بی بلاگ

تمامی اطلاعات, خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و بی بلاگ هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
تولبار و نحوه استفاده از آن

تبلیغات

***

خیریه مهربانه

خیریه مهربانه

پست ثابت

همت 110

تبلیغات

خرید پستی جا قاشقی داخل کشوی گردان جا قاشقی خرید پستی

این محصول جهت قراردادن قاشق، چنگال، کارد و ... برای نگهداری در کشوی کابینت می باشد. در این محصول به منظور افزایش کاربری و سهولت استفاده در قسمت فوقانی بخشی با امکان چرخش 360درجه در نظر گرفته شده است.همچنین می توان از این قسمت به صورت جداگانه در هنگام سرو غذا روی میز استفاده نمود.

خرید

قیمت : 35,000 تومانواحد مقاومت بسیج هنرستان صرامی

فرماندهی  
در جلسه ای که بین مسئولان مدرسه و فرماندهی حوزه شهید فهمیده و اعضای شورای واحد مقاومت آیت الله خامنه ای در محل دفتر مدیر آقای نور محمدی برگزار شد، واحد مقاومت بسيج آیت اللله خامنه ای به عنوان واحد اول در شهرستان دامغان و همچنین واحد نمونه استانی شناخته شد.

فرماندهی 
هنرستان های تولیدی محور استان گلستان  
با همت معاونت محترم اموزش  و کارشناس فنی حرفه ای کاردانش اداره کل استان گلستان،رویکرد هنرستان های استان به سمت تولیدی محورو ایجاد فرصت های شغلی مطابق نیازبازار استان و منطقه بومی  پیش خواهد رفت.درهمین راستا سایت هنرستان های تولیدمحور جهت معرفی محصولات  هنرستان و قابلیت های جذب بازار ایجاد گردیده است.
در این سایت امکان بارگذاری توسط هنرستان ها فراهم شده است.
 در رشته کامپیوتر ،بحث پشتیبانی کارگاه های مدارس از  نظر سخت افزاری و نرم افزاری

هنرستان های تولیدی محور استان گلستان 
شورای دانش آموزی دبیرستان خواجه نصیر ، برترین شورای شهرستان جهرم شد.  
علی شکرانه فرمانده بسيج دانش آموزی واحد مقاومت خواجه نصیر از همکاری های شورا با بسيج دانش آموزی تشکر کرد و گفت : دبیرستان خواجه نصیر پتانسیل و توانایی برتر شد در تمام زمینه ها را دارد و باید از این پتانسیل استفاده کنیم تا بتوانیم بهترین بهره را ببریم. 
فرمانده بسيج دانش آموزی واحد مقاومت خواجه نصیر در ادامه گفت : بنده از نمایندگی تمام اعضای شورای بسيج دانش آموزی عرض خدا قوت و خسته نباشی خدمت شورای دانش آموزی دبیرستان خواجه نصیر دارم و امیدا

شورای دانش آموزی دبیرستان خواجه نصیر ، برترین شورای شهرستان جهرم شد. 
برگزاری جلسه ی اعضای فعال بسیج  
جلسه ی اعضای فعال بسيج  با حضور آقای محرابی مسئول بسيج دانش آموزی در دفتر آموزشگاه برگزار گردید . در این جلسه ابتدا مدیر هنرستان سخنانی در مورد مشارکت اعضاء بسيج در فعالیتهای آموزشگاه بیان نمود و پس از آن مسئول بسيج منطقه در مورد وظایف و مسئولیتهای بسيج سخنانی ایراد نمود .
تصاویر در
ادامه مطلب

برگزاری جلسه ی اعضای فعال بسیج 
تاثیر هوشمند سازی کلاس درس در تعمیق و سرعت یادگیری دانش آموزان  
 
به گزارش بسيج اساتید فارس، مرضیه حیدری عضوهیات علمی، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد آباده با همکاری احمد رضا شهریاری معاون هنرستان نمونه دولتی امام خامنه ای، آموزش و پرورش این شهرستان در یک حرکت علمی به تحقیق در مورد تاثیر هوشمند سازی کلاس درس در تعمیق و سرعت یادگیری دانش آموزان پرداخته اند که جزییات و نتایج آن را در ذیل می خوانیم:
 

تاثیر هوشمند سازی کلاس درس در تعمیق و سرعت یادگیری دانش آموزان 
میزبانی هنرستان برای اسکان همکاران محترم فرهنگی وهمچنین هموطنان عزیز  
هنرستان فنی شبانه روزی آیت الله طالقانی در ایام نوروز پذیرای همکاران محترم فرهنگی وهمچنین هموطنان عزیز میباشد همکاران گرامی پس از پذیرش در ستاد اسکان مستقر در مدیریت آموزش وپرورش شهرستان خوانسار به این واحد آموزشی که دارای امکانات ویژه برای رفاه حال هموطنان وهمچنین موقعیتی منحصر به فرد از لحاظ چشم انداز به شهرزیبای خوانسار  پذیرای قدوم سبزتان میباشد.
تلفن ستاد اسکان:03157776000     آدرس:خوانسار بلوار شهید صادقی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان خ

میزبانی هنرستان برای اسکان همکاران محترم فرهنگی وهمچنین هموطنان عزیز 
چهارمين يادواره 24 شهيد ظفرآباد  
به گزارش خبرنگار بسيج دانش آموزی ظفرآباد،چهارمین یادواره شهدای ظفرآباد به همت پایگاه مقاومت بسيج شهدای ظفرآباد،پایگاه مقاومت گل نرجس خواهران،بسيج دانش آموزی ظفرآباد و شورای اسلامی و دهیاری در حسینیه ی شهدای ظفرآباد به صورت بسیار با شكوهی در اسفند ماه 94 برگزار گردید.در ادامه نظر شما عزیزان را به تصاویر این مراسم جلب می نماییم.

ادامه ی تصاویر در ادامه ی مطلببسيج دانش آموزی ظفرآباد

چهارمين يادواره 24 شهيد ظفرآباد 
جشنواره تکواندو توسط بسيج شهرستان خوي  
بمناسبت یادوخاطره شهدای مناء وشهید حاج میثم کاظمی جشنواره تکواندو توسط بسيج شهرستان خوی برگزارشد.به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان خوی ، بمناسبت یادوخاطره شهدای مناء وشهید حاج میثم کاظمی (حافظ کل قرآن ) مسابقه تکواندو روز جمعه مورخه 95/5/29 باشرکت 180 ورزشکار درقالب تیم های هلال احمر ، مقاومت بسيج خوی ، تکواندو بسيج آرتاش وتیم تکواندو بسيج ماکو درمحل سالن شهید شیرودی برگزارشد .درپایان این رقابتها تیم تکواندو هلال احمر بسيج خوی

جشنواره تکواندو توسط بسيج شهرستان خوي 
بررسی وضعیت پالایشی ها  
شبریز و شاوان در تایم به مقاومت خود می رسند که انتظار می رود با توجه به نقدینگی وارد شده به این گروه از آن عبور نمایند. شپنا هم با عبور از مقاومت 282 و پول بک به مقاومت شکسته شده همچنان به راه خود ادامه میدهد.مقاومت بعدی سهم محدوده335-340 می باشد.
نمودارها در ادامه ی مطلب درج شده

