزینه و نصب نرم افزار وجود دارد.
1-     استفاده از کد #720*
2-     انتخاب قبض ( گزینه 3 )
3-     انتخاب قبض خدماتی (گزینه 2)
4-     وارد کردن شناسه قبض
5-     وارد کردن شناسه پرداخت
6-     درج #
7-      وارد کردن شماره 16 رقمی کارت و سپس وارد کردن رمز دوم کارت م

امکان پرداخت قبوض تمامی بیمه نامه ها با #720* 
بیمه درمانی بیمه پاسارگاد  
پوشش هزینه های درمانی بيمه پاسارگاد به گروه های زیر بخش بندی می گردد:
 
پوشش هزینه های درمانی ناشی از حادثه
پوشش هزینه های درمانی ناشی از حادثه بيمه عمر و زندگی بيمه پاسارگاد از مبلغ تقریبی 2.7 میلیون تومان سالانه جهت حق بيمه پرداختی 30هزار تومان ماهانه تا مبلغ 20میلیون تومان سالانه جهت حق بيمه پرداختی معادل حدود 225 هزار تومان ماهانه متغیر می باشد.
پوشش هزینه های پزشکی ناشی از بیماری
هزینه های جبرانی پزشکی ناشی از بستری و یا جراحی به ترتیب تا س

بیمه درمانی بیمه پاسارگاد 
نمایندگی بیمه پاسارگاد  
با سلام خدمت همکاران عزیز 
با توجه به صحبتهای انجام شده آقای ابراهیم سوخته سرایی با سازمان مرکزی بيمه پاسارگاد استان گلستان مقرر شد همکارانی که تمایل به اخذ نمایندگی مستقیم بيمه پاسارگاد دارند می توانند جهت تحویل مدارک با آقای کبیر تماس بگیرند و مدارک خود را تحویل دهند قابل ذکر است بيمه پاسارگاد این طرح را در سه استان گلستان .مازندران .سمنان اجراکرده است. و کارگزاران استان مازندران کارمزدبدون زحمت و خوبی، ماهانه بابت بيمه عمر  دارند .که

نمایندگی بیمه پاسارگاد  
بیمه زنان خانه دار  
 
بيمه زنان خانه دار
با اطمینان باید گفت که یکی از نیازها و دغدغه های اساسی زنان خانه دار برخورداری از بيمه مستمری  جهت تامین مالی و آسایش در دوران بازنشستگی ایشان می باشد.
لذا یکی از مهمترین دغدغه های طراحی بيمه عمر و سرمایه گذاری بيمه پاسارگاد، بيمه بازنشستگی و مستمری زنان در هر خانواده ای و با هر توان مالی می باشد. طراحی بيمه نامه ای که بتواند بشکل تضمین شده نگرانی تامین منابع مادی زنان خانه دار را جهت برآورده ساختن نیازهای آتی ازبین بب

بیمه زنان خانه دار 
چند سوال بیمه ای ، درباره بیمه عمر  
1 - در بيمه عمر و سرمایه گذاری یکجا پرداخت کنم به نفع هست و یا به صورت سالانه؟
جواب  : 
با سلام ، در بيمه های عمر هم می توان حق بيمه را بصورت های ماهانه ، 3 ماهه ، 6 ماهه ، سالانه و هم بصورت یکجا پرداخت نمود ، تفاوت روش ها در سود شما تاثیر گذار می باشد ، برای مثال در روش سالانه سود شما از 5 سال اول 18% به 19% ارتقاء خواهد یافت ، ولی در مورد شما باید بگویم در روش یکجا سود 5 سال اول19% به شما تعلق خواهد گرفت ولی دو پوشش مهم را نخواهید داشت ، یکی معافیت از پردا

چند سوال بیمه ای ، درباره بیمه عمر  
بیمه زنان خانه دار  
بيمه زنان خانه دار
با اطمینان باید گفت که یکی از نیازها و دغدغه های اساسی زنان خانه دار برخورداری از بيمه مستمری  جهت تامین مالی و آسایش در دوران بازنشستگی ایشان می باشد.
لذا یکی از مهمترین دغدغه های طراحی بيمه عمر و سرمایه گذاری بيمه پاسارگاد، بيمه بازنشستگی و مستمری زنان در هر خانواده ای و با هر توان مالی می باشد. طراحی بيمه نامه ای که بتواند بشکل تضمین شده نگرانی تامین منابع مادی زنان خانه دار را جهت برآورده ساختن نیازهای آتی ازبین ببرد و

