بی بلاگ

تمامی اطلاعات, خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و بی بلاگ هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
تولبار و نحوه استفاده از آن

تبلیغات

***

خیریه مهربانه

خیریه مهربانه

پست ثابت

همت 110

تبلیغات

خرید پستی جا قاشقی داخل کشوی گردان جا قاشقی خرید پستی

این محصول جهت قراردادن قاشق، چنگال، کارد و ... برای نگهداری در کشوی کابینت می باشد. در این محصول به منظور افزایش کاربری و سهولت استفاده در قسمت فوقانی بخشی با امکان چرخش 360درجه در نظر گرفته شده است.همچنین می توان از این قسمت به صورت جداگانه در هنگام سرو غذا روی میز استفاده نمود.

خرید

قیمت : 35,000 تومانخروس جن

وقتی همه خوابن...  
تو محل ما یکی خروس داره!!!!اون خروس الان داره میخونه و من هنوز بیدارم...علاوه بر صدای اون خروس صدای جاروی رفتگری که صبح خروس خون داره کار میکنه هم گوش نوازه...مثل گوش دادن به غمگین ترین سمفونی دنیاست تو سکوت و ظلمات شب...خیلی وقتا تا صبح بیدار بودم ولی هیچوقت گوش نمیدادم به دنیا...شاید اولین باره که فهمیدم وقتی میگن صبح خروس خون منظور چه وقتیه!!!!!وقتی همه خوابن...

وقتی همه خوابن... 
سیاست چرچیلی  
روزی عده ای به اصرار از چرچیل خواستند که سیاست را تعریف کندچرچیل به ناچار دایره ای کشید و خروسی در آن انداخت.گفت خروس را بدون آنکه از دایره خارج شود بگیرید.این عده هر چه تلاش کردند نتوانستند و خروس از دایره بیرون می رفت.آخر از چرچیل خواستند که این کار را خود انجام دهد.چرچیل خروسی دیگر کنار خروس اول گذاشت و این دو شروع به جنگیدن کردند!آنگاه چرچیل دو خروس را از گردن گرفت و بلند کرد ، و در پاسخ گفت این سیاست است.

سیاست چرچیلی 
جریمه خروس ها  
Mil euros de multa por cacarear de tres a cinco de la madrugadaهزار یورو جریمه برای قوقولی کردن خروس ها بین ساعت 3 تا 5 صبح El Tribunal Supremo de Portugal señala que el derecho al reposo de los vecinos prevalece sobre el de la crianza de gallos y gallinasدادگاه عالی پرتغال خاطرنشان کرد که حق استراحت همسایگان بر مراقبت از مرغ و خروس ها اولویت دارد. 

جریمه خروس ها 
تلویزیون جمهوری اسلامی: « خروس » دیگر مَثَل « غیرت » نیست!!  
« خوراک مسموم     برای بچه های معصوم »
اسمی که من بر این نوع برنامه های تولیدی شبکه پویا می گذارم.
خود ببینید و قضاوت کنید:
نقاشی اول:
یک خروس ، یک مرغ ، دو جوجه
نقاشی دوم:
یک خروس زیبا با طوقی طلایی
نقاشی ها با فاصله بر دیوار چسب می خورند...
حسنی نقاش از اطاق بیرون میرود...
تصویرها جان می گیرند...
حوادثی که به ترتیب به وقوع می پیوندند:
1 - مرغ با دیدن خروس دوم چشمان را دریده و همینجور عشق است که از خود بروز میدهد!!!...
2 - خروس اول به شدت با نوک بر سر مرغ

تلویزیون جمهوری اسلامی: « خروس » دیگر مَثَل « غیرت » نیست!! 
اینجا شهر است ؟؟  
با یه شوق عجیبی از پله ها یورش آوردن پایین. همگی ! هر چی پرسیدم چی شده هیشکی توجه نکرد. رفتن سمت در بره استقبال. باور کن اگه من بعد ده سال دوری برمی گشتم خونه اهالی انقد ذوق نمی کردم که بره اینا ... با سلام و صلوات منتقل شدن حیات پشتی. مرغ و خروسارو می گم. البته اگه بخام دقیق تر صحبت کنم خروس محترم و پنج عیال محترمه شون :| نه یکی ! نه دوتا ! پنج تا زن داره لامصب. هی میگم چنتا ازین مرغا کم کنین بدآموزی داره، این خروسه قوانین شرعم زیر پا گذاشته هیشکی

اینجا شهر است ؟؟ 
خروس جنگی  
یک بازی رایگان مبارزه‌ای آنلاین
 
خروس مخصوص خود را بسازید و تجهیز کنید.
با خروس های دیگر از ایران و سراسر دنیا مبارزه کنید.
در سرزمین‌های خروس نشین به ماجراجویی بپردازید.