بررسی وضعیت پالایشی ها  
تاریخچه آموزش فنی و حرفه ای در ایران  
   آموزش و پرورش فنی و
حرفه‌ای پیشینه ای به قدمت تاریخ تمدن و فرهنگ جوامع دارد، چرا که تمدن ها
به مدد اندیشه و حِرف در ادوار تاریخی بوجود آمده‌اند. هرچه به گذشته‌های
دور تمدن ها برمی‌گردیم، متوجه می‌شویم که آموزش و پرورش آموزشی این مدارس،
علاوه بر خواندن و نوشتن و شرعیات، علوم و فنون جدید نیز گنجانده شده
بود.نخستین مدرسه جدید به همت فنی و حرفه‌ای در درجه اول از پدران و مادران
به فرزندان رسیده و در هر جامعه متناسب با وضعیت اجتماعی آن صو

تاریخچه آموزش فنی و حرفه ای در ایران 
نکته ریاضی  
 
واحد ها ی متفاوت قابل تبدیل به هم نیستند
مثلا واحد طول قابل تبدیل به واحد سطح نیست
واحد سطح قابل تبدیل به واحد حجم نیست
چرا؟
چون واحد طول فقط یک بعد طول دارد
واحد سطح دو بعدی است و طول و عرض دارد
واحد حجم سه بعدی است و طول و عرض و ارتفاع دارد
 
 واحد طول پاره خط است
واحد مساحت مربع است
واحد حجم مکعب است
 
این واحدها قابل تبدیل به هم نیستند

نکته ریاضی 
کسب رتبه برتر در مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری  
با تقدیر و تشکر از زحمات همکارگرامی  و دانش آموزان عزیزدر مسابقه پرسش مهر ریاست جمهوری و کسب رتبه  اول کشوری در سال تحصیلی 95-941- فاطمه فتحی هنرآموز رشته نقاشی هنرستان وحدت2- فاطمه هادی پور هنرجو رشته نقاشی هنرستان وحدت3-عاطفه پناهنده هنرجو رشته نقاشی هنرستان وحدت

کسب رتبه برتر در مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری 
زمان برگزاری آزمون ورودی هنرستان تربیت بدنی شهید کاظمیان  
آزمون ورودی هنرستان تربیت بدنی و علوم ورزشی ناحیه 7 روز یکشنبه 95/4/27 راس ساعت 8 صبح در محل آموزشگاه برگزار میگردد.
داوطلبان به موارد ذیل توجه نمایید:
1- بلوز شورت ورزشی و کفش سالنی همراه داشته باشید
2- احکام قهرمانی در رشته های ورزشی آموزشگاهی(فوتبال- فوتسال- والیبال- بسکتبال- هندبال- تنیس روی میز امتیاز دارد ) را همراه خود داشته باشید

زمان برگزاری آزمون ورودی هنرستان تربیت بدنی شهید کاظمیان 
شاخص خودرو  
شاخص خودرو نسبت به آخرین تحلیل هفته گذشته چهارشنبه 7 مهر از سطح 19،1916 واحد تا 21،850 واحد  تقریبا 10%   یعنی محدوده ی فیبوی پروجکشن 23.6 رشد کرده و نسبت به این سطح واکنش نشان داده و ترمز رشد کشیده شده است ، اما روند گروه خودرو همچنان صعودیست .
مقاومت مهم گروه روی 27،714 واحد قرار دارد که محدوده مهمی برای رشد یا توقف و ریزش گروه خودرو می باشد .
سهمهای شاخص گروه خودرو همچنان سایپا - خزامیا - خودرو- خپارس - خاور
 
 
 
 
;

شاخص خودرو 
کسب مقام اول استان سمنان  
اطلاعیهاهالی محترم روستای وامرزان:ضمن عرض تبریک به مناسبت عید سعید قربان به اطلاع می رساند پایگاه مقاومت بسيج شهید کلاهدوز روستای وامرزان در جشواره استانی مالک اشتر در سطح پایگاه های مقاومت بسيج محلات استان سمنان به عنوان پایگاه نمونه در عملکرد برنامه های سال1394 معرفی گردید.کسب این مقام اولی در سطح پایگاه بسيج استان سمنان را به شما هم روستایان عزیز مخصوصا بسيجیان محترم پایگاه تبریک عرض می نماییمضمنااز زحمات تک تک شما بسيجیان مخصوصا فرما

کسب مقام اول استان سمنان 
روابط عمومی جشنواره هنر مقاومت تعیین شد  
محمد حبیبی به‌عنوان سرپرست روابط عمومی چهارمین جشنواره جهانی هنر مقاومت تعیین شد. ستاد خبری چهارمین جشنواره جهانی هنر مقاومت اعلام کرد که دکتر حبیب‌الله صادقی - دبیرکل این  جشنواره - در حکمی محمد حبیبی را با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست روابط عمومی جشنواره منصوب کرد.صادقی در حکم حبیبی که دبیر اجرایی چهارمین جشنواره جهانی هنر مقاومت نیز هست، آورده است: با توجه به حضور مستمر و تأثیرگذار جنابعالی در حوزه هنر مقاومت و هنر متعهد، به این وسیله جنا

روابط عمومی جشنواره هنر مقاومت تعیین شد 
هدايت الكتريكي  
عكس مقاومت اندازه گیری شده یك محلول آبی تحت شرایط خاص ,بین دو وجه متقابل یك مكعب با ابعادواحدراهدایت الكتریكی گویند. این كمیت برای آزمونهای آب, اغلب به صورت هدایت الكتریكی بیان میشود و به عنوان معیاری از غلظت مواد محلول قابل یونیزه موجود در نمونه بكار میرود
واحد این كمیت بر حسب زیمنس بر متر بیان میشود.علایم σ و  k نیز برای نمایش هدایت الكتریكی بكار میروند
اندازه‌گیری قابلیت رسانش الكتریكی آب
    هدایت ویژه با عكس مقاومت نسبت مستقیم دارد. آ

هدايت الكتريكي 
بزرگداشت و تقدیر روز معلم + گزارش تصویری دیدار برخی از مسئول سپاه جهرم با معلمین دبیرستان خواجه نصیر  
به گزارش بسيج دانش آموزی واحد مقاومت خواجه نصیر شهرستان جهرم ، در صبح سه شنبه 14 اردیبهشت بزرگداشت و تقدیر از معلمین دبیرستان خواجه نصیر با حضور معاون هماهنگ کننده تیپ 33 هوابرد المهدی (عج) جهرم و نماینده ولی فقیه ناحیه سپاه شهرستان جهرم و مسئول بسيج دانش آموزی شهرستان جهرم و هیات همراه با میزبانی بسيج دانش آموزی واحد مقاومت خواجه نصیر صورت گرفت.
و ایتدا گفتگوی صمیمی در دفتر مدیر آموزشگاه انجام شد و هفته معلم را به مدیریت محترم تبریک گفتند.
و

بزرگداشت و تقدیر روز معلم + گزارش تصویری دیدار برخی از مسئول سپاه جهرم با معلمین دبیرستان خواجه نصیر 
پایگاه شهدای آقبراز افتتاح شد.  
پایگاه حوزه مقاومت بسيج شهدای آقبراز با حضور مسئولان افتتاح شد.
 
فرمانده سپاه هوراند محمدرضا سلطانزاده ضمن تسلیت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) گفت: انقلاب اسلامی جانی دوباره به ایران داد و آن را تا جایی رسانده است که اکنون در کانون توجه جهان است و همه آن را به عنوان کشوری قدرتمند به حساب می آورند.
بعد از سخنرانی فرمانده سپاه هوراند در مسجد صاحب الزمان (عج ) آقبراز مسئولان با حضور در پایگاه حوزه مقاومت بسيج شهدای آقبراز رسما افتتاح شد.