بیمه زنان خانه دار 
راهنمای استفاده از خدمات SOS بیمه پاسارگاد  
راهنمای استفاده از خدمات SOS بيمه پاسارگاد
 
به منظور تامین خدمات کمک رسانی بيمه گزاران شرکت بيمه پاسارگاد، علاوه بر مزایای مندرج در بيمه نامه و در چهارچوب تعهدات آن، خدمات زیر نیز با استفاده از شبکه خدماتی کمک رسان ایران در دسترس شما قرار دارد:
 
( نمایندگی سیّار بيمه عمر پاسارگاد جهت هرگونه سوال، مشاوره، صدور بيمه نامه، به صورت تلفنی و یا حضور در محل شما در خدمت شماست. بیگی:09126798334)

راهنمای استفاده از خدمات SOS بیمه پاسارگاد 
 
بيمه پاسارگاد"نمایندگی حسن اسفندیاری", [۲۰.۰۷.۱۶ ۱۱:۰۱]

 
بيمه پاسارگاد بار ديگر در بالاترين سطح توانگري مالي قرار گرفت  
طبق ارزیابی بيمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران
بيمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت
شرکت بيمه پاسارگاد برای چهارمین سال متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت.  طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال۱۳۹۴ توسط بيمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بيمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بيمه با نسبت توانگری ۱۱۸ درصد شده است.
بر اساس گزارش های دریافتی، در متن نامه بيمه مرکزی آمده است: «در اجرای ماده ۶ آیین نامه

بيمه پاسارگاد بار ديگر در بالاترين سطح توانگري مالي قرار گرفت 
بیمه تامین آتیه پاسارگاد  
طرح بيمه آتیه کودک و نوجوان بيمه پاسارگاد
 
چرا فرزندانمان به بيمه آتیه نیاز دارند ؟
 
 
 
در ابتدا نظر شما را به این نکته جلب می کنم که چنانچه پدران ما  نیز در زمان بلوغ فکری جوانانشان سرمایه ای مناسب را در اختیار آنها قرار می دادند بسیاری از مشکلات فعلی این قشر مانند مسکن، اشتغال، ادامه تحصیل و ... قابل حل بود. شما همینک بجای فرزندتان تصمیم می گیرید لذا خواهشمند است با تصمیم مناسب جهت اخذ بيمه تامین آتیه فرزندانتان، تاثیری چشمگیر بر آینده ای

بیمه تامین آتیه پاسارگاد 
بیمه زندگی و سرمایه گذاری  
ر این بيمه نامه با پرداخت مبلغی متناسب با درآمد خود علاوه بر امكان سرمایه گذاری در آینده از پوشش بيمه زندگی در مقابل خطر مالی ناشی از فقدان احتمالی سرپرست خانوار برخوردار می گردید. بيمه زندگی و سرمایه گذاری بيمه ملت بعنوان پشتوانه مالی در دوران بازنشستگی و تأمین درآمدهای آینده خانواده (از قبیل: هزینه های تحصیل فرزندان، هزینه های ازدواج، تهیه مسكن، درمان، نقدینگی مورد نیاز و ...) با شما است.

بیمه زندگی و سرمایه گذاری 
بیمه مسئولیت بیمه البرز  
با توجه به گستردگی محدوده تحت پوشش بيمه مسئولیت مدنی می توان گفت به نوعی كلیه اقشار جامعه اعم ازكارفرمایان، پیمانكاران، مهندسین ناظر - طراح و محاسب، تولیدكنندگان، پزشكان و پیراپزشكان، كلیه مدیران (مدیران مراكز آموزشی، مدیران مجموعه های ورزشی، مدیران هتل های مسافرتی و مراكز اقامتی،‌ مدیران مهدهای كودك، مدیران شهربازی و...)، متصدیان حمل و نقل، شركت های نصب كننده آسانسور و ... به این بيمه نیاز دارند.
 