خروست را به قهرمان دنیای خروس جنگی تبدیل کن.
 
قابلیت‌ها:

یلیونها خروس جنگی
با سه نژاد خروس جنگی و هزاران آیتم برای شخصیسازی و مجهزکردن خروسها، می‌توانید خروس خاص خودتان را بسازید و با خروسهای کاربران دیگر رقابت کنید.

رقابت آنلاین با دوستان
دوستان خود را دنبال کنید

خروس جنگی 
شبگیر (سیاوش کسرایی)  
دیگر این پنجره بگشاى كه من
به ستوه آمدم ازاین شب تنگ
دیرگاهی­ست كه در خانه همسایه من خوانده خروس.
وین شبِ تلخِ عبوس
مى‏فشارد به دلم پاى درنگ.
دیرگاهی­ست كه من در دلِ این شام سیاه،
پشت این پنجره، بیدار و خموش،
مانده‏ام چشم به راه
همه چشم و همه گوش:
مست آن بانگ دلاویز كه مى‏آید نرم
محو آن اختر شتاب كه مى‏سوزد گرم
مات این پرده شبگیر كه مى‏بازد رنگ.
آرى، این پنجره بگشاى كه صبح
مى‏درخشد پس این پرده تار.
مى‏رسد از دلِ خونین سحر بانگ خروس.
وز رخ آین

شبگیر (سیاوش کسرایی) 
نظریه  
گفتیم اینبار کمی مطلب فلسفی بنویسیم تا ببینیم چه واکنشی نشان می دهید!
 
نظریه ی جهان مرغی:
همانطور  که در قانون طبیعت از هر جسمی دو گونه وجود دارد، ممکن است نسخه ی دیگر این نویسنده ساکن آلمان یا متولد لبنان باشد!
راستش دیروز یک مرغی پیدا کردم که به چیز شعر های من گوش کند.اولش تعجب کرده بود ولی باز هم مثل همه ی مرغ های دیگر گفت که من یک دیوانه ام!
خلاصه ی مطلب این است که این نظریه بیان میکند که همه ی جهان از مرغ تشکیل شده است و مردمانش هر چند مرغ نب

نظریه 
تو همانی که می اندیشی...  
 
کوه بلندی بود که لانه عقابی با چهار تخم، بر بلندای آن قرار داشت.یک روز زلزله ای کوه را به لرزه در آورد و باعث شد که یکی از تخم ها از دامنه کوه به پایین بلغزد.بر حسب اتفاق آن تخم به مزرعه ای رسید که پر از مرغ و خروس بود.مرغ و خروس ها می دانستند که باید از این تخم مراقبت کنند و بالاخره هم مرغ پیری داوطلب شد تا روی آن بنشیند و آن را گرم نگهدارد تا جوجه به دنیا بیاید.یک روز تخم شکست و جوجه عقاب از آن بیرون آمد.جوجه عقاب مانند سایر جوجه ها پرورش یافت و

تو همانی که می اندیشی... 
داستانک / خانواده چادرنشین بنى اسرائیلی که در بیابان زندگى مى کردند  
دربنى اسرائیل، خانواده اى چادرنشین در بیابان زندگى مى کردند و زندگى آنها با دامدارى و با کمال سادگى و صحرانشینى مى گذشت ، آنها علاوه بر تعدادى گوسفند، یک خروس، یک الاغ و یک سگ هم داشتند،خروس آنها را براى نماز بیدار مى کرد، و با الاغ، وسائل زندگى خود را حمل مى کردند و به وسیله آن براى خود از راه دور آب مى آوردند،و سگ نیز در آن بیابان، به خصوص در شب، نگهبان آنها بود.
 

داستانک / خانواده چادرنشین بنى اسرائیلی که در بیابان زندگى مى کردند 
بدون شرح !!!!! حتما مطالعه کنید.  
 
 
ﭘﺴﺮ ﺑﭽﻪ ﺍﯼ ﭘﯿﺶ ﭘﺪﺭﺵ ﺍﻭﻣﺪ ﻭ ﮔﻔﺖ ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﻦ ﺑﻢ ﺑﺪﻩ
 
