بی بلاگ

تمامی اطلاعات, خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و بی بلاگ هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
تولبار و نحوه استفاده از آن

تبلیغات

***

خیریه مهربانه

خیریه مهربانه

پست ثابت

همت 110

تبلیغات

خرید پستی جا قاشقی داخل کشوی گردان جا قاشقی خرید پستی

این محصول جهت قراردادن قاشق، چنگال، کارد و ... برای نگهداری در کشوی کابینت می باشد. در این محصول به منظور افزایش کاربری و سهولت استفاده در قسمت فوقانی بخشی با امکان چرخش 360درجه در نظر گرفته شده است.همچنین می توان از این قسمت به صورت جداگانه در هنگام سرو غذا روی میز استفاده نمود.

خرید

قیمت : 35,000 تومانرقاص اینستا

رقاص حرفه ای مجالس عروسی  
سلام خدمت بازدید کننده گرامی.گرم کردن مجلس های عروسی خود را به ما بسپارید.با یکی از بهترین رقاص مرد کاملا حرفه ای خدمات ما:رقص عربی،فارسی،هندی، و اروپایی و..نمایش های طنز رقص مجالس خوبی را برای شما به ارمغان می اوریم جهت اطلاعات بیشتر با شماره09356592200 شکری تماس بگیرید.بهترین رقاص ایران نظرمخاطبان ماست.رزرو از تمام نقاط کشور
http://www.tejarat-iran.ir/ads/adsview/60335
http://asanyadak.com/MGID_19/SGID_1111/10025400.html
کپی برداری مجازمیباشد.اماده قرداد با تمامی تشریفات در سطح مشهد و

رقاص حرفه ای مجالس عروسی 
خودآزاری  
دو شب پیش اينستا و تلگرامو پاک کردم و میخاستم در ادامه اینجا رو هم حذف کنم.بنا به دلیلی دو شب عقب افتاد این ماجرا و حالا پشیمونم از حذف اکانتام.
اصلا برام اهمیتی نداره که خاطرات یه سالمو تو اينستا پاک کردم ولی نمیدونم چرا اینجوری احساساتی میشم؟
یه لحظه جوگیر میشم و شاید کاری کنم که بعدا خیلی پشیمون بشم
چند باری این وضع رو تجربه کردم و درس نگرفتم

خودآزاری 
پلپلوک  
سلام پلپلوک  منم خیلی دنبالت گشتم ولی پیدات نکردم .فکرشم نمیکردم اینجا پیدات کنم الانم هیچ ایمیل ادرسی.....چیزی از خودت نذاشتی دوباره پیدات کنم ی بار تو اينستا واسم کامنت گذاشته بودی ولی بعدش ازت خبری نشد...اگ تونستی بیای اينستا نام کاربری masterhackercfzرو سرچ کن حتما پیدام میکنی قبلانم برام کامنت گذاشته بودی.

پلپلوک 
مرگ های عجیب در طول تاریخ  
 
بخوانیم تا بدانیم گاهی چه راحت و در عین بیخبری مرگ به سراغمان می آید.
واقعا آدمی چیست؟؟؟
سرگذشت و عاقبت ما چه خواهد شد؟؟؟
 
 
آرنولد بنت : داستان نویس انگلیسی- وی برای آنکه ثابت کند آب شهر پاریس از نظر بهداشتی کاملا سالم است، یک لیوان از آن را خورد و در اثر تیفوئید ناشی از آن در گذشت!
 
آگاتوکلس : خودکامه سراکیوز - در اثر قورت دادن خلال دندان خفه شد.
 
آلن پینکرتون : موسس آژانس کارآگاهی آمریکا -هنگام نرمش صبحگاهی به زمین خورد و ز

مرگ های عجیب در طول تاریخ 
مرگ های عجیب!  
مرگهای عجیب !!
آلن پینکرتون موسس آژانس کارآگاهی آمریکا( 1819، 1884) هنگام نرمش صبحگاهی به زمین خورد و زبانش لای دندان ماند و زخم شد و در اثر قانقاریای ناشی از این زخم درگذشت.
آیزادورا دانکن رقاص آمریکایی ( 1878، 1927) هنگامی که در اتومبیل بود، شال گردن بلندش به چرخ عقب اتومبیل گیر کرد و گردنش شکست و خفه شد.
الکساندرپادشاه یونان(۱۸93 192۱) یک میمون خانگی گازش گرفت و در اثر عفونت خون در گذشت.
تامس آت وی نمایشنامه نویس انگلیسی (1652، 1685) مرد فقیری بود. به دنبال ر