پایگاه شهدای آقبراز افتتاح شد. 
هنرستان کلاس دهم  
هنرستان ها در کلاس دهم

 

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، مهدی نوید‌ ادهم با تشریح مصوبات جلسه نهصد و بیست وپنجم شورای عالی آموزش و پرورش، بر ضرورت همکاری و هماهنگی بیشتر سازمان صدا و سیما با فعالیت‌های آموزشی و تربیتی این وزارتخانه تاكید كرد .

بقیه در ادامه مطلب...

 
کلاس دهم (ریاضی فیزیک)

هنرستان کلاس دهم 
از کاخ سفید تا تالار حافظ/ تا دیر نشده سهم بخریم؟  
با اتمام ساعات معاملات روز یک شنبه 95.08.09 شاخص بازار اول ( تالار اصلی ) با 69 واحد کاهش به رقم 56560 واحد رسید. عکس این وضعیت را در شاخص بازار دوم (تالار فرعی) شاهد هستیم بطوریكه شاخص تالار فرعی در این روز با ثبت 404 واحد افزایش عدد 173659 واحد را تجربه كرد. شاخص قیمت (وزنی – ارزشی) بورس نیز در روز جاری با 0.5 واحد کاهش به رقم 28367 واحد رسید.
همچنین در این روز "پارسان" با 75 واحد افزایش شاخص، بیشترین تأثیر مثبت را بر جا گذاشت و در مقابل "فولاد" با 89 واحد کاهش، بیش

از کاخ سفید تا تالار حافظ/ تا دیر نشده سهم بخریم؟  
امتناع دانشگاه آزاد از اجرای نمایشی درباره حاج احمد متوسلیان  
دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات مانع اجرای نمایش «شیر در زنجیر» شد.
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم "پویا"، نمایش «شیر در زنجیر» داستان رشادت سردار احمد متوسلیان در لبنان و نقش وی در مقاومت اسلامی را روایت می‌کند. «شیر در زنجیر» به نویسندگی و کارگردانی محسن معینی برای نخستین بار در دی ماه امسال در تالار اندیشه حوزه هنری به اجرا درآمد. این نمایش در اجرای نخست با استقبال زیادی رو به رو شد تا جایی که عوامل و هنرمندان آن مورد تق

امتناع دانشگاه آزاد از اجرای نمایشی درباره حاج احمد متوسلیان 
پاسخ سوالات مسابقات علمی-عملی هنرستان های فنی حرفه ای  
دفترچه سوال + پاسخ سوالات : سیزدهمین دوره مسابقات علمی-عملی هنرستان های فنی حرفه ای
رشته : کامپیوتر
سال تحصیلی : 95-1394
مرحله : استانی (هماهنگ کشوری)
تاریخ برگزاری : 26 بهمن ماه 1394
فایل دفترچه سوال( pdf ): دانلود
پاسخ سوالات : دانلود

پاسخ سوالات مسابقات علمی-عملی هنرستان های فنی حرفه ای 
واحدهای اندازه گیری : (قسمت پنجم ) واحد های متفرقه :  
                  در گذشته، بعضی واحد ها در بین مردم و در محاورات روزمره رواج داشت که به تعدادی از آنها اشاره می گردد.
 آتیم: واحد اندازه گیری وسایلی مانند باروت، ادویه جات  ) بیرآتیملیخ  باریت) (بیر آتملیخ سارکوک)
آدام: نفر(واحد شمارش انسان و شتر)
اَتَح : دامن، واحد سنجش چیز هایی که در دامن جای می گیرند .(بیر اَتَح قزیل گول)
اَل (دست): واحد اندازه گیری بازی با  ورق(بیر اَل اوینادی )-واحد پریدن گاو نر به گاو ماده در زمان جفت گیری(بیر اَل آتیلدی)
او

واحدهای اندازه گیری : (قسمت پنجم ) واحد های متفرقه :  
مقاومت متغیّر/ رئوستا  
مقاومت متغیّر/ رئوستا
تا كنون با مقاومت ها آشنا شده اید. وظیفه آن ها، كنترل جریان در مدار می باشد. در بسیاری از وسایل كه در اطرافتان مشاهده می كنید از مقاومت متغیّر استفاده می شود. از اسم این قطعه مشخص است كه مقدار مقاومت آن قابل تنظیم می باشد.
شدت صدای رادیو، تلویزیون یا وسایل صوتی توسط مقاومت متغیّر كنترل می شود، همچنین وقتی شدت روشنایی لامپی را تنظیم می كنید در واقع این كار را به‌ كمك یك مقاومت متغیّر انجام می دهید. به این مدل سازی توج

مقاومت متغیّر/ رئوستا 
تحقیق ایمنی در برق  
تحقیق ایمنی در برق
در صنعت برق اگر ایمنی رعایت نشود  خطر برق گرفتگی حتمی است
فرمت ورد 21 صفحه
ایمنی برق عمومی
در صنعت برق اگر ایمنی رعایت نشود ، خطر برق گرفتگی حتمی است. بنابراین قبل از دست زدن به سیم یا ادوات برقی جهت تعمیر و یا هر گونه بازرسی بایستی حتماً جریان برق در مدار قطع بوده و مطمئن باشید كه جریان برق وجود ندارد و آزمایش وجود یا عدم وجود جریان برق توسط فازمتر صورت میگیرد.
جریان برق :
جریان برق را با واحد امپر نشان می‌دهند كه بر

تحقیق ایمنی در برق 
تسلیت  
 
 
برادران بسيجی جناب آقایان تقی و ابوالفضل کشاورزیان مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این ، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت لذا درگذشت پدر گرامیتان پیرغلام اباعبدالله الحسین(ع)حاج محمدجعفرکشاورزیان فرزند حاج قنبر را به شما وخانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ،و برای سایر بازماندگان صبر جم

تسلیت 
اجرای برنامه آموزش همراه با توليد درهنرستان ابتکار  
        "  اجرای برنامه آموزش همراه با تولید هنرستان ها "          
برگزاری نمایشگاه و غرفه فروش محصولات دستی وهنری 
هنرجویان رشته مدیریت و برنامه ریزی امورخانواده 
در هنرستان ابتکار ناحیه یک شهرستان ساری 
 
 
با تقدیر و تشکر ازهمکاران پرتلاش هنرستان ابتکار بویژه 
هنرآموزان محترم رشته مدیریت و برنامه ریزی امورخانواده
سرکار خانم براتی ، سرکارخانم فرامرزی و سرکارخانم کبیری

اجرای برنامه آموزش همراه با توليد درهنرستان ابتکار 
برنامه انتخاب واحد  
باعرض سلام خسته نباشی خدمت عزیزانی که ازوبلاگ دیدن کرده اندبه اطلاع می رسانم برنامه انتخاب واحد دانشگاه چمران کرمان سال 95 روی وبلاگ قرارداده ام  عزیزانی که می خواهند برنامه انتخاب واحد رادانلود کنند می توانند ازقسمت پیوند های روزانه برنامه انتخاب واحد رادانلود کنند            باتشکرازبازدیدشما

برنامه انتخاب واحد  
شبکه اجتماعی سلام  
به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسيج شهید مهدی تیزقدم  حوزه 181 شهید باکری  ناحیه مقاومت بسيج شهید بهشتی ، سومین روز رزمایش هماهنگ سراسری شباب با محور عملیاتی شبکه سازی در سطح رده های تحت امر برگزار شد.
  پایگاه سایبری شهید تیزقدم در شبکه اجتماعی سلام راه اندازی گردید. شبکه اجتماعی سلام مشابه شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد با این تفاوت که شما هر تصویری نامناسبی را در این شبکه نمیبینید.کاملا محافظت شده می باشد .
ID : @tizghadam181