ﺗﻮﭖ ﺑﺨﺮﻡ.پدر ﮔﻔﺖ ﻧﺪﺍﺭﻡ, ﻓﻘﻂ ﯾﻪ ﺧﺮﻭس ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺮﻭ
ﺑﻔﺮﻭﺷﺶ ﭘﺴﺮﻩ ﺧﺮﻭﺳﻮ ﺑﺮﺩ ﮐﻪ ﺑﻔﺮﻭﺷﻪ ﻭﻟﯽ ﮐﺴﯽ
ﻧﺨﺮﯾﺪ . رفت ﺩﻡ ﺩﺭ ﯾﻪ ﺧﻮﻧﻪ ﻭ ﺩﺭ ﺯﺩ ﯾﻪ ﺯﻥ ﻣﯿﺎﻧﺴﺎﻟﯽ ﺩﺭﻭ
ﺑﺎﺯ ﮐﺮﺩ.
ﭘﺴﺮﻩ : ﺧﺮﻭﺳﻮ ﻣﯿﺨﺮﯼ . ﺯﻥ ﮔﻒ ﻓﻌﻼ ﺑﯿﺎ ﺩﺍﺧﻞ . ﭘﺴﺮﻩ
ﺭﻑ ﺩﺍﺧﻞ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻦ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺧﺮﻭﺱ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﻨﻦ ﯾﮑﯽ
ﺩﺭ ﺯﺩ . ﺯﻧﻪ ﮔﻔﺖ ﺷﻮﻫﺮ ﻣﻨﻪ ﺑﺮﻭ ﺗﻮ ﺯﯾﺮ

بدون شرح !!!!! حتما مطالعه کنید. 
معنی لغوی بلوچ  
هرزفلد ۱۹۶۸معتقد بود که بلوچ مشتق شده از برزا وکیا که از کلمه برزا. وک امده که یک کلمه ماد به معنای فریاد بلند است.  راولینسون ذکر کرد که بلوچ اسمشان را به پادشاه بابلی بلوس مدیونند که همچنین اسم خدایشان نیز هست همچنین اعتقاد برین داشت که کلمه بلوچ کنیه گل تاج خروس است دیمز معتقد بود که کلمه بلوچ در زبان فارسی به معنی گل تاج خروس یا تاج قله است و لشکریان بلوج که برای استاگس یا کیخسرو میجنگیدند کلاه خود را با تاج بر سر میگذاشتند و اسم مستعار بل

معنی لغوی بلوچ  
تخم کردن خروس(طنز)  
تخم کردن خروس(طنز)
یه روز یک ماموریتی بهمون خورد تا برای یکی از پادگانها سرباز ببریم تا دوره ی آموزشی را تو اون پادگان سپری کنن
سربازهاطبق معمول مرتب توی اتوبوس از جزئیات پادگان و آن نیرو سوال می کردن
ماهم به اونا دلگرمی می دادیم تا روحیه شونا نبازن

تخم کردن خروس(طنز) 
اعترافات سبعه + پی‌نوشت  
۱. اعتراف می‌کنم بچه که بودم، وقتی از روی فرش، سرامیک، سنگفرش، موزاییک و کلا هر چیزی که روی زمین رو پوشونده باشه و به بخش‌های مساوی و یا نامساوی تقسیم شده باشه، عبور می‌کردم، توی هر قسمت باید یه پامو می‌ذاشتم!! (-_-)۲. اعتراف می‌کنم بچه که بودم، حرف «ر» رو نمی‌تونستم درست ادا کنم و به همین خاطر خیلی خجالتی بودم و موقع حرف زدن مراقب بودم حروف دیگه رو هم طوری تلفظ کنم که حرف «ر» خیلی خودنمایی نکنه! (-_-)
۳. اعتراف می‌کنم بچه که بودم، به حد مرگ از خ

اعترافات سبعه + پی‌نوشت 
داستان های کوتاه و خواندنی  
 
می گویند مردی ، خروسی خرید و به خانه برد. وقتی وارد شد ، همسر جوانش ، سر و رویش را پوشاند و نهیب زد: ای مرد! غیرتت چه شده است؟ روزها که تو نیستی ، آیا من باید با این خروس که جنس مخالف است ، تنها بمانم؟ خروس را بیرون ببر و از هر که خریده ای به او بازگردان!مرد ، خوشحال از این که ... 
زن چنان پاکدامنی دارد که حتی از خروس هم دوری می کند ، به بازار برگشت و خروس را به فروشنده اش که پیر مرد دنیا دیده ای بود پس داد.پیرمرد که ماوقع را شنید ، گفت: اشکالی ند

داستان های کوتاه و خواندنی 
خروس كور  
جوانی
كه نمازش را درست نمی خواند  مدتی بود كه خیلی تغییر كرده بود  ونمازهایش
همه سر موقع بود وحتی نماز نافله هم می خواند از او خواستند تا علت تغییرش
را بگوید جوان گفت :من یك شب خروسی كه در خانه داشتیم را در خواب دیدم كه
رو به من كرد وگفت تو مسلمانی  من این همه اذان می گویم ولی تو بلند نمی
شوی نماز بخوانی از بس غصه ی تو را خورده ام كور شده ام صبح كه آن خواب به
یادم آمد سراغ خروس رفتم او را معاینه كردم متوجه شدم كه واقعا كور شده
وجایی را نمی بیند