مرگ های عجیب! 
ویدئوی دختر ابراهیم تاتلی سس رکورد شکست  
 
ویدویی از الیف آدا دختر ابراهیم تاتلی سس در اینترنت رکورد تماشا شکست
ابراهیم تاتلی سس پس از حمله مسلحانه در سال ۲۰۱۱، با ایشه گول ییلماز ازدواج کرده و صاحب فرزند دختری با نام الیف آدا شده بود.
این زوج در سال ۲۰۱۳ از یکدیگر جدا شدند. الیف آدا که شباهت بسیاری به پدرش ابراهیم تاتلی سس داد، خصوصیت مشابه دیگری نیز دارد.
آیشه گل ییلدیز همسر سابق ابراهیم تاتلی سس، ویدئویی از الیف آدا را در حسابش در یکی از سایتهای اجتماعی، به اشتراک گذاشت که بسیار

ویدئوی دختر ابراهیم تاتلی سس رکورد شکست 
پستی دربه در  
سلام چون تواین پست میخوام ازهردری براتون بگم اسم پست شد پست دربه در.عارضم به خدمتتون خانم دایی سابقم یه بیست روزپیش فوت کرد؛حالانسبتای فامیلی دیگه ای هم بودکه بگم بیشترگیج میشید.(کلی حرف زدم درموردش  اماپاکشون کردم)به نظرم هرچقدرابطه هاسردوخشک ولی بایدحداقل تاچهلمش که صبرمیکردن بعدسوروسات به پامیکردن.همین چندشب پیش پسرخالموعقدکردن ؛منم مث همیشه اخلاقم مث برج زهرمارفک کن سلام میکردن جواب سلام نمیدادم.البته فقط یه نفراونم ازبس بااکرا

پستی دربه در 
 
پنج صبح از تب بیدار شی گوشیتو برداری ساعتو چک کنی یه قلمبه نون بخوری و کپسولت رو، 
و همونطور که داری از لا چشمات اينستا رو چک‌می کنی یه عکس ببینی و پرت شی به اون روزای بدِ پر‌دلشوره.
هرچقدر هم که به دلت که افتاده کف پات بگی دیگه مهم نیست الان اوضاع خیلی بهتر شده، جای تو‌دیگه اونجا نیست، الان باید تو اوج ابرا باشی و ازین مزخرفات

 
خانه تکانی  
متاسفانه یک هفته است خانه تکانی بر سرمان آوار شده و اجازه نفس کشیدن نمی دهد. به محض رفع مشکل، بازخواهیم گشت؛ اسمایلی شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی!پی نوشت: اندک محتوای تولیدی در اينستا و توییتر خرج می شوند. باید یک چیزی باشد اینها را به هم وصل کند در اوقاتی که وقت نیست، خودشان همه جا با هم منتشر بشوند.

خانه تکانی 
.  
 عاشق اتاقیم که صبحا آفتابو متابونه رو تختم !عکس اتاق آنه رو تو اينستا دیدم ؛ یادم افتاد که چقد عاشق اونجورین! ....دختره دروغ گو مث چی دروغ میگفت و منم بعدش که داشت دوباره کتمان میکرد ، چنان کوبیدم تو صورتش همه دروغاشو که بعدش رفت گریه کرد حتی ! اما حقش بود !چن روز پیش زیر یکی پستام تو اينستا کامنت گذاشته اول رو حرفامون فک کنیم و بقیه رو به دروغگویی متهم نکنیم ؛ منم گفتم بر منکرش لعنت؛  بره حال کنه !....از بچگی هر وقت حس درس نداشتم نخوندم !

. 
Instagram اینستاگرام Instagram v9.6.6 دانلود اینستاگرام اندروید + اینستا پلاس و او جی اینستا مود  
 برنامه شبکه اجتماعی اينستاگرام برای اندروید Instagram
با بیش از 1 میلیارد دانلود از گوگل پلی
اينستاگرام – Instagram به عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری تصویر و ویدئوهای کوتاه به حساب می آید که در روزهای اخیر نیز موفق به جذب طرفداران بسیار زیادی از ایران شده است. Instagram، بعد از فیس بوک، به عنوان دومین شبکه اجتماعی محبوب در بین کاربران شناخته می شود.
ویژگی ها :
قابلیت ویرایش تصاویر و فیلم ها با استفاده از فیلترهای سفارشی
قابلیت بهبود تصاوی