شبکه اجتماعی سلام 
شبکه اجتماعی سروش  
به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسيج شهید مهدی تیزقدم  حوزه 181 شهید باکری  ناحیه مقاومت بسيج شهید بهشتی ، سومین روز رزمایش هماهنگ سراسری شباب با محور عملیاتی شبکه سازی در سطح رده های تحت امر برگزار شد.
 پایگاه سایبری شهید مهدی تیزقدم در شبکه اجتماعی سروش راه اندازی شد.شبکه اجتماعی سروش یک شبکه اجتماعی مشابه دیگر از جمله تلگرام می باشد.
ID : @tizghadam181

شبکه اجتماعی سروش 
Don't hold on!  
مواجه شدن با سختی های زندگی ، چشم آدم را می ترساند برای اتفاقات جدیدتر، روابط جدیدتر، جاهای جدید و هر چیزی که قبلا نبوده و حالا می خواهد باشد. بی اعتمادی که ریشه می دواند تبعاتی به دنبال خودش دارد. در کودکی اولین چیزی که برایت تفهیم پیدا می کند"مقاومت" است. البته مشخص است که مقاومت در شرایط خاص معانی خاص می دهد. اما منظور من مقاومت سرکوب شده است. تو مقاومت می کنی در برابر تغییر، در برابر یادگیری در برابر فاصله ها و یا هر چیزی که بخواهد ب

Don't hold on! 
لوله های پکس(PEX)  
پکس پلیمری ترموست است که پس از طی مراحلی به نام شبکه ای شدن (Cross linking) و پیدایش تغییرات ساختاری، از پلی اتیلن سنگین به دست می آید.
پلی اتیلن (PE) یکی از پرمصرف ترین مواد ترموپلاست در جهان است که خواص مکانیکی و شیمیایی بسیار خوبی دارد. این پلیمر ضعفهایی از جمله عدم مقاومت در مقابل حلالها در دمای بالا و ترک زایی تنشی را به همراه دارد.
برای رفع این ضعف از عملیات مشبک سازی استفاده می شود. این فرآیند، مقاومت پلیمر مشبک شده (PEX) را در مقابل فشار و دمای بال

لوله های پکس(PEX) 
حوزه شهدای نفت آبادان پایگاه نمونه کشوری  
فرماندهی بسيج وزرات نفت دکتر محمد علی فلاح مهرجردی و برادرناصر رضا علی فرماندهی حوزه مقاومت بسيج با ارسال لوح تقدیر نامه انتخاب این حوزه را بعنوان حوزه نمونه بسيج به فرماندهی و اعضا بسيج حوزه شهدای نفت آبادان  تبریک گفتند .

حوزه شهدای نفت آبادان پایگاه نمونه کشوری 
همایش حضوری هنراموزان کامپیوتر  
در تاریخ 9 اردیبهشت 95 جلسه حضوری با محور تغییرات رشته و امتحانات پایانی در محل هنرستان بعثت واقع در گرگان کوی تختی روبروی کوچه توانا برگزار می گردد.
حضور کلیه همکاران توصیه میگردد. 
گواهی حضورهای کارگاه دی ماه و کارگاه انلاین روز همایش توزیع  می گردد.

همایش حضوری هنراموزان کامپیوتر 
سومین روز رزمایش شباب برگزار شد  
به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسيج شهید مهدی تیزقدم  حوزه 181 شهید باکری  ناحیه مقاومت بسيج شهید بهشتی ، سومین روز رزمایش هماهنگ سراسری شباب با محور عملیاتی شبکه سازی در سطح رده های تحت امر برگزار شد.
  این رزمایش از اولین ساعت روز سه شنبه 1395/06/09 آغاز گردید.در این عملیات دستور العمل های ابلاغی از طریق سامانه شباب دریافت شد. مسئول سایبری و مسئول فاوا پایگاه پس از دریافت دستورالعمل ابلاغی ماموریت خود را آغاز و این ماموریت ادامه دارد.
  گوشه

سومین روز رزمایش شباب برگزار شد 
تحقیق درباره اندازه گیری مقاومت خازن سلف در مدارهای الکتریکی  
تحقیق درباره اندازه گیری مقاومت خازن سلف
تحقیق درباره اندازه گیری مقاومت خازن سلف در مدارهای الکتریکی
فهرست مطالب مقدمه:    1 مقاومت (Resistor)    2 تأثیر طول هادی بر مقاومت الکتریکی    2 اندازه گیری مقاومت الکتریکی در مدار    2 انواع مقاومت ها:    3 محاسبه مقدار اهم بر حسب جدول رنگی    3 درصد خطای یک مقاومت    7 محاسبه مقدار مقاومت الکتریکی برای مقاومت های دارای حلقه رنگی:    7 نحوه تست مقاومت ها    8 تست با مولتی متر دیجیتال:    8 تست با مولتی م

تحقیق درباره اندازه گیری مقاومت خازن سلف در مدارهای الکتریکی 
بیانه /به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین  
بسم الله الرحمن الرحیم
بیانیه واحد مقاومت بسيج دانش آموزی آیت الله خامنه ای در خصوص هفته بسيج مستضعفین
امام خمینی (ره):بسيج مدرسه عشق است.
بسيج کلمه ای است که با شنیدن آن هر آزاده ای لبخند میزند و هر ظالمی را وادار به خشم میکند.
5آذر سالروز تشکیل انقلابی ترین نهاد انقلاب است ،روزی که امام خمینی (ره) با صدور فرمان تشکیل بسيج مستضعفین برای همیشه دشمن را نا امید ساخت . این روز یادآور خاطرات بسيجیان شهیدمان است که با نثار خونشان ثابت کردند که بسيجی

بیانه /به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین 
اکریلو نیتریل بوتادین استایرن یا ای بی اس(ABS)  
اکریلو نیتریل بوتادین استایرن   یا ای بی اس(ABS)
دارای استحکام ابعادی و مقاومت حرارتی خوب و نیز مقاومت به ضربه بالا حتی در دماهای پایین , این پلیمر بسیار قوی و مقاوم به خراشیدگی است محدوده عملکرد دمایی این پلیمر 50- تا 70+ درجه سانتی گراد است 
تقلط قوت:
مقاومت بالای مکانیکی و سختی خوبمقاوم به خراشیدگی مقاومت سطح بالا و مقاومت به ضربه عالی استحکام ابعادی مناسب 
نقاط ضعف:به هوا زدگی مقاومت ندارد و مقاومت کمی نسبت به اسید ها و حلال های سوزش آور دار

اکریلو نیتریل بوتادین استایرن یا ای بی اس(ABS) 
فن های خنک کننده تکی  
در فن تکی ، وضعیت سری و موازی تنها با استفاده کردن از یک مقاومت ، ایجاد میشود . این حالت نیز مشابه فن های خنک کننده دوتایی بوده و تنها تفاوت اینست که یک مقاومت بجای یکی از فنها در نظر گرفته شده است . کامپیوتر رله (A) را کنترل میکند. این رله تغذیه الکتریکی را از مسیر یک مقاومت انجام میدهد. موتور فن در دور کم کار خواهد کرد .
وقتی که دما در سیستم خنک کننده افزایش یابد ، کامپیوتر رله ( B) را کنترل میکند و با تغییر موقعیت کلید رله تغذیه برق مستقیم به سوی م