این افراد می توانند با پرداخت مبلغی به ع

بیمه مسئولیت بیمه البرز 
استقرار مدیریت بیمه های اتومبیل بیمه پاسارگاد در ساختمان گلها  
در راستای سیاست های خدمت رسانی بهینه و به منظور رفاه حال همشهریان محترم تهرانی مدیریت بيمه های اتومبیل و کارشناسان ارزیاب خسارت های ثالث بدنی بيمه پاسارگاد در ساختمان گلها واقع در میدان فاطمی،خیابان شهید گمنام، میدان گلها، خیابان مرداد، نبش کوچه ثروتی شرقی مستقر شدند.
گفتنی است از این پس ، بيمه گذاران و زیان دیدگان گرامی به منظور تشکیل پرونده و دریافت خسارت ثالث بدنی (دیه) و حوادث راننده مسبب حادثه و بهره مندی از سایر خدمات بيمه پاسارگا

استقرار مدیریت بیمه های اتومبیل بیمه پاسارگاد در ساختمان گلها 
تخفیف ویژه بیمه پاسارگاد به مناسبت بزرگداشت ایام دهه مبارک فجر  
شرکت بيمه پاسارگاد به مناسبت بزرگداشت ایام دهه مبارک فجر از تاریخ ۵ تا ۲۵ بهمن ماه تخفیف های ویژه ای را برای هموطنان گرامی در نظر گرفته است.
به منظور ارایه خدمات گسترده و افزایش رضایتمندی، خریداران بيمه نامه های بدنه اتومبیل ( با تخفیف 10 % ) و همچنین بيمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی ( با تخفیف 20 % ) می توانند از تخفیف های ویژه این شرکت برخوردار شوند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید:
(021) 65567483-65567484-09195315581
Telegram.me/bpy3247

تخفیف ویژه بیمه پاسارگاد به مناسبت بزرگداشت ایام دهه مبارک فجر 
راه اندازی پنل ویژه بیمه گذاران بیمه های زندگی پاسارگاد  
پنل کاربری بيمه های عمر و تامین آتیه سامانه کاربری بيمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد عملیاتی شد.از این پس تمامی بيمه شدگان بيمه های عمر و تامین آتیه می توانند از طریق سایت مربوطه به اطلاعات بيمه نامه خود دسترسی داشته باشند.
امکانات پنل کابری بيمه عمر۱- مشاهده حق بيمه هاحق بيمه های وصول شدهاقساط معوق۲- وام هااقساط وصول شدهاقساط معوق۳- سود مشارکت در منافع
جهت مشاهده و ورود به پنل کاربری بيمه های عمر و تامین آتیه به پورتال باشگاه مشتریان و رو

راه اندازی پنل ویژه بیمه گذاران بیمه های زندگی پاسارگاد 
شرکت پاسارگاد  
شرکت پاسارگاد 
تعمیرات انواع شیشه و درب سکوریت در کوتاه ترین زمان و بهترین خدمات امتحان کنید. 
شرکت پاسارگاد با سابقه 15 ساله فروش و اجراع دربهای شیشه ای استوپی کشویی شیشه سکوریت طراحی سم پلاست جک پارکینگی و گارانتی 5 ساله
قیمت : مصوب اتحادیه
021-44-540-842: 

شرکت پاسارگاد 
پاسارگاد  
پاسارگاد حدود 130 کیلومتریشیراز قرار دارد.
آرامگاه کوروش در اینجا است.
کوروش کیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کوروش مردی از قوم پارس بود او پس از جنگ های فراوان با
مادها آن ها را شکست دادو حکومت قدرتمند هخامنشیان را به وجود آورد .
کوروش پادشاهی خردمند و باهوش بود.
او با مردم سرزمین هایی که فتح می کرد با احترام و مهربانی رفتار می کرد.