Instagram اینستاگرام Instagram v9.6.6 دانلود اینستاگرام اندروید + اینستا پلاس و او جی اینستا مود 
4  
4
شده ام مثل صاحبخانه ای به انتظار مهمان
صاحبخانه ای که هیچ آشنایی ندارد که مهمانش شود !
احساس میکنم درس خواندن در قفس طوطی ها سودی
نداشته باشد .... پس من می پرم
......
میخواهم دنبال رویاهایم بروم ... رویاهایی که خوابشان را
می دیدم به واقعیت تبدیل کنم و تمام عمرم را صرف کاری که دوستش دارم کنم و کلمه ی دیگری حفظ نکنم
دوست ندارم
می دانی چقدر برای مدرسه عذاب کشیده ام
اينستا هم تمام شد !
مثل تمام چیزهایی که مزه اشان را چشیدم ...
هییییی

4 
(103)  
نشسته دو لپی الویه میخوره و همونجوری با دهنی ک از زور غذا صدا ازش در نمیاد هی میگه:بیا ی لقمه بخور،بدون تو اصن از گلوم پایین نمیره((:خداروشکر معنی از گلو پایین نرفتنم فهمیدیم((:-------داشتم تو اينستا میچرخیدم،ی متن گرافی دیدم ک نوشته بود"قسمت هر مردی نمیشه ک با زنی ازدواج کنه ک با همه وجود عاشقشه"با کلی ذوق و ناز و عشوه رفتم نشونش دادم،با یکی از اون نگاهای برو باباش فرمودن"خدایی چقد میگردی ک این چیزای خز و خیل رو پیدا میکنی?"(:شوهره عاشقه

(103) 
چراشمارادوست ندارند  
سفررییس جمهور محترم به زادگاه خودسمنان و سفر امروز به کرمان و خبرهایی که از اقصی نقاط ایران درخصوص نارضایتی توده های مردم از دولت جناب روحانی دارند این سوال را ایجاد می کند چرا توده های مردم روحانی رادوست ندارند؟؟؟
 
 
برای پاسخ به این سوال باید به موضوعی فراتر از رکوداقتصادی، بیکاری، غربزدگی عناصردولت و... پرداخت . حسن روحانی با وعده شکوفایی صدروزه اش ، با  کاهش نرخ تورم ، بانظم پولی و بانکی ، بااحیای سازمان برنامه و بودجه، با برجام با سخنا

چراشمارادوست ندارند 
قصد جانان می کنی من نیز هم !  
من نمیدونم این چه دوستای من دارم سر ظهر پا میشن میان دیدن من ...من روزه ام حال ندارم قند خونم صفره !این الهام عزیز تر از جانم رفیق شفیقم اومده بود سرراهش به منه فلک زده سری بزنه و در مورد برنامه ریزی برای دکترا صحبت کنه بنده ام هم در چشمانش خیره شدم همچین خماااااار خیره شدم و گفتم دختر جان نونت کمه آبت کمه دکترا میخای چیکار اسم ادامه تحصیل و این چیزا جلو من نیار که ذره ای بهش فکر نمیکنم ما از اوناش نیستیم که قصد ازدواج نداریم :))وصد ادامه تحصیل دا

قصد جانان می کنی من نیز هم ! 
تماس با مدیریت شرکت  
سلام با عرض خسته نباشید ب تمام عزیزان.شرکت رها هاست تصمیم گرفته برای خدمات بهتره براش شما عزیز آن پل های ارتباطی را در جامعه مجازی فعال کند پل های ارتباطی با مدیریت لاین:amir1379shayanاينستا amir_shayan_79جیمیل ها amir1379shayan@gmail.com mAmir22shayan@Gmail. Con شماره تماس 09136446951  (امیرشایان ) 

تماس با مدیریت شرکت 
من و وبلاگ و اینستا یا نزدیک شدن به یکسالگی این خانه....  
* یکی از پنج شنبه های آذر 93، یعنی دقیقاً همون وقتی که به عنوان چکاب آندوسکوپی با بیهوشی انجام داده بودم  و دم صبح فرداش، گیجی بیهوشی از سرم پریده بود، برای خودم یک اکانت اينستاگرام باز کردم. بعد هم هر یکی دو هفته یک بار، یکی از عکسهای خودم توی کوه رو میذاشتم و چندان توی فضاش نمی گشتم.....* اردیبهشت سال قبل و نابودی بلاگفا، برام خیلی سخت بود. با از دست رفتن خانه محبوب و دوست داشتنیم، برای یک مدتی از دنیای مجازی بیزار شده بودم.دیگه دستم به نوشتن ن

