بی بلاگ

تمامی اطلاعات, خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و بی بلاگ هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
تولبار و نحوه استفاده از آن

تبلیغات

***

خیریه مهربانه

خیریه مهربانه

پست ثابت

همت 110

تبلیغات

خرید پستی جا قاشقی داخل کشوی گردان جا قاشقی خرید پستی

این محصول جهت قراردادن قاشق، چنگال، کارد و ... برای نگهداری در کشوی کابینت می باشد. در این محصول به منظور افزایش کاربری و سهولت استفاده در قسمت فوقانی بخشی با امکان چرخش 360درجه در نظر گرفته شده است.همچنین می توان از این قسمت به صورت جداگانه در هنگام سرو غذا روی میز استفاده نمود.

خرید

قیمت : 35,000 توماننفس های آخر بلاگستان

حال و هوای بلاگستان  
همتون تو بلاگستان یه جوری ساکتید انگار حالا خیلی دارید تو خونه تکونی کمک می کنید :/ 
+ همین که داشتم به این پست فکر می کردم انقدر تو فکر بلاگفا و حال و هوای اون روزاش بودم که جای رمز ورود اینجا تایپ کردم: blogfa ! میگم یه وقت بیان فیلترم نکنه از عصبانیت :|

حال و هوای بلاگستان 
نفس های آخر بلاگستان  
قبل تر ها اتفاقای بد _ از اونجایی که معتقدم اصالت غم بیشتر از شادیه_ باعث میشد اتفاقای خوبم نخوام... ینی به خاطر بدی هاي یه چیزی یا بهترش واسه بخش هاي ناراحت کننده ش ترجیح میدادم بخشهاي خوب و شادش هم نخوام... الانم هنوز معتقدم که غم اصیل تره ولی هر چیزی رو به عنوان یه کمپلکس حاوی طیفی از احساسات و عواطف قبول میکنم و اسمشم گذاشتم بزرگ شدن:) اینجوری حداقل خوبیا دیگه یادم نمیره... یا کمتر یادم میره...و ریکشن بهتری دارم و اسمشم گذاشتم ثبات:)
+ فکر کردم که

نفس های آخر بلاگستان 
به مناسبت عدم اعلام وبلاگ‌های برتر بیان (موقت)  
امروز متوجه شدم بعد از گذشت بیش از سه ماه از آغاز سال، وبلاگ‌هاي برتر بیان اعلام نشده. من از این موضوع خوش‌حالم چون این لیست رو علتی برای هرچه بیشتر نابود شدن بلاگستان می‌دونم؛ بلاگستانی که از نظر من چیزی ازش باقی نمونده و همین لیست‌ها باعث می‌شن که امید کمتری برای احیاش در آینده بمونه. (گرچه که شاید در آینده این لیست اعلام بشه).
در چند وقت اخیر یکی دو جا خوندم که می‌گفتن اسم این لیست باید به «وبلاگ‌هاي فعال» تغییر پیدا کنه، من با این حرف م

به مناسبت عدم اعلام وبلاگ‌های برتر بیان (موقت) 
روایتِ سختِ خواهرانگی و یا "چه حکمتی ست در این مردن؟"  
من کسی هستم که شب هاي زیادی را با صدای اشک و ناله به خواب رفته و صبح هاي زیادی را با همین صدا از خواب برخاسته است، نصف شب هاي زیادی با صدای گریه هاي عجیب و بهانه هاي نامعلوم از خواب پریده، وسط مهمانی ها مجبور شده زودتر برود یا اصلا نتوانسته وارد مهمانی شود.
من کسی هستم که وسط پارک و کوچه و فروشگاه و مغازه سنگینی نگاه جمعیتی را روی خودشان احساس کرده، کسی که شکسته شدن و فرو ریختن مادر و پدرش را لحظه لحظه با چشم هاي خودش دیده ، کسی که سنگینیِ پرخاش

روایتِ سختِ خواهرانگی و یا "چه حکمتی ست در این مردن؟" 
چند لینک کوتاه درباره کودکان کار  
این یادداشت از وبلاگ قبلی بازنشر شده‌است. ممکن است لینک‌ها از کار افتاده باشند. مخصوصا بعد از خرابی بلاگفا.


* درشهر چه خبر است؟
- آمار هاي فعالیت اقتصادی در سرشماری85 و 90(صرفاً در حدّ یه بر آورد خوب اولیه!)- «آمارهاي کودکان در سال 1386» به نقل از ایسنا- «کودکان کار در ایران» از جوان امروز- یک آمار دیگر: سه میلیون کودک کار در ایران...(- کار کودکان در دنیا)
- عمق فاجعه: چه بذری می کاریم؟...
* قانون چه می گوید؟
- «قانون ایران در مورد کار کودکان چه می گوید

چند لینک کوتاه درباره کودکان کار 
  

فروشگاه

لینک عضویت در کانال تلگرام

عضویت در گروه تلگرام جوک کلیپ عکس


کانال تلگرام

جدیدترین مطالب

خرید مستقیم فرش از کارخانه !!
تفاوت قیمت با فروشگاه های سطح شهر 30 الی 50%