فن های خنک کننده تکی 
متن تبریک ولادت امام حسین علیه‌السلام  
به گزارش  به گزارش بسيج دانش آموزی واحد مقاومت خواجه نصیر شهرستان جهرم به نقلبسيج دانش آموزی استان فارس، مشهور است که ولادت حضرت امام حسین(ع) در مدینه در سوم ماه شعبان بوده، شیخ طوسى رحمه اللّه و دیگران به سند معتبر از حضرت امام رضا علیه السّلام نقل کرده‌اند که چون حضرت امام حسین علیه السّلام متولد شد، حضرت رسول صلى الله علیه و آله و سلّم أسْماء بنت عُمَیْس را فرمود که بیاور فرزند مرا اى اَسْماء، اَسْماء گفت: آن حضرت را در جامه سفیدى پیچید

متن تبریک ولادت امام حسین علیه‌السلام 
روز معلم مبارک .  
نقش معلم در جامعه، نقش انبیاست؛ انبیا هم معلم بشر هستند. امام خمینی (ره)
معلمین عزیز ، با سلامی گرم و آرزوی توفیق الهی ، نمی دانیم با چه زبانی از زحمات بی
دریغ و تلاشهای شبانه روزی شما عزیزان تشکر و قدردانی کنیم . فقط می توانیم شما را
دعا کنیم و از خداوند متعال طلب سلامتی و شادابی و طول عمر با عزت و عظمت برای شما
و خانواده محترمتان داشته باشیم و برای آنهایی که از دنیا رفته اند طلب رحمت و مغفرت
نماییم . معلمی شغل نیست بلکه عشق است.
روز معلم بر همه

روز معلم مبارک . 
تیم کاراته بسیج نوجوانان شهرستان بندرلنگه بر سکوی نخست ایستاد.  
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته شهرستان بندرلنگه، ظهر امروز مسابقات قهرمانی بسيج استان هرمزگان به میزبانی بندرلنگه و با همکاری اداره ورزش و جوانان، تربیت‌بدنی بسيج و هیأت کاراته شهرستان در سالن فجر با حضور تیم‌هایی از شهرستان‌های بندرلنگه، بندرعباس، رودان و میناب برگزار شد.
تیم پنج نفره پسران بسيج بندرلنگه با کسب سه مدال طلا و دو مدال برنز توانست عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کند و تیم‌های کانون بسيج بندرعباس و بسيج

تیم کاراته بسیج نوجوانان شهرستان بندرلنگه بر سکوی نخست ایستاد. 
بهره برداری از واحد چهارم نیروگاه اول سد شهید عباسپور  
مدیر عامل سد و نیروگاه شهید عباسپور گفت: با پایان یافتن بهینه سازی واحد چهار نیروگاه اول سد شهید عباسپور، این واحد نیروگاهی در سلامت کامل وارد مدار تولید شبکه سراسری برق کشور شد.
حمید صالحی افزود: واحد چهار نیروگاه اول سد شهید عباسپور اولین واحد 250 مگاواتی نیروگاه برق آبی در کشور است که به طور کامل با استفاده از منابع و ظرفیت های علمی و فنی داخلی و در راستای اقتصاد مقاومتی به طور کامل بهینه سازی شده است.
وی، انجام این طرح عظیم ملی را در شرایط

بهره برداری از واحد چهارم نیروگاه اول سد شهید عباسپور 
رژیم صهیونیستی: وارد جنگ سخت سایبری با ایران شده ایم  
رئیس واحد اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد وارد جنگ سخت سایبری با ایران شده است و با همه توان مانع نفوذ این کشور به سامانه‌های رایانه‌ای بسیار حساس این رژیم می‌شود.
«هرتسی هلیفی» رئیس واحد اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد این رژیم وارد یک جنگ سخت سایبری با ایران شده است و دستگاه‌های امنیتی رژیم صهیونیستی تمام آنچه در توان دارند به کار می‌گیرند تا مانع از نفوذ ایران به سیستم‌های کامپیوتری بسیار حساس اسرائیل شوند.
وبگاه «رای‌

رژیم صهیونیستی: وارد جنگ سخت سایبری با ایران شده ایم 
چه کسی به فریاد دانش آموزان پیش ساخت خرمشهر خواهدرسید؟  
با سلام
از آنجا که جایگاه علم مشخص است و آموزگار و دانش آموز از حرمت ویژه ای برخوردار اند ، جای بسی تعجب و تاسف است که سالهاست سایت آموزشی کوی سوم خرداد خرمشهر - پیش ساخت (حد فاصل مدرسه دخترانه ام البنین (س) تا هنرستان کار و دانش حضرت رسول اکرم (ص) شاهد دریاچه مصنوعی آب و فاضلاب است .
کودکان معصوم باز هم صبح امروز با سوالی غم انگیز درس خود را شروع کردند

چه کسی به فریاد دانش آموزان پیش ساخت خرمشهر خواهدرسید؟ 
دانشجوی واحد اندیمشک در جشنواره سراسری مطبوعات.  
دو دانشجوی واحد اندیمشک در جشنواره سراسری مطبوعات.دو دانشجوی دانشگاه ازاد اسلامی واحد اندیمشک به مراسم اختتامیه اولین جشنواره نشریات دانشگاه ازاد اسلامی به میزبانی واحد تبریز راه یافتند.در این جشنواره که با حضور مدیران مسول سردبیران وکارشناسان نشریات دانشگاههای سراسر کشورحضور دارند تنها شش نماینده از استان خوزستان شرکت دارند وواحد اندیمشک با دو نماینده در صدر دانشگاههای استان قرار دارد.به گفته دکتر جهانگیر میرزاوندی تلاش بر اینست که

دانشجوی واحد اندیمشک در جشنواره سراسری مطبوعات. 
فاز 6 شهید کشوری اصفهان  
متراژ  از 91 متر تا 180 متر مفید  تحویل 1 یا 2 سال حدود 70% سقف و ستون کلیه واحد ها به صورت برج 17 طبقه
با اعلام نتایج انتخاب واحد قیمت از دو مرحله تشکیل شده است 1 امتیاز بر حسب نرخ روز 3 واریزی شامل تمامی پرداختی های تعیین شده طبق پرینت تعاونی ارتش

فاز 6 شهید کشوری اصفهان 
افتتاح 7 واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش بهزیستی خراسان جنوبی  
 
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند؛ معاون مشارکت های مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی گفت: از این 7 واحد ،4 واحد در شهرستان بیرجند ، دو واحد در شهرستان زیرکوه و یک واحد در شهرستان قاین بصورت همزمان افتتاح شدند. مروی افزود: برای این واحدها در شهر بیرجند 30 میلیون ریال و در دو شهرستان قاین و زیرکوه بیش از 12 میلیون تومان تسهیلات مسکن پرداخت شده است . وی گفت : زیربنای واحدهای شهرستان بیرجند 75 متر مربع و واحدهای شهرستانهای زیرک

افتتاح 7 واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش بهزیستی خراسان جنوبی 
برنامه های هفته دفاع در تفرش  
فرمانده ناحیه مقاومت بسيج تفرش اعلام کرد؛بیش از 50 برنامه در هفته دفاع مقدس تفرش برگزار می شود28 شهریور 1395 ساعت 08:37:45 کد خبر : 988616027 | بازدید : 421علی فراهانی فرمانده ناحیه مقاومت بسيج تفرش در گفتگو با خبرنگار فرهنگی ندای تفرش، امنیت، آرامش، عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی را مرهون خون پاک شهیدان و جانفشانی رزمندگان و ایثارگران دانست و گفت: ایثار و فداکاریهای رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس در جامعه احیا و تجلی استقامت و پایداری مردم نیز به نحو شایس