من و وبلاگ و اینستا یا نزدیک شدن به یکسالگی این خانه.... 
“جنیفر لوپز” در مراسم روز شکرگذاری عکس  
جنیفر لوپز در مراسم روز شکرگزاری+عکسwww.funpatogh.com/جنیفر-لوپز-در-مراسم-روز...جنیفر لوپز نیز عکسی از خود در کنار خانواده و دوستانش منتشر کرده است که ... اس ام اس روز ...Careful!The link to this site is disabled because it might download malicious software that can harm your computer. Learn MoreWe suggest you choose another result, but if you want to risk it, visit the website.To learn more about why this URL was marked as malicious, visit the Bing Site Safety page for this URL.جنیفر لوپز در روز شکرگذاری +عکس - آکاwww.akairan.com/biography/superstar/201545213024.htmlجنیفر لوپز,عکس جدید جنیفر لوپز,عکس های جنیفر ل

“جنیفر لوپز” در مراسم روز شکرگذاری عکس 
کج فه می  
نشسته بودیم روی یکی از نیمکت های زمین ورزشِ خوابگاه. دو سه، نفر هندزفری توی گوششان بود و داشتند ورزش می کردند. 
گفت: هیچ فهمیدی چند شب پیش، شبِ تولد حضرت زهرا(س) بچه ها چه مسخره بازی هایی درآوردند؟
گفتم: نه! چه مسخره بازی هایی درآوردند؟
گفت: به جای اینکه شادی کنند، گریه می کردند. گریه که چه عرض کنم! زار می زدند!
گفتم: تو کی رسیدی؟
گفت: آخرهای مجلس رسیدم. ولی سریع موبایلم را درآوردم و فیلم را گرفتم. ببین! توی اينستا گذاشتم. 
فیلم چند ثانیه ی آخر مجلس

کج فه می 
و اینبار اینستا!  
پارت
اول: دختر دایی مشغول چرخیدن توی اينستا بود و چشمش خورد به دستگاه پختن تخم مرغ!

سمت
مامانش گفت: ماماااان اینو بیا ببین عصری بریم بخریم برای جهزیه ام؟

زندایی
گفت: دختر دیگه بسته 100 میلیون منو گذاشتی برات جهاز بخرم

دختر
دایی : بیا نگاه کن ببین بقیه چه جهیزیه هایی دارن من نصف اونا رو هم ندارم!

پارت دوم: سمانه دختر چادری و محجبه ای ، که عضو فعال بسیج دانشگاه هم هست

با دوستای بسیجیش بیرون رفته بود و داشت عکسای اون روز رو بهم نشون می داد بعد
گفت

و اینبار اینستا! 
بوو..  
الان فکر کنم یکی دو ماهه شروع کردم به گیاهخواری ولی هنوز نتونستم از شیر کاکائو بگذرم..هر چند فک نکنم خود گاوه هم بدش بیاد یکی شیرشو بدوشه :))البته نون پنیر سبزی هم مشکل داره چون پنیر توشه اونم چند شب پیشا خوردم..دیشب دقیقا خون بالا آوردم من نمیدونم خوردن نوشابه وو کیک چه مشکلی داره  ، همه ی عالمو آدم میخورن..فک کنم توو این دنیا فقط منم که بوو میدم..+ دل صاحاب مردمم گرفته..نمیخوام بگیره.. یعنی تا صبح خوب بود.. از عصر به الان اینجوری شد..هروقت دلم

بوو.. 
شایعه!  
امروز با دوستامون رفته بودیم بیرون 
یکی از بچه ها گفت: امشب حتما ماه رو نگاه کنید 
ماه امشب در بزرگترین اندازه ممکن و در نزدیکترین فاصله ش با زمین قراره میگیره!
 
عاقا ما اومدیم همین رو تو گروه دوستان خانوادگی مون نوشتیم! 
 