خروس كور 
تلویزیون صحنه های مرغ  
انتقاد از نمایش صحنه های "مرغ خوردن" در تلویزیونانتقاد از نمایش صحنه های "مرغ خوردن" در تلویزیونانتقاد از نمایش صحنه های "مرغ خوردن" در تلویزیونانتقاد از نمایش صحنه های "مرغ خوردن" در تلویزیونانتقاد از نمایش صحنه های "مرغ خوردن" در تلویزیون,انتقاد از نمایش صحنه های "مرغ خوردن" در تلویزیونانتقاد احمدی مقدم از نمایش صحنه های "مرغ خوردن" در ...انتقاد احمدی مقدم از نمایش صحنه های "مرغ خوردن" در ...انتقاد احمدی مقدم از نمایش صحنه های "مرغ خوردن" در ...ان

تلویزیون صحنه های مرغ 
تعامل انسان با حیوان : (بر اساس روایات ائمه اطهار)  
ددر آموزه های دینی، با در نظر گرفتن مصالح و مفاسد، درباره نگهداری برخی حیوانات در محل زندگی انسان توصیه های شده، چنان که از نگهداری برخی از آنها نهی شده است.
گفتنی است که توصبه به نگهداری حیوانات در محل زیست انسان، مبتنی بر وجود شرایط زمانی و مکانی و امکان نگهداری با رعایت بهداشت محیط زندگی انسان، بدون آسیب به و پرهیز از آسیب رسانی به همسایگان است و گرنه زیستگاه حیوانات باید جدای از مسکن آدمیان باشد.
 
توصیه به نگهداری برخی حیوانات
از حیوان

تعامل انسان با حیوان : (بر اساس روایات ائمه اطهار) 
نی نی من  
بر خلاف نظر نود درصد افرادی که منو دیده بودن و تعیین جنسیت کرده بودن توی سونو غربالگری هفته دوازدهم گفتن نی نی من دختره!راستش من اولش ی کوچولو ناراحت شدمدلم میخواس حالا که ی دختر ناز دارم ی پسر هم داشته باشم ولی خدایی واسه خروس فرقی نمیکرد یا حداقل اینجوری نشون دادالان ولی محکم هستم قوی شدم همین کِـ خدا ی نی نی سالم بهم هدیه داده شاکرش هستم.حالم همچنان بد هست این فینگری هشت سانتی!کلی منو أذیت کرده!قربونش برم...

نی نی من 
شعور درونی  
همه‌ی ما یک قسمت با شعور درونی داریم. همان که وقتی برای یک کار ذوق داریم، بعد از یک در بیست چهار خواب، مثل سیخ بیدارت می‌کند. همان که چشمانت را گرد می‌کند. همان که انرژی را پمپاژ می‌کند در تک‌تک عضلاتی که بیشمار خروس خوان خوابیده‌اند و انگشت‌شمار بیدار شده اند.این شعور درونی یک خاصیت دیگر هم دارد. این‌که برنامه‌ای بچینند و دلت به رفتن نباشد، خواب می‌ماندت، یا خواب می‌ماناند، یا منجر به خواب ماندگی‌ات می‌شود، این شد!

شعور درونی 
خروس، هم در عزا و هم در عروسی ذبح می‌شود.  
عروسی و عزای استعمار
سرمقاله‌ی نشریه‌ی خط حزب‌الله (شماره‌ی بیست‌وششم)
«گفته می‌شود که خروس، هم در عزا و هم در عروسی ذبح می‌شود.» این تعابیر، تعابیر امام خمینی رحمة‌الله‌علیه است از ملت ایران در روزهای قاجار و پهلوی. «من هر دو جنگ بین‌المللی را یادم هست، و گمان ندارم هیچ کدام از شما جنگ بین‌المللی اول را یادش باشد. ما در جنگ بین‌المللی هم مشاهده می‌کردیم، من کوچک بودم لکن مدرسه می‌رفتم... مورد تاخت‌وتاز ما واقع شدیم در جنگ بین‌المل

خروس، هم در عزا و هم در عروسی ذبح می‌شود. 
00:32  
گاهی خودم را با صدای بلند گوش می کنم، گاهی می روم روی دیوار، از ورامینِ دامنت می افتم، مادرم زنگ می زند که دست، از سر گربه ها بردار، می خندم می گویم گربه بازی توی خون من است، زن خوبی ست، ناچار همسر خوبی بوده، نفرین می کند و از ارتفاع کودکیِ درخت می اندازدم، امروز خروس طولانی را کُشتم، بِسمل دستم را بردم توی جوی، توی شطّ تنش شستم، تو با سقوط برگ ها می رنجی، تو با فرو ریختن دیوارها، دلزده تر از قاصدک های بی مقصد، خسته تر از تنِ تاریک فانوس ام،