برنامه های هفته دفاع در تفرش  
فرمانده کل سپاه: روسیه با جبهه مقاومت هماهنگ است  
فرمانده کل سپاه پاسداران شرایط جبهه مقاومت در نبرد با داعش در سوریه را خوب توصیف کرد.
فارس: سرلشکر محمدعلی جعفری دقایقی پیش در حاشیه سفر به گیلان در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت جبهه مقاومت اظهار کرد: شرایط در سوریه بسیار خوب است.
وی با بیان اینکه شهر تدمر آزاد شده و تمرکز روی مقابله با نیروهای داعش است، تصریح کرد: با توجه به آتش‌بس ایجاد شده تغییری در سیاست روسیه ایجاد نشده و با جبهه مقاومت هماهنگ است.
فرمانده کل سپاه پاسداران آزادسازی ت

فرمانده کل سپاه: روسیه با جبهه مقاومت هماهنگ است 
گزارش بازار سرمایه شنبه 1395/8/15  
با نام و یاد خدا
حجم و ارزش معاملات؟
در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس بیش از ۴۱۷ واحد کاهش یافت و به رقم ۷۹,۲۵۳ واحد رسید. که نمادهای شبندر با ۶۹ واحد ، شپنا با ۶۶ واحد و فارس با ۶۲ واحد بیشترین تاثیر  منفی  را بر شاخص بورس گذاشتند.  ارزش معاملات در بازار بورس به رقم ۱۶۸ میلیارد تومان رسید که نماد آپ با رقمی حدود ۱۵ میلیارد تومان دارای بیشترین ارزش معامله بود .  در بازار فرابورس شاخص ایفکس با ۴ واحد کاهش به رقم ۸۳۸ واحد رسید. ارزش

گزارش بازار سرمایه شنبه 1395/8/15 
معرفی دروس رشته مهندسی مکانیک (مقاومت مصالح)  
پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری تصمیم به معرفی دروس رشته مکانیک گرفتیم و سومین درسی را که توضیح می دهیم مقاومت مصالح است و مقاومت مصالح یا مکانیک مواد به مطالعه استحکام مواد و رفتار مکانیکی آن ها می پردازد دانشجو ها معمولا این درس را در ترم سه یا چهار اخذ می کنند. این اطلاعات در انجمن سایت موجود است که شما با کلیک بر روی لینک زیر می توانید آن ها را ببینید.
لینک انجمن:
http://iranmanufacturing.rozblog.com/Forum/Post/15
توجه شود توضیح درس مقاومت مصالح در اینستا

معرفی دروس رشته مهندسی مکانیک (مقاومت مصالح) 
حکیم ارد بزرگ  
دانلود کتاب سرخ حکیم ارد بزرگ
زندگی نامه  حکیم ارد بزرگ - ارد بزرگ ، بزرگترین حکیم و فیلسوف حال حاضر ایران ، در شهر مشهد بدنیا آمد . تصاویری از حکیم ارد بزرگ (از کودکی تا نوجوانی)   - اجداد پدری او از شهر شیروان هستند و از این رو در شهر شیروان به او "بزرگ شیروان" می گویند ، اجداد مادری اش از سران ایل قشقایی شیراز بوده اند .   هنرستان حرفه ای سینا مشهد - تصویر حکیم ارد بزرگ را با زمینه ایی روشنتر می بینید در حالیکه عینک به چشم دارند . - از کودکی عاشق ط

حکیم ارد بزرگ 
تولیدی باغ سپهسالار  
تولیدی کفش در باغ سپهسالارتولیدی کفش در باغ سپهسالارتولیدی کفش در باغ سپهسالارتولیدی کفش در باغ سپهسالارتولیدی کفش در باغ سپهسالار,تولیدی کفش در باغ سپهسالارکفش زنانه و کفش مردانه - kalpoosh.comکفش زنانه و کفش مردانه - kalpoosh.comکفش زنانه و کفش مردانه - kalpoosh.comکفش زنانه و کفش مردانه - kalpoosh.comکفش زنانه و کفش مردانه - kalpoosh.com,کفش زنانه و کفش مردانه - kalpoosh.comخبرگزاری فارس - پلمب ۱۰۰ واحد تولیدی کفش در باغ سپهسالار ...خبرگزاری فارس - پلمب ۱۰۰ واحد تولیدی کفش د

تولیدی باغ سپهسالار 
گزارش بازارسرمایه یکشنبه 1395/8/09  
با نام و یاد خدا
چه خبر از حجم و ارزش معاملات؟
امروز از هیجان خرید دیروز کاشته شد و در پایان معاملات شاخص کل بورس بیش از ۱ واحد کاهش یافت و به رقم ۸۰,۳۳۹ واحد رسید. که نمادهای فولاد با ۸۹ واحد ، کگل با ۳۳ واحد و ومعادن با ۲۵ واحد بیشترین تاثیر  منفی و نماد پارسان با ۷۵ واحد بیشترین تاثیر مثبت  را بر شاخص بورس گذاشتند.  ارزش معاملات در بازار بورس به رقم ۱۷۸ میلیارد تومان رسید که نماد فاذر با رقمی حدود ۱۲ میلیارد تومان دارای بیشترین ارزش

گزارش بازارسرمایه یکشنبه 1395/8/09 
نمایشگاه و فروشگاه مبلمان وفرش  
 همکاران محترم نمایشگاه مبلمان در اقساط باقیمت در کارخانه وبا اقساط 10 ماهه در محل هنرستان نوید زرشیمی تا پایان ماه مبارک بر پاست . آدرس: ناحیه جنب ترمینال تاکسیها روبرودرمانگاه تامین اجتماعی از آن دیدن فرمایید .
نمایشگاه وفروشگاه فرش پازیریک کاشان در طرحها ونقشهای متنوع بااقساط 20 ماهه  در دبیرستان صدیقه طاهره (س) تا پایان تیر ماه بر پاست از  آن دیدن فرمایید .

نمایشگاه و فروشگاه مبلمان وفرش 
کسب عناوین برتر مسابقات کشوری بسیج توسط تیراندازان مجموعه تیراندازی ارژن نیشابور  
کسب مدال برنز انفرادی توسط اقای محمد مهدی قمصری و مقام سوم تیمی دررشته تفنگ توسط اقایان محمد مهدی قمصری و مسعود کشمیری و سید محمود رضا حسینی در مسابقات کشوری بسيج به میزبانی تبریز از مجموعه ورزشی ارژن (پایگاه استعدادیابی مقاومت خراسان رضوی) را به جامعه ورزشی نیشابور تبریک میگوییم.

کسب عناوین برتر مسابقات کشوری بسیج توسط تیراندازان مجموعه تیراندازی ارژن نیشابور 
مسابقات فوتسال قهرمانی بسیج استان  
مسابقات قهرمانی بسيج استان با حضور شش تیم (باشگاه شهید همت فارسان_پایگاه قهرمانی شهرکرد_سامان_فجر شلمزار_لردگان و مقاومت شهرکرد)در تاریخ 1394/11/2 در سالن قمر بنی هاشم شهرکرد برگزار شد.در جلسه ای که با حضور سرپرستان تیم های شرکت کننده برگزار شدتیم ها در دو گروه الف(شهید همت_مقاومت شهرکرد وسامان) و گروه ب(لردگان_پایگاه قهرمانی شهرکرد و فجر شلمزار)قرار گرفتند،که از گروه الف تیم های شهید همت و مقاومت و از گروه ب پایگاه قهرمانی و لردگان به مرحله ن

