بی بلاگ

تمامی اطلاعات, خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و بی بلاگ هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
تولبار و نحوه استفاده از آن

تبلیغات

***

خیریه مهربانه

خیریه مهربانه

پست ثابت

همت 110

تبلیغات

خرید پستی جا قاشقی داخل کشوی گردان جا قاشقی خرید پستی

این محصول جهت قراردادن قاشق، چنگال، کارد و ... برای نگهداری در کشوی کابینت می باشد. در این محصول به منظور افزایش کاربری و سهولت استفاده در قسمت فوقانی بخشی با امکان چرخش 360درجه در نظر گرفته شده است.همچنین می توان از این قسمت به صورت جداگانه در هنگام سرو غذا روی میز استفاده نمود.

خرید

قیمت : 35,000 توماناقتصاد مقاومتی مهندس رحیم بوعذار

18 راهکار در اقتصاد مقاومتي  
 
جام جم آنلاین: برای شکل‌دهی به یک اقتصاد مقاومتي در کشور به چه شرایطی باید دست یافت؟ یا ماهیت حقیقتی به نام «اقتصاد مقاومتي» کدام است؟ چه چرخه حیاتی در نظام اقتصادی کشور تأمین‌کننده اقتصاد مقاومتي است؟ یا دستیابی به کدام هدف‌های استراتژیک ما را به شرایط اقتصاد مقاومتي خواهد رساند؟ به عبارت دیگر، در راهبردی به نام «اقتصاد مقاومتي» اهداف اصلی چگونه شکل می‌گیرد؟

18 راهکار در اقتصاد مقاومتي 
کلید مشکلات  
رهبرانقلاب درپیام نوروزی:در مسئله اقتصاد، آنچه که اصل است، تولید داخل،اشتغال،رفع بیکاری،رونق اقتصادی و مقابله با رکود است/ علاج همه اینها در اقتصاد مقاومتي است و باید برای اقتصاد مقاومتي کار و تلاش انجام بگیرد/شعار امسال:«اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل»

کلید مشکلات 
اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل  
اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل ,شعار سال95
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۵ هجری شمسی، با تبریک سال نو و عید نوروز به همه‌ی هم‌میهنان و ایرانیان بخصوص خانواده‌های معظم شهیدان و ایثارگران، و با گرامیداشت یاد شهیدان و امام بزرگوار، سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل» نامگذاری کردند.

اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل  
سال نو مبارک  
سلام دوستان
سال نو مبارک
انشاالله زیر سایه اهل بیت سال خوبی را سپری کنید
امسال همان طور که حضرت آقا نامگذاری کردند، سال اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل است،
امسال
می خواهم تمام تمرکز این وبلاگ بر روی توسعه مفاهیم مربوط به اقتصاد
مقاومتي و روشهای عملی سازی این نوع اقتصاد در بطن جامعه قرار گیرد.
لطفا با نظراتتان در ذیل این مطلب و مطالب آتی، روند معرفی و تشریح اقتصاد مقاومتي را تدقیق کنید
موفق و موید و منصور باشید
یا علی

سال نو مبارک 
اقتصاد مقاومتی در سازمان تامین اجتماعی  
نگرش یا پارادایم مقاومتي، چتر مفهومی وسیعی است که در حوزه اقتصاد به اقتصاد مقاومتي، در حوزه فرهنگ به فرهنگ مقاومتي (یا مقابله با تهاجم فرهنگی)، در حوزه سیاست خارجی به دیپلماسی مقاومتي و به همین ترتیب می تواند در حوزه های دیگر نمود پیدا کند. با این وصف، الگوی اقتصاد مقاومتي، بخشی از مفهوم کلان و وسیع، پارادایم یا نگرش مقاومتي است که در حوزه اقتصاد نمود پیدا می کند.