پاسارگاد 
نظر مثبت رئیس کل بیمه مرکزی نسبت به بیمه عمر  
نظر مثبت رئیس کل بيمه مرکزی نسبت به "بيمه عمر"
رئیس کل بيمه مرکزی با بیان سیاست ها و برنامه های اصلی خود در بيمه مرکزی، یکی از اولویت های کاری خود را ایجاد شركت‌های بيمه تخصصی عمر، اعلام کردند.عبدالناصر همتی خاطرنشان کردند: 
سیاست و برنامه‌های ما دربيمه مركزی: ایجاد شركت‌های بيمه تخصصی عمر، افزایش توانگری مالی شركت‌های بيمه ونظارت همراه با حمایت خواهد بود.
 
( نمایندگی سیّار بيمه عمر پاسارگاد جهت هرگونه سوال، مشاوره، صدور بيمه نامه، به

نظر مثبت رئیس کل بیمه مرکزی نسبت به بیمه عمر 
بیمه عمر از نظر شرعی  
حکم بيمه عمر از نظر شرعی؟ 
 
یکی از ابهاماتی که معمولا در مورد بيمه های عمر و اندوخته ساز مورد سوال قرار می گیرد، مباحث شرعی آن می باشد که در این مقاله سعی می شود به صورت جامع و کامل به این سوال بيمه عمر پاسخ دهیم.
 
( نمایندگی سیّار بيمه عمر پاسارگاد جهت هرگونه سوال، مشاوره، صدور بيمه نامه، به صورت تلفنی و یا حضور در محل شما در خدمت شماست. بیگی:09126798334)

بیمه عمر از نظر شرعی 
نسخه مود کلش آف پاسارگاد-clash of pasargad  
نسخه مود شده کلش آف کلنز(کلش آف پاسارگاد)
کلش آف پاسارگاد نام کلش هک شده ای میباشد که سرور ایرانی بوده  و دارای جم و منابع بینهایت میباشد
برای دانلود کلش آف پاسارگاد به ادامه مطلب بروید
امکانات کلش آف پاسارگاد بی نظیر است
دارای پرچم ایران سرعت بالای سرور
و از بسیاری از هکهایی خارجی بهتر نباشد کمتر هم نیست
با کلش آف پاسارگاد همانند سایر هکهای کلش دارای جم و منابع نامحدود خواید شد و میتوانید جم نامحدود کلش و تمام نشدنی را تجربه کنید
برای دانلو

نسخه مود کلش آف پاسارگاد-clash of pasargad 
بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه زندگی)  
چرا بيمه زندگی؟تفاوت سپرده‌گذاری در بانك و بيمهاكثر مردم وقتی با بيمه عمر و سرمایه‌گذاری مواجه می‌شوند، برایشان این باور به وجود می‌آید كه داشتن یك حساب بانكی یقیناً پرسودتر خواهد بود.اما واقعیتی كه وجود دارد این است كه ماهیت بيمه، بيمه است و ماهیت بانك، بانك شما با خرید یك بيمه‌نامه، در واقع پوشش‌های بيمه‌ای را خریداری كرده و در كنار آن از سرمایه‌گذاری مطمئن و سودآوری نیز بهره‌مند می‌گردید.- در یك حساب بانكی، كه شما ماهانه مبالغی ر

بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه زندگی) 
مزایای بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد  
مروری کلی بر مزایای بيمه عمر و تامین آتیه بيمه پاسارگاد
 
       تامین نیازهای دوران بازنشستگی
       بهره مندی از مزایای سرمایه گذاری بلند مدت
       پس انداز مطمئن و منظم
       مدت اختیاری قرار داد(5 تا30 سال)
       انتخاب نحوه پرداخت حق بيمه به میل بيمه گذار
       پوشش خطر فوت طبیعی
       پوشش خطر فوت در اثر حادثه
       پوشش بیماری های خاص
       پوشش از کارافتادگی
       امکان صدور بيمه نامه بدون انجام معاینات پزشکی
       دریافت و

مزایای بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد 
مهلت پرداخت خسارت شخص ثالث 15 روز است یا بیست روز  
قانون جدید شخص ثالث هم چون اسلاف خود با دید حمایت از آسیب دیدگان حوادث رانندگی نوشته شده است. یکی از مواردی که برای حمایت از زیان دیدگان ضروری است تعیین مهلت برای پرداخت خسارت است. قانونگذار این مهم را در ماده 31 انجام داده است آن جا که می­ گوید:
ماده۳۱ـ بيمه گر و صندوق حسب مورد مكلفند حداكثر پانزده روز پس از دریافت مدارك مورد نیاز، خسارت متعلقه را پرداخت كنند.
در ماده ی 32 اما صحبت از مهلتی 20 روزه شده است.
ماده۳۲ـ در حوادث منجر به خسارت بدنی، ز