00:32 
نادران: رییس‌جمهور نباید خروس جنگی باشد و دل مردم را با خروس قندی خوش کند  
سخنگوی اقتصادی جبهه حماسه‌سازان گفت: بخش اعظمی از مشکلات اقتصادی کشور ناشی از غفلت مسوولین از این سیاست‌هاست.به
گزارش ایسنا، الیاس نادران در سومین نشست از سلسله نشست‌های مشق حماسه که
با عنوان «میزگرد تخصصی اقتصادی و آسیب‌شناسی اقتصاد کشور و ارائه
برنامه‌های راهبردی جبهه حماسه‌سازان» با بیان این‌ اعتقاد که «اقتصاد
ایران دارای یک بیماری است» ابراز عقیده کرد: بیماری که اقتصاد ایران از آن
رنج می‌برد، تبدیل اقتصاد به یک نظام رانتی دو

نادران: رییس‌جمهور نباید خروس جنگی باشد و دل مردم را با خروس قندی خوش کند 
پرورش مرغ در خانه: بخش اول  
پرورش مرغ در خانه

بخش اول

بشر از زمان
اولیه مرغ و خروس را اهلی کرده و پرورش داده است. هدف از پرورش مرغ گوشت و تخم
است، ولی هرچند که پر، پا و فضولات آن نیز کاربرد دارد. مرغ و خروس برای خانه هایی
مناسب اند که دارای حیاط هستند و به هیچ وجه نمی توان مرغ را در آپارتمان پرورش
داد. در این جا سعی شده است که پرورش مرغ در حیاط خانه آموزش داده شود.برای پرورش مرغ در خانه چند راهکار
متفاوت هست که هرکدام دارای معایب و مزایای خود است و به همه راهکار ها اشاره م

پرورش مرغ در خانه: بخش اول 
خروس  
 من که به این قشنگی ام 
با پر و بال رنگی ام
یکه خروس جنگی ام
قوقولی قو قو
 
 
ببین ببین تاج سرم
ببین ببین بال و پرم
این قد و بالا را برم
قوقولی قو قو
 
 
منم خروس خوش صدا
همیشه بانگ من به پا
 ببین مرا ببین مرا
قوقولی قو قو
 
 
دهم همیشه آب و دان
به مرغ و جوجه ها نشان
منم خروس مهربان
قوقولی قو قو
    
سروده آقای عباس یمینی شریف

خروس 
دوران کودکی من  
در پست قبل  بدنیا آمدنم را تعریف کردم و حالا ادامه ی خاطرات من،،،
پدر و مادر از دیدن فرزند کوچکشان لبخند پت و پهنی تحویل هم دادند. 
نوزاد به قدری کوچک بود که لای پتو و تشکش گم شده بود، مادرش لبخندی به روی فرزندش زد و اورا محکم بغل کرد و دست کوچکش را فشرد!!
مادر رو به همسرش کرد و گفت: حالا اسم این کوچولو را چه بگذاریم؟
-نمی دانم، ....صدف چطور است؟ 
-چه اسم خوبی! کیمیا هم بد نیست...- آری زیباست، باید بیشتر فکر کنیم.
مادر و پدر بعد از روز ها و روز ها و روز

دوران کودکی من 
دهمین جشنواره سراسری تئاتر اهر؛ آغاز و انجام زیست محیطی  
استفاده نمادین از تصویر پرنده « سیاه خروس» در طراحی تندیس دهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر اقدام زیست محیطی ارزشمند و ماندگاری بود. دبیرخانه و متولیان این جشنواره همواره نشان داده اند که کار آن ها « هنر برای هنر» نیست، بلکه از نظر آنها هنر در خدمتِ جامعه و برای خدمت به جامعه است. توجه آنها به حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی به ویژه؛ فرهنگ عامه، دفاع مقدس و محیط زیست و آسیب های اجتماعی گواه این نکته است.
موضوع محیط زیست و به ویژه وضعیت دری

دهمین جشنواره سراسری تئاتر اهر؛ آغاز و انجام زیست محیطی 
دانلود سورس اپلیکیشن موبایل ionWordpress نسخه 13  
دانلود قالب جوملا Lava Theme آپدیت 13 – راستین دیتا
دانلود قالب جوملا Avenue Theme آپدیت .دانلود بازی کلش آف کلنز نسخه جاوا
javaدانلود بازی فوتبال مخصوص نوکیا . دانلود سورس اپلیکیشن موبایل
ionWordPress نسخه ۱۳ · دانلود قالب