اقتصاد مقاومتی در سازمان تامین اجتماعی 
گرفتم بعد عمری مدرکی چند و اینجانب شدم حالا مهندس  
گرفتم بعد عمری مدرکی چند و اینجانب شدم حالا مهندس ندانستم که ریزد از چپ و راست ! ز پایین و از آن بالا مهندس غضنفر گاری اش را هول نمیداد! دِ یالا هول بده یالا مهندس تقی هم چونه میزد کنج بازار ! نمی ارزه واسم والا مهندس! به مرد قهوه چی میگفت اصغر !دو تا چایی قند پهلو مهندس شنیدم کودکی میگفت در ده !به مردی با چپق خالو مهندس ز جنب دکه ای بگذشت مردی !صدا آمد ” آب آلبالو مهندس “ خلاصه میخورد خون جماعت !همیشه بدتر از زالو مهندس ! شنیدم با تشر میگفت معم

گرفتم بعد عمری مدرکی چند و اینجانب شدم حالا مهندس 
سیاست‌های اشتباه دولت ۱۵ میلیون نفر را بیکار کرده است  
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه الفبای اقتصاد مقاومتي ایستادن است گفت: دولت اعتقاد به قانون اساسی در بخش اقتصادی ندارد، اعتقاد به اندیشه های امام و وصیت نامه اش ندارد، اعتقاد به اقتصاد مقاومتي ندارد. ۱۵ میلیون نفر بیکار حاصل سیاستهای دولت است.ستاد اقتصاد مقاومتي المهدی

سیاست‌های اشتباه دولت ۱۵ میلیون نفر را بیکار کرده است 
سال ۹۵ سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامگذاری شد  
از سوی رهبر انقلاب ؛
سال ۹۵ سال «اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل» نامگذاری شد
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۵ هجری شمسی، با تبریک سال نو و عید نوروز به همه‌ هم‌میهنان و ایرانیان بخصوص خانواده‌های معظم شهیدان و ایثارگران، و با گرامیداشت یاد شهیدان و امام بزرگوار، سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل» نامگذاری کردند.

سال ۹۵ سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامگذاری شد  
ویژه نامه اقتصاد مقاومتی 57  
اقتصاد مقاومتي در 57 خواندنی شد + لینک دانلود
پنجاه و هفت در ایستگاه چهاردهم انتشار
 
در سال «اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل» ویژه نامه اقتصاد مقاومتي ماهنامه تحلیلی تبیینی 57 منتشر شد؛ در این شماره از ماهنامه کوشش شده علاوه بر پوشش همه جنبه های اقتصاد مقاومتي، چگونگی عملیاتی کردن آن آموزش داده شود.«چیستی اقتصاد مقاومتي از دیدگاه مقام معظم رهبری» ، «اقرار اندیشکده های غربی به کلیدی بودن مفهوم اقتصاد مقاومتي در ایران» ، «منابع اقتصاد مقاومتي»

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی 57 
گفتگوی منختب مردم درباره پیام نوروزی رهبرکبیرانقلاب و نامگذاری امسال  
اقتصاد مقاومتي باید از شعار و کارهای مقدماتی عبور کندنماینده منتخب مجلس دهم مردم شهرستان های قصرشیرین، سرپلذهاب و گیلانغرب نیز با اشاره به انتخاب شعار سال ۹۵ از سوی مقام معظم رهبری بر نمود و ظهور بیش از پیش سیاستهای اقتصاد مقاومتي به صورت عملیاتی تاکید کرد.فرهاد تجری تصریح کرد: اقتصاد مقاومتي بایستی ازشعار و کارهای مقدماتی نظیر بخشنامه و ... عبور کرده و به فاز عملیاتی برسد.وی گفت: مجلس دهم نیز قطعا توجه به عملیاتی کردن برنامه های اقتصاد مقا

گفتگوی منختب مردم درباره پیام نوروزی رهبرکبیرانقلاب و نامگذاری امسال 
مهندس ها  
سلام 
چیزی که در باره مهندس ها تا الان فهمیدم که تا 95 درصد صدق میکنه
اگه مهندس برق بهتون طرحی رو پیشنهاد داد بدونید که ممکنه تو دست خودش کار کنه ولی تو دست شما کار نکنه و به نظر خودش هم کاملا طبیعی باشه.
اگه مهندس عمران طرحی داد همه چی رو تقسیم بر 3 کنید و کاملا هم مطمعن باشید اتفاقی نمیفته تا پول اضافه خرج نکنید.
اگه مهندس مکانیک پیشنهادی داد بدونید کار نمیکنه.
اگه مهندس کامپیوتر پیشنهاد نرم افزاری ای داد بدونید 100 درصد اوکیه ولی سمت سخت افزار