مهلت پرداخت خسارت شخص ثالث 15 روز است یا بیست روز 
بيمه هاي مسئوليت  
 
بر اساس ماده یک قانون مسئولیت مدنی ایران (مصوب 1339 ) " هر کس در نتیجه بی احتیاطی، به جان یا سلامتی یا مال افراد دیگر لطمه ای وارد نماید و موجب ضرر مادی دیگری شود مسئول جبران خسارت ناشی از عمل خود می باشد"
چرا به بيمه مسئولیت احتیاج داریم ؟ با توجه به خطرات و حوادث ناشی از فعالیت افراد که ممکن است بر اساس قانون فوق در برابر دیگران مسئول مدنی شناخته شوند، مناسب ترین راه برای جبران چنین خسارت هایی بيمه مسئولیت است که با پرداخت مبلغ اندکی ( حق بيمه )

بيمه هاي مسئوليت 
بیمه عمر شدن تمامی پرسنل بیمه مرکزی توسط بیمه پاسارگاد  
بيمه عمر شدن تمامی پرسنل بيمه مرکزی توسط بيمه پاسارگاد
 
تمامی پرسنل حدوداً 2000 نفری بيمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بيمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد شدند. 
 
«و این افتخاریست برای ما و نشانه ای برای کارایی بهتر ما»
 
 
جهت درخواست مشاوره رایگان و در محل یا صدور بيمه نامه عمر روی لینک زیر کلیک نمایید:
http://bime-sayyar.blogfa.com/post/39
 
ارتباط تلگرامی یا تماس: 09126798334شماره های دیگر: 09390031346 . 02176277738برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک و سپس join نمایید.

بیمه عمر شدن تمامی پرسنل بیمه مرکزی توسط بیمه پاسارگاد 
طرح بیمه حوادث نوروزی  
شرکت بيمه میهن به منظور تامین بيمه ای هموطنان عزیز در ایام نوروز، طرح بيمه حوادث نوروزی بشرح ذیل تهیه آماده ارائه به متقاضیان نموده است. طرح بيمه حوادث نوروزی مدت فروش این طرح از تاریخ 1394/12/15 الی 1395/01/15 خواهد بود. بيمه نامه ازساعت 24 تاریخ شروع در بيمه نامه به مدت یکماه لغایت ساعت 24 تاریخ انقضاء بيمه نامه معتبر خواهد بود. این بيمه نامه شامل پوشش خطر فوت و نقص عضو بوده و تعهدات شامل حوادثی است که وقوع آن بعد از صدور و در مدت اعتبار بيمه نامه باش

طرح بیمه حوادث نوروزی 
معرفی شرکت بیمه پاسارگاد  
.شرکت بيمه پاسارگاد به منظور عرضه خدمات بيمه ای در استانداردهای جهانی، کسب سود متوازن و همسو با مصالح و منافع ملی و فعالیت در زمینه بيمه های زندگی و غیرزندگی ( به طور مستقیم و قبولی اتکائی ) توسط گروه مـالی پاسـارگاد تأسیس شد. شرکــت در تـاریخ ۸۵/۱۱/۱۸ و تحــت شماره ۲۹۰۰۷۰ با سرمایه ۴۵۰ میلیارد ریال که ۵۰ درصد آن پرداخت شده بود ، در اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید . و پس از طی تشریفات لازم در  تاریخ ۸۵/۱۱/۲۹ پروانه فعالیت خـ

معرفی شرکت بیمه پاسارگاد 
بیمه عمر  
 
بيمه عمر چیست؟
بيمه عمر بيمه سامان، نوع جدیدی از بيمه‌های عمر و یک سرمایه گذاری بسیار سودآور است. مشاوره آنلاین و رایگان راهنمای شما برای انتخاب بهترین بيمه عمر در ایران است. بيمه عمر و تشکیل سرمایه ضمن ارائه پوششهای کامل سود مشارکت بسیار بالایی نیز دارد (محاسبات سود بيمه نامه عمر بصورت جدول پیوست قرارداد میگردد). این بيمه نامه براساس مدل بيمه عمر شناخته شده، پرطرفدار و بسیار پر فروش Flexible Universal Life Insurance طراحی گردیده است. این محصول پوششی ض