کمتر از نیم ساعت دیدم همه تو اينستا استوری گذاشتند امشب ماه رو ببینید... تمام کانالهای خبری محلی تفسیر و پردازش اندازه امشب ماه ... 
یسری هم اخر شب عکس گذاشته بودن از ماه! با این عنوان : ماه متفاوت امشب :))))
 
حالا من هی میرفتم

شایعه! 
من ب این کیبورد معتادم...  
+اومدم  چون نمیتونم ننویسم چون که اگه ننویسم مطمعنم که میمیرم(از تجمع بیش از حد فکرتو مغز:!)چون تنها چیزی که منو آروم میکنه نوشتنه
این من مینویسد تا جان ندهد!
+عادم کهددر این صفحه های اينستا یا هر کوفت دیگر خانند ه ها یا بازیگر ها یا حالا ورزشکاران که میرود
از خاندن کامنت ها(بویژه دخدر هاع)استفرغش میگیرد:/
چ وضعش است آخر جم کنید خودتان راع
اه اه 
چرا الان شما شخصیت خودت را بخاطر یک عدد لایک (رسما) ب فنا میدهی:/
خاهر من برادر من انقد زود عاشق میشوی

من ب این کیبورد معتادم... 
مهمانی الکلی روش کثیف دو معلم زن برای ایجاد رابطه بی‌شرمانه با دانش‌آموزان  
مهمانی الکلی روش کثیف دو معلم زن برای ایجاد رابطه …www.dustaan.com/مهمانی-الکلی-روش-کثیف-دو...... الکلی روش کثیف دو معلم زن برای ایجاد رابطه بی‌شرمانه با دانش‌آموزان. ... معلم زن برای ...مهمانی الکلی روش دو خانم معلم برای ایجاد رابطه بی‌شرمانه ...www.niksalehi.com/soc/archives/234491.php... دانش آموزان , رابطه ... مهمانی الکلی روش دو خانم معلم برای ایجاد رابطه بی‌شرمانه با ...دانلود فیلم قندون جهیزیهfilm-haa.rozblog.com/post/3355... مهمانی الکلی روش کثیف دو معلم زن برای ایجاد رابطه بی‌ش

مهمانی الکلی روش کثیف دو معلم زن برای ایجاد رابطه بی‌شرمانه با دانش‌آموزان 
اینستا هیچ وقت شکل وبلاگ نخواهد شد!  
نوشته که: "بعضیا با خوب بودناشون، حال آدمو تغییر می دن...ولی بعدش با تغییر کردنشون، حال آدمو بد می کنن"(تناقض جالبی داشت جمله:دی)این اواخر به کپشن های پست های اينستا اهمیت بیشتری می دم به نسبت قبل تر ها! ولی خب باز هم به قول خاهرجانمان که: وبلاگ یه حال دیگه داره، باید جدی خوندش!...این یکی کپشن ولی به دلم می شینه یه جور هایی؛ شبیه پست های وبلاگ ها!
پس از اينستاگردی های طولانی، دوباره بر می گردم و نخونده از صفحه گوشیم عکس میگیرم...و برای صدمین بار عکس

اینستا هیچ وقت شکل وبلاگ نخواهد شد! 
شروع تازه  
با سلام به همه دوست داران ماین کرافت این مطلب هیچوقت پاک نمیشه نظرای گلتونو اینجا بگین خب در اولین شروع سلام بکنم به همه ی ماین باز ها میدونم که کلی سایت وجود داره ولی به ماینر لند هم یه شانس بدید  ما دعوت به همکاری میکنیم درصورتی که:>فعال باشید>مودب باشید>جواب کسایی که سوال میپرسنو بدید >سر خود کاری نکینید بزودی برای ماینر لند پیج اينستا گرام و کانال تلگرام نیز زده میشود موفق باشید لطفا موضوعاتی که میخواهید دربازه آ

شروع تازه 
روزای آخر تعطیلات  
اهممم بعد از چن روز برگشتم 
خیلییی سر خوشانه قراره جمعه برگردم در حالی که نه واسه امتحانم آماده م نه پروژه رو انجام دادم
قرار بود برم چن روز اصفهان مامانم نذاااشت میخواسم قهر کنم دیدم عه فردا که روز مادره
هیچی دیگه قهرم به بعدا موکول شد:))))
دوستم فاطمه یه عکس تو اينستا گذاشته بود از خودش..عاشق مانتوش شدم اگه مثل اونو ببینم حتما میخرم خیلی قشنگ بووود
+صحبت از پدربزرگم بود الان...چقد سختههه نداشتنت!
 