مهندس ها 
افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در مصلی بهشهر  
                                                                                                                                                                                                                                                      ،نمایشگاه اقتصاد مقاومتي
با همت جمعی از بسیجیان شهرستان بهشهر و با
حضور فرماندهی محترم سپاه در مصلی نمازجمعه افتتاح شد.
 
به گزارش خط امیدبهشهر، نمایشگاه اقتصاد مقاومتي

افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در مصلی بهشهر 
اقتصاد مقاومتی از منظر مقام معظم رهبری  
در چند سال اخیر و با شدت یافتن تحریم های یک جانبه و غیرانسانی غرب علیه
جمهوری اسلامی ایران با هدف متوقف کردن برنامه های صلح آمیز هسته ای ایران،
واژه ی جدید « اقتصاد مقاومتي » به ادبیات اقتصادی کشور اضافه و به فراخور حال و روز
اقتصاد کشورمان مورد بحث قرار گرفته است. این واژه اولین بار در دیدار کارآفرینان با مقام معظم رهبری
در شهریور سال 1389 مطرح گردید. در همین دیدار، مقام معظم رهبری « اقتصاد مقاومتي » را معنا
و مفهومی از کارآفرینی معرفی و برای

اقتصاد مقاومتی از منظر مقام معظم رهبری 
تمرکز دولت در سال ۹۵ شتاب و هم افزایی در روند اجرای اقتصاد مقاومتی است  
رییس جمهوری در دیدار نوروزی با جمعی از کارگزاران قوا و مدیران دستگاه‌های مختلف اجرایی کشور، اعلام کرد که دولت مصمم است در سال ۱۳۹۵ که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، سال «اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل» نامگذاری شده، برنامه های خود را برای تحقق سیاستهای ابلاغی اقتصاد مقاومتي، با شتاب بیشتری درفرصت پسا تحریم ادامه دهد.
ادامه مطلب

تمرکز دولت در سال ۹۵ شتاب و هم افزایی در روند اجرای اقتصاد مقاومتی است 
دوره حرفه ای 3DMAX  
آکادمی نوآوران
تخفیف ویژه دانشجویی
آموزش تخصصی 3Dmax
شهریه کلاس : 375000
اساتید برتر دپارتمان معماری:
مهندس فضلی
مهندس محمدی
مهندس خیابانی
مهندس عربگری
جهت رزرو و ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید :
02634577884 - 02634529570
آدرس : ابتدای گلشهر – پایین تر از بازار علی-پلاک 544-موسسه نوآوران

دوره حرفه ای 3DMAX  
اقتصاد غیررسمی (تعریف و اجزا)  
شاخه‌های مختلفی در علم اقتصاد وجود دارد که هر یک از آن‌ها به زمینه‌ای خاص توجه می‌کنند به‌عنوان‌مثال اقتصاد رفاه، اقتصاد پولی، اقتصاد خرد و غیره، ولی تاکنون فعالیت‌های اقتصاد غیررسمی کمتر موردتوجه و بررسی قرارگرفته است. در مفهوم وسیع، منظور از اقتصاد غیررسمی کلیه فعالیت‌هایی است که به عللی در حساب‌های ملی آورده نشده است