بیمه عمر 
خدمات گردشگری ویژه بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه  
شرکت بيمه پاسارگاد به منظور قدردانی از حسن اعتماد شما عزیزان، خدمات رفاهی متنوعی را برای بيمه گذاران خود تدارک دیده است. ازجمله این خدمات، خدمات گردشگری ویژه دارندگان بيمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد می باشد.این خدمات با همکاری دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری مهرآیین که از دفاتر معتبر و خوشنام در عرصه خدمات گردشگری داخلی و بین المللی می باشد، ارایه می گردد.امید است با لطف پروردگار در این خدمت جدید بتوانیم خاطرات بیادماندنی و لذت بخشی را برای ش

خدمات گردشگری ویژه بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه 
بیمه مستمری زنان خانه دار  
این بيمه‌نامه زیرمجموعه طرح‌های مستمری مطرح شده در آیین‌نامه شماره 68 بيمه مرکزی است که به منظور پوشش‌ درآمدی بانوان در دوران کهولت طراحی شده‌است. در این بيمه‌نامه، بيمه‌گذار و بيمه‌ شده زن خانه‌دار یا شاغل می‌باشد و بيمه‌گذار پس از پرداخت مبلغی به عنوان حق‌‌بيمه (مثلا به مدت 30 سال)، از مستمری مادام‌العمر بيمه ملت برخوردار خواهد شد.

بیمه مستمری زنان خانه دار 
بیمه سپرده زندگی  
   بيمه سپرده زندگی
   
   در این بيمه‌نامه، بيمه‌گذاران با پرداخت
مبلغی به عنوان حق‌بيمه در دو بخش حق‌بيمه پوشش‌‌های بيمه‌ای و حق‌بيمه
سپرده، علاوه بر برخورداری از پوشش‌های بيمه‌ای در طول دوران بيمه‌نامه،
می‌توانند دارای یک حساب سرمایه‌گذاری شده و سرمایه مورد نیاز خود را در
دوران بازنشستگی فراهم کنند.در این بيمه‌نامه، بيمه‌گر با دریافت
حق‌بيمه پوشش فوت، بيمه‌شده را در مقابل خطر فوت بيمه کرده و با دریافت
حق‌بيمه سپرده، ا

بیمه سپرده زندگی 
چند نکته درباره انتقاد آیت الله نوری همدانی به گردهمایی پاسارگاد  
فرارو- امیر هاشمی‌مقدم؛ روز جمعه هفتم آبان ماه، جمعیت بسیار زیادی گرداگرد آرامگاه کوروش در پاسارگاد جمع شده و شعارهایی سر دادند. هم شعارهایی مثبت و هم منفی. در همین راستا دیروز آیت الله نوری همدانی در دیدار با کارکنان وزارت دفاع فرمودند: «در مزار کوروش جمع شده اند، همان شعارهایی که برای رهبری می دهیم، برای کوروش می هند و باز ما زنده، نشسته ایم و تماشاگر هستیم.». اما درباره این بیانات چند نکته به ذهنم می رسد:
...

چند نکته درباره انتقاد آیت الله نوری همدانی به گردهمایی پاسارگاد 
تخفیف های بیمه پاسارگاد برای دارندگان بیمه عمر و تامین آتیه  
شرکت بيمه پاسارگاد به منظور تکریم بيمه گذاران عمر و تأمین آتیه و جهت رفاه حال این عزیزان تخفیف های ویژه ای را با توجه به مبلغ ذخیره ریاضی و سپرده دارندگان این بيمه نامه برای صدور سایر بيمه نامه ها در نظر گرفته است.
براساس گزارش های دریافتی، از این پس بيمه گذاران حقیقی بيمه عمر و تأمین آتیه می توانند از ۵ تا ۴۰ درصد تخفیف ویژه در زمان خرید بيمه نامه های شخص ثالث و بدنه اتومبیل، آتش سوزی منزل مسکونی، حوادث انفرادی و درمان مسافرتی برخوردار شوند.