دانلود سورس اپلیکیشن جستجوی رستوران Restaurant Finder
دانلود سورس اپلیکیشن جستجوی رستوران Restaurant Finder با دانلود سورس
اپلیکیشن جستجوی

دانلود قالب وردپرس iCarus نسخه 17 – راستین دیتا
دانلود قالب وردپرس iCarus نسخه بامجله GameLand دانلود نسخه مجله گی

دانلود سورس اپلیکیشن موبایل ionWordpress نسخه 13 
طعمه  
مرا بگو که به "قدر کافی" بسنده می کردم
تو را هزاران سال هم بنوشم مرا بس نیست
تو اما "به اندازه" از من دور می شوی هر بار
این دوان دوان نرسیدن های من تو را بس نیست؟
بس که با تو حرف می زند ذهن سرکشم هر روز،
تا خروس خوان قدم می زند در هوای تو،
مانده ام اگر بیایی چه باید گفت
این همه که گفته ام برایمان بس نیست؟
 
پ.ن: چرا اینفد این یکی به دلم نمیشینه...ادامه دادنش از نوشتنش هم عبث تر بنظر میرسه!!!
 
 
 

طعمه 
بچه موش  
در جهان هیچ کسی نیست که بی دوست کند زیست، بلی، با مدد دوست اگر خوش دل و خوش خوست، و گر صادق و دل جوست، همه کار تو نیکوست.
ولیکن همه کس دوست نمی باشد و بس دشمن مکار که گرگی است ستمکار و چو یک بره ی پروار، کند جلوه در انظار.
از این روی بر آن باش که خود آدم خود را بشناسی و ز مکرش بهراسی که به ناگاه، چو یک دشمن بدخواه، سر راه، برایت نکند چاه.
غرض جان من ای دوست، از آن دشمن جانی که بود دوست نما، بگذر و دوری بنما تا که نیفتی به شرو شور و کنی دور از سر خود دوس

بچه موش 
جغد و خروس  
اصولا مادر جان دوست دارد کارها را سخت بگیرد.
یکی از روش‌های محبوب‌اش هم این است که همه‌ی کارهای "واجب" را برای
ساعات اول صبح واجب کند. جمله‌ی «فردا باید صبح زود بیدار شیم» -البته به زبان
ترکی- یکی از آشناترین جملات در زندگی خانواده‌ی ماست.
فردا هم "باید" یک بسته با سرویس
تیپاکس ارسال کنیم. حالا مهم نیست که دفتر تیپاکس تا چه ساعتی باز است. مهم این
است که ما باید حداکثر ساعت 9 صبح آن‌جا باشیم تا خیابان‌ها و خود دفتر، شلوغ نباشند.
من هم باید زود م

جغد و خروس 
مکان در مورد جی تی ای5  
Blue Berry:جایی که در آن ساختمان های بلند و عظیم وجود دارد و نزدیک شهر San Fierro قرار دارد.
Palomino Creek:محله ای ترک نشین که در بانک آن مدام سرقت صورت می گیرد. 
 
Angelo Pine:در این منطقه نیز خلافکاری های زیادی صورت می گیردو مغازه های اسلحه فروشی زیادی در اینجا وجود دارد. 
 
Bayside Marina:دراین محل مدرسه آموزش شنا را می توانید بیابید. 
 
World Largest Cock:جایی که بزرگترین خروس دنیا را در آن محل نگهداری می کنند وجهانگردان زیادی برای دیدن آن به این محل می آیند. 
 
Las Barrancas:آمار خل

مکان در مورد جی تی ای5 
جمکران جمکران ، ما داریم می آییم ! D:  
به صورت کاملا ً یهویی قرار شد بریم سفر :/
وسط این همه کار و بدبختی انر انر میخوایم بریم جمکران :)))
بسکی من تو خونه عر زدم و خشتک دراندم که خو منم ببرین یه بار ببینم جمکرانو ، متقاعد شدن که یا باید منو ببرن یا عرعرمو تحمل کنن که خب مورد اول خیلی عقلانی تره :دی
امروز کله سحر خروس خون داییم اومد من و خواهرمو بیدار کرد آماده شیم ، خودش گرفت خوابید :/// قرار بود بریم دره عشق !
فلسفه ی اسمش اینه که قبلا ً دو تا روستا کنار هم بودن ، یه دختر و یه پسر از این دو ت