اقتصاد غیررسمی (تعریف و اجزا) 
اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل  
با سلام امام جماعت مسجد صاحب الزمان قلعه کهنه حجةالاسلام سید امیر نبی زاده با تبریک سال نو سال اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل به نمازگاران و عموم مردم از خداوند متعال سالی با برکت و با موفقیت از خداوند مسئلت کردند ...........اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل 
تحقق اقتصاد مقاومتی در گرو تولید دانش بنیان است  
ملایر- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار همدان گفت: در تحقق اقتصاد مقاومتي نباید هیاتی عمل کنیم، بلکه باید به دنبال اقتصاد دانش بنیان و تولید استوار بر محور علم و دانش باشیم.
رضا قیاسی شامگاه پنجشنبه در بازدید از شرکت تولیدی منسوج کیان کرد در شهرستان ملایر افزود: اقتصاد مقاومتي بر پنج محور دانش بنیان بودن، عدالت محور، درون گرا، برون گرا و مردمی بودن استوار است که با اجرایی شدن این محورها، رشد اقتصادی هشت درصدی امر بعیدی نیس

تحقق اقتصاد مقاومتی در گرو تولید دانش بنیان است 
تدابیر مخابرات برای تحقق اقتصاد مقاومتی  
رپرست شرکت مخابرات ایران، بر لزوم درون زا بودن اقتصاد مقاومتي در عین توجه به مولفه های علمی آن گفت: "گروه های مطالعاتی R&D (تحقیق و توسعه) اقتصاد مقاومتي در شرکت مخابرات ایران تشکیل می شود.
دهناد اهداف تشکیل گروه مطالعاتی تحقیق و توسعه را هم‌افزایی علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش‌محور، تحقق اهداف علمی و اقتصادی (شامل گسترش و کاربرد اختراع و نوآوری) و تجاری سازی نتایج تحقیق و توسعه (شامل طراحی و تولید کالا و خدمات) در حوزه فناوری های برتر و باا

تدابیر مخابرات برای تحقق اقتصاد مقاومتی 
پتانسیل های مغفول اقوام در تحقق اقتصاد مقاومتی  
فشارهای اقتصادی، مشکلات معیشتی و هزینه های سنگین زندگی به صورت یکسان هر انسانی از هر مذهب، نژاد، قوم و زبانی را تحت تاثیر خود قرار می دهد و به صورت طبیعی واکنش تمام اقوام و مذاهب ایرانی در قبال مقاومت دربرابر تحریم ها، ایستادگی بر مرام های انقلاب، رعایت و اجرای اقتصاد مقاومتي تقریباً یکسان بوده است.تحقیقات آکادمیک و روشمند هم انجام نشده است تا نشان دهد کدامیک از اقوام ایرانی اقتصاد مقاومتي را بیشتر و عمیق تر و کاربردی تر درک و دریافته اند.

پتانسیل های مغفول اقوام در تحقق اقتصاد مقاومتی 
سال اقتصاد مقاومتی واقدام وعمل  
باحلول سال جدید رهبر فرزانه ودانای ما این سال را سال اقتصاد مقاومتي واقدام وعمل نامیدند.امید است ملت صبور وفهیم ایران دراین راهمانند گذشته باتدبیر وخوب عمل نمایند تاازاین مرحله یعنی حربه جنگ اقتصادی هم با سر افرازی عبور نماییم.ملت غیور سربلند باشید.

سال اقتصاد مقاومتی واقدام وعمل 
مدیر جهادی  
"مدیر جهادی"واژه ای است در ادبیات اقتصاد سیاسی ایران کنونی ( حد فاصل اقتصاد بدون نفت تا اقتصاد مقاومتي). 
نتیجه ی عملکرد این سوژه در حوضه های اقتصادی و سیاسی قابل بررسی است. 
بدیهی است شرایط موجود نتیجه ی تصمیم سازی آنان است.

مدیر جهادی 
معاون فرماندار و بخشدار مرکزی باوی معرفی شدند  
 
"بوعذار" معاون فرماندار و "ساعدی راد" بخشدار مرکزی باوی
"حسن بوعذار" معاون جدید فرمانداری شهرستان باوی و "محمود ساعدی راد" بخشدار مرکزی این شهرستان طی مراسمی با حضور سرپرست اداره کل سیاسی استانداری خوزستان معرفی شدند.جلسه شورای اداری شهرستان باوی با حضور فرماندار باوی، سرپرست اداره کل سیاسی استانداری خوزستان و دیگر اعضاء این شورا در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
در این مراسم "حسن بوعذار" بعنوان معاون فرماندار و "محمود ساعدی