روزای آخر تعطیلات 
01:09  
یه چیز قشنگ بگو، جمله؟ نه، کلمه؟ کلمۀ قشنگ که نداریم، داریم، چی مثلا؟ سکسکه، سکسکه قشنگه؟! آره، چرا؟ چون حالتش توو صورتشه، ها؟ یعنی هردفعه که استفاده اش میکنی حس سکسکه دست میده بهت، خب این چیش قشنگه؟ قشنگ تر از این که حالت هرچیز توو صورتش باشه چیه؟ این که صورت هر چیز توو حالتش باشه، نفهمیدم منظورتو؟ ادای حرف زدنتُ در اووردم کسخل، چرا؟ دلم خواست! اصلنم حرفتُ قبول ندارم، الان مثلا خسته، اینم حالتش توو صورتشه، اما قشنگ نیست، خودش که نه وضوحِ ا

01:09 
ستاد مبارزه  
دوستان گرامی ، در هنگام گرفتن عکس گرفتن برای اينستا

ستاد مبارزه 
هدیه ساده  
با سلام خدمت دوستان عزیز
ممنونم که وقت میذارید و مطالب رو میخونید و نظر نمیدین
پیش از شروع مطلب اصلی یه نکته رو برای بار اول و آخر بگم و پرونده موضوع رو ببندم.
حضرات مذهبی و دلسوز دین مبین اسلام، ظاهرا هرچی دلسوزتر باشن بی ادب تر هستن، چون مدتیه میان و انواع و اقسام فحش ها و توهین ها رو نثارم میکنن که اسم وبلاگتو عوض کن با مطالبت داری توهین میکنی به صاحب اسم.
لازم میدونم من بدون هیچ نوع لفظ بی ادبانه ای بگم دوستان خوبم، قرار نیست صرفا این وبلاگ

هدیه ساده 
مرد تنهای شب  
کاری از marsder
 
اگر marsder رو در اينستاگرام سرچ کنید، می‌تونید کارهاش رو در پروفایلش ببینید. کارهای خلاقانه و زیبایی داره. مدتی پیش که اينستا می‌رفتم کارهاش رو می‌دیدم. الان هم بدم نمیاد هر چند مدت یه نگاهی به پروفایلش بیندازم. فکر می‌کنم حداقل از دیدن سلفی‌ها و غذاها و مینیمال‌ خوانی‌های بی‌خاصیت خیلی جذاب‌تر و دیدنی‌تره.
 
پی نوشت: منظور از مینیمال در اینجا، جملات کوتاه از بزرگان، با تاثیر خیلی کوتاه مدت و غیر عمیق است. 

مرد تنهای شب 
واقعا عشق به رسوا شدنش می ارزد؟  
مدت زیادی نیست وبلاگ رو منتقل کردم اینجا. اما تو هیمن مدت کوتاه خیلی دلم میخواد سر بزنم اینجا و مطلب بذارم. مخاطب زیادی هم نداره متاسفانه.یعنی جز میلاد خان عزیز کسی اینجا نمیاد. یکم دلگیره که انقدر غرق تلگرام و اينستا و کیک و .. شدیم که وبلاگ نویسی کمرنگ شده. دلم برای وقتایی که وبلاگا غلغله بود تنگ شده. عجب زمانی بود..یادش بخیر. ولی خداوکیلی هیچچی جای وبلاگ نویسی رو نمی گیره.
این جمله ی من رو مطمئنا اجداد غارنشین من هم  به زبان اوردند منتها ورژن

واقعا عشق به رسوا شدنش می ارزد؟ 
به گودووووووو خوشومدین!  
انقد تو این اينستا گودو دیدم!!!!
اون روز به زهرا گفتم بیا بریم ببینیم چه خبره... دانشگا هم نزدیک بود و اینگونه بود که راهی شدیم
رسیدیم و پشت در هی شل کن سفت کن دراوردیم و در واقع رومون نمی شد بریم تو!!!
بالاخره رفتیم تو و پشت دخلیا همگی گفتن " به گودوووووووو خوشومدین"
یه خانومی بهمون توضیح داد که فضای طبقه پایین مناسب تره برا ما
ما هم به پیشنهادش عمل کردیم و رفتیم پایین
باید بگم کیفیت داغوووون قیمت گروووون! ولی خوش برخورد بودن و میشه از فضاش لذت برد