تخفیف های بیمه پاسارگاد برای دارندگان بیمه عمر و تامین آتیه 
بيمه مركزي به شركت هاي بيمه ابلاغ كرد مكمل آيين نامه بيمه هاي زندگي و مستمري  
شورای عالی بيمه در اجرای بند ۵ ماده ۱۷ قانون تاسیس بيمه مركزی و بيمه گری، آیین نامه شماره ۶۸.۲ مكمل آیین نامه بيمه های زندگی و مستمری را به شركت های بيمه ابلاغ كرد.
به گزارش  اداره كل روابط عمومی بيمه مركزی، شورای عالی بيمه در جلسه مورخ ۱۳۹۵.۰۵.۰۳ مكمل آیین نامه بيمه های زندگی و مستمری را تصویب كرد.براساس این  مصوبه، نرخ سود فنی علی الحساب؛ حداكثر نرخ سود فنی برای دو سال اول مدت اعتبار بيمه نامه ۱۶ درصد، برای دو سال بعد ۱۳ درصد و برای دوره مازا

بيمه مركزي به شركت هاي بيمه ابلاغ كرد مكمل آيين نامه بيمه هاي زندگي و مستمري 
سقف سرمايه بيمه خطر فوت از ۲ به ۴ ميليارد ريال افزايش يافت  
به گزارش اداره كل روابط عمومی بيمه مركزی، اداره كل امور فنی بيمه مركزی در بخشنامه ای به مدیران عامل شركت های بيمه اعلام كرد كه بر اساس ماده ۷ آیین‌نامه بيمه های زندگی (شماره ۶۸) و حسب موافقت رئیس‌كل بيمه مركزی جمهوری اسلامی ایران، از ابتدای فروردین ۱۳۹۵ حداكثر مبلغ بيمه برای خطر فوت در یك یا چند بيمه نامه عمر انفرادی صادره توسط یك یا چند شركت بيمه برای یك بيمه شده، چهار میلیارد ریال تعیین می‌گردد.

سقف سرمايه بيمه خطر فوت از ۲ به ۴ ميليارد ريال افزايش يافت 
ماده 8 قانون بیمه شخص ثالث  
ماده ۸ ـ حداقل مبلغ بيمه موضوع این قانون در بخش خسارت بدنی معادل حداقل ریالی دیه یك مرد مسلمان در ماههای حرام با رعایت تبصره ماده ( ۹) این قانون است و در هر حال بيمه گذار موظف به اخذ الحاقیه نمی باشد. همچنین حداقل مبلغ بيمه موضوع این قانون در بخش خسارت مالی معادل دو و نیم درصد ( ۵ /۲%) تعهدات بدنی است. بيمه گذار می تواند برای جبران خسارت های مالی بیش از حداقل مزبور، در زمان صدور بيمه نامه یا پس از آن، بيمه تكمیلی تحصیل كند.تبصره ۱ ـ در صورتی كه بيمه

ماده 8 قانون بیمه شخص ثالث 
داستان خوشبختی  
داستان خوشبختی
یک تاجر آمریکایی نزدیک یکی از روستاهای مکزیک ایستاده بود. در همان موقع یک قایق کوچک ماهیگیری رد شد که داخلش چند تا ماهی بود.تاجر از ماهیگیر پرسید: چقدر طول کشید تا این چند تا ماهی رو گرفتی؟ ماهیگیر: مدت خیلی کمی.تاجر: پس چرا بیشتر صبر نکردی تا بیشتر ماهی گیرت بیاد؟ ماهیگیر: چون همین تعداد برای سیر کردن خانواده ام کافی است.تاجر: اما بقیه وقتت رو چیکار می کنی؟ ماهیگیر: تا دیر وقت می خوابم, یه کم ماهی گیری می کنم, با بچه ها بازی میکنم

داستان خوشبختی 
  

فروشگاه

لینک عضویت در کانال تلگرام

عضویت در گروه تلگرام جوک کلیپ عکس


کانال تلگرام

جدیدترین مطالب

جستجو ها

هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)