جمکران جمکران ، ما داریم می آییم ! D: 
خریدانواع برنج وحبوبات وروغن  
خریدارنقدی انواع برنجهای مژده -محسن -کاکا-طبیعت با تناژ-روغنهای جهان 4/5-16کیلویی خروس-لادن-غنچه-آفتاب-لپه -*نخود-عدس -لوبیا-جو-اقلام موردنظروباکیفیت  رانقداخریداری میکنیم.
آدرس عمده فروشی حسن علیزاده
 
 
 
استان آذربایجان غربی شهرستان میاندوآب بلوارباهنر(جاده شاهیندژ)پایین ترازمدرسه وحدت جنب 8متری وحدت  شماره تلفن مغازه 45356984-044/حسن علیزاده 09141856486/احسان 09141858805/سینا09145100171
 
 
 
 
 

خریدانواع برنج وحبوبات وروغن 
دختری در مزرعه!  
رفتیم خارج شهر...
خارج شهر اینجا به دو دسته ی اصلی #سردشت و #شهیون تقسیم بندی میشه!
یه خانواده ی عشایر دیدیم... رفتیم پیششون... و تعارفمون کردن بریم زیر چادرشون...و ما هم رفتیم!
 و توی چادر سلفی هم گرفتیم!
اون نی نی کوشولوعه موجود در عکس هم نوشونه... اون روسریشو هم خودشون دوخته و تزئین نموده بودن... دم خروس بالاش بود ما هی بهش دست میزدیم!!
خیلی با نمک بود!
#شبیه_یک_عدد_کلوچه!
++وسایلم صبح رسید...نصفه نیمه ولی!

دختری در مزرعه! 
سلام بر همه الا به انقلاب فروش  
تمام تیمچه ها پر شد از نقاب فروش
زمانه ای ست که حلاج شد طناب فروش
شهیدتر ز شهیدان بی کفن ، شاعر
غریب تر ز نویسنده ها، کتاب فروش
الا شما که به ییلاق خورد و خواب شدید
هماره اجر شما باد با کباب فروش
حراج عشق ببین در دکان سمساران
قمار عقل نگر در سرای قاب فروش
خروس ها همه چون مرغ کرچ خوابیدند
حکیمکان زمان اند قرص خواب فروش
نمانده  حجب و حیایی،  همین مان کم بود
همین که فاحشه ی شهر شد حجاب فروش
مده زمام دل خود به دست پیر هوی
مرو به کوی هوس پیشه ی خراب فر

سلام بر همه الا به انقلاب فروش 
عبرت از تاریخ (انتخابات 94)  
همیشه یک سؤال ذهنم رو به خودش مشغول کرده بود. اینکه آیا کسانی که ندای جدایی دین از سیاست رو فریاد می زنند دلیل منطقی و علمی هم دارند؟! چرا می خواهند روحانیت در عرصه سیاست ورود پیدا نکند؟! آیا به خاطر پالایش سیستم روحانیت این حرف رو می زنند یا به خاطر در خطر بودن منافع شخصی شون؟! با خودم می گفتم ما این همه دلیل و منطق برای اثبات دین و ورود در عرصه های اجتماعی داریم، آیا ایشان براستی این دلایل رو نمی بینند؟!!!
اما پاسخم رو گرفتم. پس از اعلام نتایج غ

عبرت از تاریخ (انتخابات 94) 
مشاعره 215  
مشاعره 215دهم فریب خودازیاد بی وفائی تووگرنه حال بدی دارم ازجدائی توحالتی  ترکمان =وعده کشتنی بده به "کمال "جان من ! وعده ای که راکشته ست کمال خجندی =تایید فلک درگروکوشش مرد استمنشین ومگو کاربه دست توومن نیستپرتوبیضائی=تبرزین چوخوان شد به دست عروس نمایان چوگلهای تاج خروس سیدای نسفی =ساقیا دیوانه ای چون من کی اندربرکشد دختر رز راکه نقد عقل کاوین کرده اندحافظ=دیدارچشم مست تومدهوشی آوردبایک نظر, زعقل , نظرپوشی آوردمحمدعلی صغیر=دیدار

مشاعره 215 
"ایکاش ...چون سبزه امید بردمیدن بودی"  
در مدار سینی سبزه زیر پنجره خوابیدم . تا خواب هوش از سرم ببرد ، بی آنکه چشم از ماه بردارم ، خیال بافته بودم و در جهانی یگانه زیسته بودم . پاسی از شب رفته ، به خود آمدم . نیت کرده بودم همینکه چشم باز می کنم سبزه در منظرم باشد و حجم جوانه های تازه حالم را با خود ببرد ، پیش تر از حافظه ذهنم راتسخیر کند . سرما خوابم از سر  پراند . آبی به روی سبزه پاشیدم  . روز دیگری بود و تا برآمدن آفتاب سرما یکه می تاخت . از پنجره به کوچه نگاه کردم . شمشادها نونوار و سرزند