مسابقات فوتسال قهرمانی بسیج استان 
لوله و اتصالات پوش فیت 44263671  
لوله پوش فیت از پلاستیک و مواد مرغوب پلی پروپیلنی تهیه می شود و دارای مقاومت زیادی در برابر ناملایمات جوی و فیزیکی در ساختمان است. این مواد دربرابر آتش و تکانهای شدید ساختمان ناشی از زلزله و نشست تدریجی از خود واکنش نشان داده و مقاومت خوبی دارند. پوش فیت در اواخر دهه هفتاد وارد کشورمان شد که شرکت نیک بسپار یزد یکی از پیشگامان تولید لوله و اتصالات پوش فیت در ایران است و نقش مهمی در معرفی این سیستم به بازار و افکار عمومی داشته است. پوش فیت در سی

لوله و اتصالات پوش فیت 44263671 
تیغ اره کمانی (دستی)  
مجوعه کیان صنعت قصد دارد تعدادری از سایز های تیغ اره کمانی آلمانی برند GUHEMA را با قیمت فوق العاده به مشتریان گرامی عرضه دارد:HSS BI-METAL      300*13*0.63 mm      18 TPI *نشانی شعب ما:-واحد 1-دفتر مرکزی : تهران - ابتدای بزرگراه فتح - نرسیده به میدان شیرپاستوریزه-مجتمع پارس صنعت-واحد 2:بزرگراه فتح - فتح 13-مجتمع پایتخت -واحد c15 -تلفن تماس خط ویژه (10 خط) 66656865-021وب سایت ما http://amin.co.ir

تیغ اره کمانی (دستی) 
فوق روان کننده بتن چیست؟  
فوق روان کننده بتن چیست و چه کاربردی دارد؟
فوق روان کننده بتن با کاهش آب بتن باعث صرفه جویی در مصرف سیمان و سادگی عمل تراکم و اختلاط بتن می گردد. فوق روان کننده ها در مقایسه با روان کننده ها دارای اثر قوی تری هستند. این مواد ضمن حفظ انسجام بتن و بدون کاهش مقاومت آن باعث افزایش کارایی آن می شوند. علاوه بر این، این مواد قادرند آب مورد نیاز بتن را به میزان ۲۵ تا ۳۵ درصد کاهش دهند و مانع آب انداختن آن شوند؛ لذا باعث افزایش بسیار زیاد مقاومت بتن می ش

فوق روان کننده بتن چیست؟ 
اپارتمان اماده شهید کشوری  
طبقه 4
جنوبی 104 متر
دارای اسانسور
کابینت
کف سرامیک
پنجره دو جداره
قیمت:206.000.000
 
توضیحات پیرامون فاز 1-5 اپارتمانهای شهید کشوری اصفهان
 متراز 116.108.103متری به صورت اپارتمان 8 طبقه هر طبقه 5 واحد 2 اسانسوره دارای سیستم الارم مرکزی و اطفاء حریق و موتور خانه مرکزی نما اجرسه  سانت و سیمان سفید
116 متری ذو خوابه جنوبی روبه پارک بزرگ اسپادانا 17 هکتاری و رو به 170 هکتار خدماتی رفاهی و تجاری
108 متری دو خوابه شمالی رو به اصفهان و دید زاینده رود
103 متری دو خوابه ج

اپارتمان اماده شهید کشوری 
مشخصات فنی ایزوگام دلیجان  
طول      ۱۰ مترعرض   ۱۰۰ سانتی مترضخامت     ۰٫۲ ± ۴ میلیمتروزن          ۰٫۲ ± ۴٫۱ کیلوگرم بر متر مربعمقاومت در برابر سرما       صفر درجه سانتی گرادمقاومت در برابر گرما        ۱۲۰+ درجه سانتی گرادنقطه اشتعال      ۲۵۰ درجه سانتی گرادمقاومت کشش در نقطه     ۵۰ طولی کیلوگرم/۵ سانتیمترماکزیمم نیرو (حد اقل)     ۳۵ عرضی کیلوگرم/۵ سانتیمترنوع

مشخصات فنی ایزوگام دلیجان 
پایگاه مقاومت بسیج المهدی برنده مسابقه رزمی فرهنگی روح الله شد  
پایگاه مقاومت بسيج المهدی(عج) حوزه یک کوثر یزد توانست با کسب 170
امتیاز برنده مسابقه رزمی فرهنگی روح الله شود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران بسيج، پایگاه های مقاومت غدیر ، بهاء الدینی
و رهاوی به ترتیب توانستند رتبه های دوم تا چهارم این مسابقات را کسب کنند.
شرکت کنندگان در این مسابقات در گروه های سه نفره از موانع چون میدان
سیم خاردار، لوله پلاستیکی لوله لاستیکی و خاکریز عبور و در مسابقات دارت،
تیراندازی و احکام شرکت کردند.
این مسابقه به همت گروه

پایگاه مقاومت بسیج المهدی برنده مسابقه رزمی فرهنگی روح الله شد 
قانون اهم چیست؟  
سالها قبل گئورک اهم فیزیکدان آلمانی پی برده بود که جریان گذرنده از یک مقاومت خطی در دمای ثابت با ولتاژ آن متناسب و با مقاومت آن نسبت عکس دارد.قانون اهم عبارت است از نسبت افت ولتاژ(اختلاف پتانسیل)یک جسم به نسبت شدت جریان عبوری از آن جسم که فرمول های آن عبارت است از؛
در فرمول های فوق R(مقاومت الکتریکی)Vپتانسیل الکتریکی(یا افت ولتاژ)I شدت جریان عبوری است.برای درک بهتر قوانین اهم می توان از مثلث قوانین اهم ستفاده نمود.
برای درک بهتر مثلث اهم بهتر ا

قانون اهم چیست؟ 
آگهی برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه نوبت اول در تاریخ 95/3/5  
به اطلاع کلیه اعضای محترم تعاونی مصرف فرهنگیان ماهشهر میرساند که جلسه مجمع عمومی عادی سالانه در روزچهارشنبه مورخ 5/3/ 95 راس ساعت 18 در محل سالن هنرستان دکتر حسابی واقع در فاز 5 خیابان مهدیه تشکیل می گردد .بدین وسیله از کلیه اعضاءمحترم دعوت می شود در تاریخ ومحل  مقرر حضور بهم رسانید.

آگهی برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه نوبت اول در تاریخ 95/3/5 
معرفی رشته کامپیوتر در هنرستان  
                                                            معرفی رشته کامپیوترمقدمه رشته کامپیوتر یکی از رشته های زیر مجموعه گروه خدمات در شاخه ی فنی و حرفه ای است که هر دانش آموز پس از طی کردن سال تحصیلی اول دبیرستان می تواند در طی یک دوره دوساله ودر یکی از هنرستان های کاردانش یا فنی حرفه ای دیپلم کامپیوتر بگیرد .لازم بذکر است که کنکور هنرستان براساس دروس فنی و حرفه ای برگزار می شود و دانش آموزان کاردانش می بایست دروس اختصاصی را از ک

معرفی رشته کامپیوتر در هنرستان 
محفل انس قرآن بمناسبت دهه فجر برگزارشد  
به گزارش کانون فرهنگی شهید زارعی فخرآباد ،بمناسبت سی وهفتمین بهار انقلاب اسلامی محفل نورانی قرآن مجید ویژه نوجوانان وجوانان روستای فخرآباد با همکاری کانون فرهنگی،شورای اسلامی ،دهیاری وپایگاه مقاومت بسيج  درمحل مسجد سیدالشهدا برگزارشد.

محفل انس قرآن بمناسبت دهه فجر برگزارشد 
پاداش مقاومت و صبر در برابر خواهش‌های نامعقول، بهشت و حریر است/ زندگی انسانی، زندگی هدفمند است  
خطبه اول ـ زندگانی انسان یک زندگانی هدفمند است، اگر اجرای خواسته در مسیر هدف باشد، باید خواسته او اجرا شود اما اگر در مسیر هدف نیست، باید در برابر آن خواسته مقاومت و پیشگیری شود، این مقاومت در برابر اجرای خواسته، صبر است که پاداشش بهشت است.