معاون فرماندار و بخشدار مرکزی باوی معرفی شدند 
اقتصاد مقاومتی و مولفه‌های آن  
جزوه «اقتصاد مقاومتي و مولفه‌های آن» توسط مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی تهیه و تنظیم شده:
در بخشی از این جزوه می خوانیم:
«اقتصاد مقاومتي در حقیقت اقتصادی را ترسیم می کند که توانایی مقابله با شوک های وارد شده بر اقتصاد را دارد. چنین اقتصادی باید قابلیت انعطاف در شرایط مختلف و توانایی عبور از بحران را داشته باشد. برای دستیابی به چنین اقتصادی لازم است نگاه بلند مدت به سیاست های اقتصادی وجود داشته باشد و زیرساخت های اقتصادی به گونه ای طراحی

اقتصاد مقاومتی و مولفه‌های آن 
سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل»  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۵ هجری شمسی، با تبریک سال نو و عید نوروز به همه‌ی هم‌میهنان و ایرانیان بخصوص خانواده‌های معظم شهیدان و ایثارگران، و با گرامیداشت یاد شهیدان و امام بزرگوار، سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل» نامگذاری کردند.

سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل»  
اقتصاد مقاومتی  
 بیانات رهبر معظم انقلاب 
 
اقتصاد مقاومتي یک کلّ فراگیر است که از عرصه‌ی علمی تا عرصه‌ی فعالیتهای فنّی، تا عرصه‌ی خدمات، تا عرصه‌ی بازرگانی و صادرات و واردات، تا عرصه‌ی آموزش در دانشگاه‌ها و دبیرستان‌ها، همه را شامل می‌شود. اگر ما جدی بگیریم، الان مثلا فرض بفرمایید گزارش می‌آید، حالا من نمی‌دانم، فلان دستگاه را یا فلان ابزار را یا فلان قطعه را که خیلی هم مهم است و کاربرد زیادی دارد، فرض کنید فلان دستگاه فنّی ما دارد می‌سازد، خوبش ه

اقتصاد مقاومتی 
آموزش پیشرفته و حرفه ای ماکت سازی  
آکادمی نوآوران
تخفیف ویژه دانشجویی
آموزش تخصصی ماکت سازی
شهریه کلاس : 475000
اساتید برتر دپارتمان معماری:
مهندس فضلی
مهندس محمدی
مهندس خیابانی
مهندس عربگری
جهت رزرو و ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید :
02634577884 - 02634529570
آدرس : ابتدای گلشهر – پایین تر از بازار علی-پلاک 544-موسسه نوآوران

آموزش پیشرفته و حرفه ای ماکت سازی 
نوسازی بافت های فرسوده و رونق بازارمسکن دو برنامه مهم تحقق اقتصاد مقاومتی است  
پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: معاون ساختمان و مسکن وزیر راه و شهرسازی گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتي در حوزه مسکن، دو برنامه نوسازی بافت های فرسوده شهری و رونق مسکن در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته است.

متن کامل خبر: نوسازی بافت های فرسوده و رونق بازارمسکن دو برنامه مهم تحقق اقتصاد مقاومتي است

نوسازی بافت های فرسوده و رونق بازارمسکن دو برنامه مهم تحقق اقتصاد مقاومتی است 
دولت باید هر 6 ماه در زمینه اقتصاد مقاومتی به مجلس گزارش ارائه کند  
نماینده بیرجند در مجلس:
 

خبرگزاری میزان- نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت:دولت باید هر 6 ماه در زمینه اقتصاد مقاومتي به مجلس گزارش ارائه کند.
 