به گودووووووو خوشومدین! 
معرفی جذابترین خواهر و برادر ایرانی عکس  
معرفی جذابترین خواهر و برادر ایرانی + عکسwww.parsnaz.ir/most-introduces-siblings-irani-k.htmlمعرفی جذابترین خواهر و برادر ایرانی ، الناز شاکردوست در سال ۱۳۶۳ در یکی از محله های تهران ...جذابترین خواهر و برادر ایرانی +عکسnegahetaze.ir/fa/news/2339/جذابترین-خواهر-برادر...معرفی جذابترین خواهر و برادر ایرانی ، الناز شاکردوست در سال ۱۳۶۳ در یکی از محله های تهران ...عکس جذاب الناز شاکردوست و خواهر و برادرش | نیوز …www.newspost1.com/عکس-جذاب-الناز-شاکردوست-و...عکس جذاب الناز شاکردوست و خواهر

معرفی جذابترین خواهر و برادر ایرانی عکس 
منو کارام همین الان یوهویی :-))  
دیگه کیف دوختنام تموم شد و اگه بخوام بدوزم تک و توک واسه خودم و دوستا و.... دوس دارم کیف کوله بدوزم.با کفش !!!!

ازین به بعد درس..فرش... و مواقع بیکاری منبت کاغذی و شمع.. یه عالمه پیج خوب پیدا کردم و کلی چیزای جدید یاد گرفتم...یه بدی شماره گذاشتن توی سایت و اينستا و دیوار و... هرچی آدم بیکاره میاد تلگرام لوس بازی و خود شیرینی...بدم اومد از بی جنبه گی بعض آدما..نگرانم..خیلی نگرانشم..حس میکنم داره با دستای خودش خودشو بدبخت میکنه..حس میکنم روز به روز بیشتر دار

منو کارام همین الان یوهویی :-)) 
سلام سلام ...  
سلام دوستان گلم من شرمنده همه ی شما ها هستم امسال مسافرتمون خیلی طولانی شد . تازه دیروز عصر برگشتیمخیلی بهمون چسبید  والبته خسته هم شده بودیم ببخشید تو مسافرت واقعا فرصت نت اومدن نداشتم.فقط تو  اينستا کمی فعال بودم .شرمنده روی همتون هستم . اگه به من مهلت بدید یکی دو روز آینده به همتون سر میزنم و از خجالت تون در میام اگه فرصت کنم تمام این چند روز رو هم در قالب چنتا پست مفصل و پر و پیمون براتون میذارم فقط اومدم بگم که تو عراق و ج

سلام سلام ... 
این قسمت: جهیزیه  
خب
من و مادرم تا قبل از بحث جهیزیه تقریبا در تمامی مسائل وجه اشتراک داشتیم
اما امان از این جهیزیه
اولین مشکل: حرف مردم
واقعاااا این ی مورد رو اصلا نمی تونم درک کنم
مثلا من میگم فلان چیز رو احتیاجی بهش ندارم یا فوقش سالی یبار نیاز بهش پیدا کنم
و مادر گرامی در جواب: الان مردم چی میگن!
مثلا من نخوام زود پز بگیرم و غذا رو توی قابلمه درست کنم
زندایی بیاد پشت سرم حرف بزنه که آیه رو دیدین توی قابلمه غذا درست میکنه واه واه!!
خب با عرض پوزش به درک!
دومین

این قسمت: جهیزیه 
تلنگرفرهنگی!..... کلیپ های خطرناک!  
پرده اول :
در شبکه های اجتماعی و در گوشی های موبایل، کلیپ هایی از عروسی های مختلطِ  ایرانی منتشر میشود به همراه نمایش انواع مدلهای لباس و جواهرات و مشروبات الکلی و تشریفات و غذاها  و عکسهای مدل و پایکوبی و ... که معارض با شان و فرهنگ اصیل اسلامی و حتی ایرانی ماست.
پرده دوم :
دخترِ مسلمانِ ایرانی ما ، درحال بگو مگو با والدینش است که باید عروسی او شبیه یکی از این کلیپها و تشریفات آن باشد و پدر ومادر ش متعجب از این همه وقاحت در این فیلمها و چنین تقاض

تلنگرفرهنگی!..... کلیپ های خطرناک! 
زندگیه خارجکی اسلامی!¡  
دیروز تو اينستا پیج کسی رو دیدم که خارج زندگی میکرد و از طرفی حجاب
کامل و مناسب رو داشت.در نگاه اول این عالی بود و در نگاه بعد با توجه به
پست هایی که میذاشت،اخلاق زیبایی هم درش وجود داشت که بنظرم فوق العاده 
بود.و خب خوشبختی قطعا حق چنین انسانی هست که با انسانیت و درست و سالم
زندگی میکنه و خداروشکر همین رو هم دارا بود.
فکر کنم برای اولین بار تونستم خوشبختی توام با اسلام رو به طور کامل ببینم.
یعنی با توجه به فیلمهای خارجی ای که می دیدم اصلا برام ق