ادامه مطلب

پاداش مقاومت و صبر در برابر خواهش‌های نامعقول، بهشت و حریر است/ زندگی انسانی، زندگی هدفمند است 
برگزاری یادواره ی شهدای دانشگاه  
یادواره ی شهدای گمنام دانشگاه امام صادق علیه السلام ( واحد خواهران ) در روز دوشنبه 1395/3/10 با حضور دانشجویان، اساتید و مهمانان برگزار شد.
غرفه های بسيج دانشجویی هم در محوطه ی دانشگاه با موضوعات مختلف مانند تمدن سازی اسلامی، فضای مجازی، راهیان نور، اقتصاد مقاومتی، بصیرت، فروش محصولات ایرانی، فروش کتاب و... برپا شدند.
همچنین تئاتر دانشجویی " موذن " نیز به همت گروه هنری بسيج، در 10 سانس اجرا شد.
از جمله مهمان های ویژه ی این مراسم، راویان اردوی راهیا

برگزاری یادواره ی شهدای دانشگاه 
اضافه شدن بخش پویانمایی به جشنواره فیلم مقاومت  
اضافه شدن بخش پویانمایی به جشنواره فیلم مقاومت جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، در چهاردهمین دوره برگزاری خود بخش آثار پویانمایی را برای رقابت این آثار در نظر گرفته است. به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به
نقل از روابط عمومی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، آثار
پویانمایی همسو با موضوع جشنواره می‌توانند دراین بخش شرکت و به رقابت
بپردازند. بر پایه این خبر، در این بخش سه جایزه در نظر گرفته شده
است ک

اضافه شدن بخش پویانمایی به جشنواره فیلم مقاومت 
گزارش بازار سرمایه 1395/8/10  
با نام و یاد خدا
حجم و ارزش معاملات؟
بازار امروز پرعرضه ولی مثبت بود و احتمالا در معاملات فردا شاهد رنج های منفی و فشار فروش بیشتر باشیم در هر صورت در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس بیش از ۷۵ واحد کاهش یافت و به رقم ۸۰,۲۶۳ واحد رسید. که نمادهای پارسان با ۴۲ واحد ، شپنا با ۳۰ واحد و فملی با ۲۹ واحد بیشترین تاثیر  منفی و نماد وپارس با ۲۸ واحد بیشترین تاثیر مثبت  را بر شاخص بورس گذاشتند.  ارزش معاملات در بازار بورس به رقم ۳۰۱ میلیارد تو

گزارش بازار سرمایه 1395/8/10 
خواص نوریل  
مقاومت شیمیایی : به طور کلی مقاومت خوب در برابر اسیدها، بازها و بسیاری از عوامل تمیز کننده.توانایی تحمل حرارت بیش از 220 درجه فارنهایت. 104 درجه سانتی گراد و در آب جوش پایدار است.عایق الکتریکی خوب : با توجه به جذب بسیار کم آب یک ماده عایق برق بسیار عالی است.دارای خواص مکانیکی خوب (طراحی شده به جای فولاد)سختی و مقاومت : (یک مزیت کلیدی) سختی بالا و کششی و استحکام خمشی، حتی در دماهای بالاخزش : مقاومت خوب در برابر خزش، حتی در دماهای بالاپایداری خوب  در

خواص نوریل 
صورت جلسه واحد نیکو کاری امام علی حاجی اباد حاج صفر  
موضوع جلسه : تعیین سمت و مسئولیت اعضای واحد نیکوکاری امام علی (ع) روستای حاجی آبادحاج صفر
جلسه ای که در تاریخ 3/5/1395 با اعضای اصلی واحد نیکوکاری به منظور تعیین مسئولیت اعضای گروه در واحد نیکوکاری امام علی (ع) روستای حاجی آباد حاج صفر برگزار شد که در این جلسه با توجه به تصمیمات اعضای اصلی واحد نیکوکاری  مسئولیت هرکدام از اعضا به صورت زیر مشخص گردید .
رئیس : آقای محمد ابراهیم شمس آبادی
نائب رئیس اول : آقای حمید کریم آبادی
نائب رئیس دوم : آقای مصطفی

صورت جلسه واحد نیکو کاری امام علی حاجی اباد حاج صفر 
آدرس جدید مدرسه نمونه دولتی نوآوران  
سلام و درود خدمت شما دوستان گرامی؛از حدود یک ماه پیش مشخص شد که مکان مدرسه تغییر می کند! مکان جدید به شرح ذیل است:کنگاور، ترانشه، جنب هنرستان کوشش (دبیرستان دارالفنون)نکته مهم : این خبر قطعی اعلام شده اما هنوز امکان جابجا نشدن نیز وجود دارد!لطفا نظر خود را درباره این جابجایی بیان کنید.با تشکر / The Original Admin

آدرس جدید مدرسه نمونه دولتی نوآوران 
انتخاب واحد ترم تابستان  
قابل توجه دانشجویان تربیت بدنی
ورودی مهر سال تحصیلی 1394-1393: لطفا هرچه سریعتر برای تکمیل فرم و انتخاب دروس معرف به استاد نزد خانم حسینی به دانشکده مراجعه نمایید.
ورودی های بهمن 93 و مهر 94 و بهمن 94 هفته اینده جهت انتخاب واحد مراجعه نمایید.

انتخاب واحد ترم تابستان 
نشست حلقه صالحین شهید عسکر واضع  
نشست هفتگی حلقه های صالحین پایگاه مقاومت بسيج شهید باهنر به صورت هفتگی در مسجد امام حسین علیه السلام محله اردشیری شهر قائمیه برگزار می گردد که شامل حلقه های نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، پیشکسوتان و حلقه علمی و پژوهشی می باشد.بسيجیان محله اردشیری-قائمیه

نشست حلقه صالحین شهید عسکر واضع 
معامله بر سر برنامه موشکی و مقاومت  
ایران بر سر برنامه موشکی و مقاومت با کسی معامله نخواهد کرد
گفتگو/ عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس:
عدم
پایبندی غربی ها به تعهداتشان غیر قابل اعتماد بودن وعده های آنها را به
جهان ثابت کرد/ ایران بر سر برنامه موشکی و مقاومت با کسی معامله نخواهد
کرد
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس
تصریح کرد: عدم پایبندی آمریکایی ها و غربی ها به تعهداتشان به جهان اثبات
کرد که آنها در گفتار و رفتارشان صادق نیستند و نمی تو

معامله بر سر برنامه موشکی و مقاومت 
سید حسن نصر‌الله راهبرد آینده مقاومت را ترسیم کرد: یک چشم به جنوب و چشم دیگر به حلب  
دبیرکل حزب‌الله لبنان، راهبرد مقاومت در آینده را ترسیم کرد. به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان راهبرد مقاومت در مرحله آینده را ترسیم کرد. روزنامه
السفیر امروز دوشنبه نوشت: "یک چشم به جنوب و چشم دیگر به حلب"، سید حسن
نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان راهبرد مقاومت برای مرحله آینده را در این
جمله خلاصه کرد. این امر بر پویایی و اهمیت و سرنوش

سید حسن نصر‌الله راهبرد آینده مقاومت را ترسیم کرد: یک چشم به جنوب و چشم دیگر به حلب 
    

فروشگاه

لینک عضویت در کانال تلگرام

عضویت در گروه تلگرام جوک کلیپ عکس


کانال تلگرام

جدیدترین مطالب

هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)