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان،حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی از گروه‌های جهادی دانشگاه پیام‌ نور بیرجند در روستای گیوک سفلی بازدید کرد.نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در این بازدید با اشاره به نام‌گذاری سال "اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل" ا

دولت باید هر 6 ماه در زمینه اقتصاد مقاومتی به مجلس گزارش ارائه کند  
اهداف اقتصاد مقاومتی ...  
5 هدف عدالت بنیانی،
مردمی بودن، دانش‌زایی، برون گرایی و برون‌زایی
در اقتصاد مقاومتي پیگیری
می‌شود، :
در عدالت بنیانی که هدف اصلی نظام ما هم بوده در بعد
اقتصادی نباید اجازه دهیم اختلاف طبقاتی زیاد شود.
در بحث مردمی بودن هم عموم
مردم باید درگیر اقتصاد شوند و نباید اقتصاد دولتی باشد، یا خصوصی انحصاری
برای برخی افراد خاص، بلکه همه مردم در آن مشارکت داشته باشند و از طرف
دیگر با توجه به رشد سریع تکنولوژی در دنیا باید حرکت کنیم.
درون‌زایی بو

اهداف اقتصاد مقاومتی ... 
آموزش تخصصی و فوق حرفه ای نرم افزار های معماری  
آکادمی نوآوران
آموزش تخصصی نرم افزار های معماری
اتوکد،3DMAX،vray ،Revit ،فتوشاپ،sketchup
کاملا کاربردی
کیفیت آموزشی عالی
با تدریس مجربترین اساتید برترمعماری  البرز و تهران
اساتید برتر دپارتمان معماری
مهندس فضلی
مهندس محمدی
مهندس خیابانی
مهندس عربگری
 جهت رزرو و ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید :
34577884 – 34529570
 

آموزش تخصصی و فوق حرفه ای نرم افزار های معماری 
راهبردها و راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی از منظر آیت الله العظمی مکارم شیرازی  
شکی نیست اقتصاد مقاومتي تنها راه حل مشکلات است؛ ما باید منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتي را عملی کنیم/متأسفانه در مسائل اقتصادی پنج مولفه تحریم، انحصارطلبی، ایجاد وابستگی، زندگی تجملاتی و مصرفی و اشاعه اسراف و تبذیر جامعه را تهدید می کند...
ادامه مطلب

راهبردها و راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی از منظر آیت الله العظمی مکارم شیرازی 
راهبردها و راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی از منظر آیت الله العظمی مکارم شیرازی  
شکی نیست اقتصاد مقاومتي تنها راه حل مشکلات است؛ ما باید منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتي را عملی کنیم/متأسفانه در مسائل اقتصادی پنج مولفه تحریم، انحصارطلبی، ایجاد وابستگی، زندگی تجملاتی و مصرفی و اشاعه اسراف و تبذیر جامعه را تهدید می کند...
ادامه مطلب

راهبردها و راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی از منظر آیت الله العظمی مکارم شیرازی 
راهبردها و راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی از منظر آیت الله العظمی مکارم شیرازی  
شکی نیست اقتصاد مقاومتي تنها راه حل مشکلات است؛ ما باید منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتي را عملی کنیم/متأسفانه در مسائل اقتصادی پنج مولفه تحریم، انحصارطلبی، ایجاد وابستگی، زندگی تجملاتی و مصرفی و اشاعه اسراف و تبذیر جامعه را تهدید می کند...
ادامه مطلب

راهبردها و راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی از منظر آیت الله العظمی مکارم شیرازی 
۶ وعده مهم اقتصادی دکتر طیب نیا وزیر امور اقتصاد و دارایی  
وزیر اقتصاد، نامگذاری سال ۱۳۹۵ به نام سال «اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل» توسط مقام معظم رهبری را تدبیر و اقدام خردمندانه ای دانست و در این راستا، ۶ وعده مهم اقتصادی داد.
علی طیب‌نیا، وزیر امور اقتصادی و دارایی در نامه ای به محضر رهبر معظم انقلاب با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ به عنوان سال «اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل» گفت: در دوره جدید که فرصت‌های سازنده ای فراروی اقتصاد کشور پدیدار شده ، دستیابی به رشد اقتصادی مستمر و پایدار در طی برنامه ششم

۶ وعده مهم اقتصادی دکتر طیب نیا وزیر امور اقتصاد و دارایی 
زندگی مقاومتی  
کلا از زندگی مقاومتي متنفرم مخصوصا اگه "اقتصاد
مقاومتي" هم توش باشه چون چند سالیه در این زمینه در حال مقاومتم. اما نمیدونم چطور
هموطنان عزیز در مقابل دوربین تلویزیون می ایستند و میگن: ما حاضریم هر چند سال که
لازم باشه با تحریم و اقتصاد مقاومتي زندگی کنیم! راست گفتند که "از ماست که
برماست".