زندگیه خارجکی اسلامی!¡ 
روز بعد از آخرین شیمی درمانی  
با اینکه دیشب ساعت 3 شب خوابیدم، اما صبح ساعت نه و خورده بیدار شدم،،،دست و صورتمو شستم، دندونامو مسواک زدم،، در همون حین که داشتم آب میخوردم و بعد شروع به خوردن گیلاس کردم، اينستا و تلگرام رو چک کردم،،، تو تلگرام دوستم مهتاب مسیج داده بود که اگه امروز وقتت آزاد هست ، میام دنبالت بریم جایی،،، بهش گفتم کجا، بهم گفت یه جای خوب،،،خلاصه بعد زود رفتم تو اتاقم ، حوله حمام رو برداشتم و رفتم حمام،،، موهای کرکی سرم، باز یه کوچولو بزرگتر شدن،،، ناخودآ

روز بعد از آخرین شیمی درمانی 
رونمایی تان هال 11 کلش آف کلنز  
رو نمایی نمایی از تان هال 11 در کلش آف کلنز
 
با سلام خدمت کاربران عزیز مجله اینترنتی لوکی loki.ir ، امروز دم دمای ظهر تصویر جدیدی از هال 11 در اينستا گرام کلش آف کلنز گذاشته شد که قراره به زودی بیاد و ما برای اولین وب سایت اینترنتی تصویر تان هال 11 را برای شما قرار دادیم که امکانات زیادی قراره به بازی اضافه شه و از اینجا به کلش بازا تبریک می گویم ، شاد باشید
 
 
منبع : loki.irلوکی . آی آر

رونمایی تان هال 11 کلش آف کلنز 
دانلود Instagram.7.5.0 برای آندروید  
این نرم افزار فضایی را فراهم میکند که شما میتوانید عکس های خود را به اشتراک بگذارید
 و نه تنها ایران بلکه تمام جهان میتوانند آن را مشاهده کنند.
و همچنین شما هم میتوانید عکس های به اشتراک گذاشته شده داگران را در سرار جهان تماشا کنید.
دانود نرم افزار
حجم: 10.9 مگابایت
برچسب: دانلود اينستاگرام، اينستاگرام ورژن اخر، اينستا،
 instagram، Instagram.7.5.0، insta

دانلود Instagram.7.5.0 برای آندروید 
عای شاخ میشکونیم..  
بعد از کشفه پیج دوستام تو اينستا و شاخ شدگیه بی جهته یه سری پرستار از مدل آزاد در ده کوره ای که حتی گوگل هم هنوز کشفش نکرده قصده شاخ شکانی دارم.من کلا آدمی نیستم که هدفه بلند مدتی داشته باشم و یا به فکره ارتقا سطح زندگیم باشم.. بیشتر مودم رو حال گیری استواره.. حالا دست و پام داره میلزه که حاله ده بیست نفرو یه جا بگیرم...اونم اساسی..خب.. هرکاری یه سری پیش نیاز نیاز داره.. اول گوشیه بدبختم که نقشه کتک خور رو بازی میکنه شوت میشه ته کمد و هفته ای یه بار ر

عای شاخ میشکونیم.. 
فالگیر  
دختر سوسول همسایه را
لوازم آرایشی بدلی کشت

پسر همسایه را

اعتیاد افراطی به مخلوط شیشه و الکل
مرد میانسال کوچه بالایی

روی ریلهای متروی ایستگاه آزادی جان داد

و زن فالگیر سر چار راه

زیر چرخ های اتوبوس درون شهری

و فال عمرش را 
گرفت
خیابانی که همدم روزهایش بود

معلم دلسوز دهکده را
آوار کلاس کاهگلی مدرسه کشت
کارگر فرتوت روستایی را

سقوط از طبقه یازدهم یک برج در بالاشهر 
و زنش را
سفره ی بی نان و ، تنهایی...
اینجا

صفحه ترحیم من است

مرا، امّا

دغدغه

فالگیر 
  

فروشگاه

لینک عضویت در کانال تلگرام

عضویت در گروه تلگرام جوک کلیپ عکس


کانال تلگرام

جدیدترین مطالب

خرید مستقیم فرش از کارخانه !!
تفاوت قیمت با فروشگاه های سطح شهر 30 الی 50%