"ایکاش ...چون سبزه امید بردمیدن بودی" 
مشاهده خروس کولی سینه سیاه در بناب  
مشاهده خروس کولی سینه سیاه در بناب

Observation of Spur-winged Lapwing in Bonab

 
خلاصه
اطلاعات این ثبت:
گونه:
خروس کولی سینه سیاه Vanellus spinosus
تعداد
پرنده: یک بالغ
تاریخ
مشاهده: 17 اسفند 1394
محل
مشاهده: تالاب قره قشلاق، بناب، استان آذربایجان شرقی
مشاهده
کننده: آقای بهزاد نبی قدیم
شناسایی
عکس: جعفر غلامی
وضعیت
این ثبت: این گونه ابتدا توسط آقایان بهراد فرخنده و محمدرضا فرخنده در تاریخ 9
اردیبهشت 1394 در کنار جاده بناب-ملکان در استان آذربایجان شرقی مشاهده شده بود.
بنابر

مشاهده خروس کولی سینه سیاه در بناب 
چیستان  
1- ان کدام خزنده ست که اگر وارونه اش کیم رام می شود؟
2- فرض کنید توی یک مسابقه دو هستید و از نفر دوم سبقت می گیرید حالا نفر چندم هستید؟
3- ان چیست که سه تا چشم دارد و  یک پا؟
4 - ان چیست که یکیست ولی همیشه یا توست؟
5- ان چیست که همه جا هست ولی نه مزه داره نه رنگ داره نه بو داره نه دیده میشه؟
6- ان چیست که خود ان از اب است و دشمنش هم از اب ؟
7- نه دست داره نه پا داره ولی میتونه همه جا بره؟
8- ان چیست که وقتی اب میگذره خیس نمیشه؟
9- ان کدام سه برادرن که هرچه بدوند

چیستان 
عشاااایر  
قشنگِ نه ؟ 
خود عکس نمیگم یا اون بانویی که کوزه بدست وایساده و من دقیق نمیدونم فازش چیه !!
حس حال عکس رو میگم !!
دکتر پاپیلو در جلد سوم کتابش (شازده ی حمام) اینقدر از عشایر گفته که دوست دارم همین فردا صبح شال کلاه کنم و برم سیر فی الاعرض !!
یک دور برم پیش این عشایر و چادر هایشان !!
یک بار از اون روغن های خوشمزه ای که تو کتاب ازشون گفته امتحان کنم !
از شیر ، کره،ماست ،قره قروتاشون و ....
یک بار امتحان کنم سر کوه بودن و بیدار شدن اول صبح با صدای خروس و بازی

عشاااایر 
 
legh rvhvi foa `dhlh v, fhc ;kl ,gd kldn,kl ]vh hwgh ;aa knhvl
نتیجه اینكه سرتو بندازی پائین و تایپ كنی و بری هپروت همین میشه
اون بالا به زبون دیگه ای گفتم كه، مثلا میخواستم بخش پیاما رو باز كنم ولی نمیدونم چرا فعلا كشش گذاشتن كد رو ندارم یه بار كه حوصلم برسه اینكارو میكنم
سلام شبتون بخیر باشود بعضی وقتا فكر میكنم همسایه هامون و بچه هاشون،چند شخصیتی استن  اخه یه بار میبینیشون با روی خوش و لبخند و اینا یه بار دیگم میبینیشون اصن حاضر نیستن نگات كنن و رو برمیگردونن خودشو

 
هوا تو کردم  
 

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

 
هواتوکردم از محمد علیزاده
 
 
این آهنگ تیتراژ سریال خروس است

هوا تو کردم 
به دنبال بهانه ها باشیم  
بهار که شروع می شود سرما و زمستان از بین می رود، می روید و می رویاند.برف ها قطره قطره آب می شوند و تغییر، آغاز می شود. حالا بهترین زمان است برای توبه و بازگشت... خدا منتظر ما آدم هاست که برگردیم به سمتش. می بخشد و خودش کمک می کتد برای تغییر... بیا از همین بهار شروع کنیم... همه با هم در مسیر ♡♡آرامش♡♡
قُلْ یَا عِبَادِیَ الَّذِینَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِیعًا إِنَّ

به دنبال بهانه ها باشیم 
  

فروشگاه

لینک عضویت در کانال تلگرام

عضویت در گروه تلگرام جوک کلیپ عکس


کانال تلگرام

جدیدترین مطالب

خرید مستقیم فرش از کارخانه !!
تفاوت قیمت با فروشگاه های سطح شهر 30 الی 50%