زندگی مقاومتی 
مصاحبه  
در گفت‌وگو با آنا عنوان شد
آموزش عالی کشاورزی با چالش‌‏ها و تنگناهای متعددی روبه‌رو است
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی زرند با بیان اینکه اقتصاد مقاومتي در دستیابی به خودکفایی حوزه تکنولوژی مواد غذایی نقش بسزایی خواهد داشت بر لزوم به‌کارگیری فناوری‌­های جدید در فرآوری مواد غذایی تاکید کرد.
دکتر علیرضا بهرامی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا، در باره نقش اقتصاد مقاومتي در خودباوری صنعت کشاورزی و رونق بیشتر این صنعت به‌وی

مصاحبه 
آموزش تخصصی و پیشرفته اسکیس و تکنیک های راندو  
آکادمی نوآوران
مرکز آموزش تخصصی معماری در کرج
آموزش اسکیس و راندو
شهریه کلاس : 325000 تومان
اساتید برتر دپارتمان معماری
مهندس عربگری
مهندس فضلی
مهندس محمدی
مهندس خیابانی
 جهت رزرو و ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید :
02634577884 - 02634529570
آدرس : ابتدای گلشهر- پایین تر از بازار علی-پلاک 544-موسسه نوآوران

آموزش تخصصی و پیشرفته اسکیس و تکنیک های راندو 
رهبر انقلاب: اقتصاد مقاومتی؛ الگویی الهام‌بخش از نظام اقتصادی اسلام و فرصت مناسبی برای تحقق حماسه اق  
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با ابلاغ سیاست‌های کلی «اقتصاد مقاومتي»
بر اساس بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین
شده است، تأکید کردند: پیروی از الگوی علمی و بومی برآمده از فرهنگ انقلابی و اسلامی، عامل
شکست و عقب نشینی دشمن در جنگ تحمیلی اقتصادی علیه ملت ایران خواهد شد، همچنین اقتصاد
مقاومتي خواهد توانست در بحران‌های رو به افزایش جهانی، الگویی الهام‌بخش از نظام اقتصادی اسلام را عینی

رهبر انقلاب: اقتصاد مقاومتی؛ الگویی الهام‌بخش از نظام اقتصادی اسلام و فرصت مناسبی برای تحقق حماسه اق 
اقتصاد مقاومتی - معرفی محصولات بومی  
با سلام و آرزوی موفقیت خدمت خوانندگان محترم
با توجه به اینکه یکی از اموری که در اقتصاد مقاومتي مورد نیاز است تقویت تولید کنندگان بومی و ایجاد تولیدات خانگی و صنایع دستی است و از طرفی کم کردن دست واسطه ها نیز نقش موثری در مقام کردن اقتصاد جامعه و خانواده دارد بر آن شدیم تا به مرور محصولات بومی و خانوادگی را معرفی نماییم تا هم باعث تقویت تولید کننده آن شویم و هم به قیمت مناسب تر به دست مصرف کننده برسانیم.
ادامه مطلب

اقتصاد مقاومتی - معرفی محصولات بومی 
رییس اداره تبلیغات اسلامی سیمرغ گفت : تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند اقدام عملیاتی ، کلیدی ، جدی و فراگ  
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ ، طی گفتگوی خبری گفت : تحقق اقتصاد مقاومتي نیازمند اقدام عملیاتی ، کلیدی ، جدی و فراگیر است .
به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ ، حجت‌الاسلام حبیب الله رمضانی در این گفتگو که روز پنج شنبه 5 فروردین ماه 95 انجام شد ، با یادآوری تأکیدات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد، لزوم پرداختن صحیح و جامع به رهنمودهای ایشان درحوزه اقتصاد مقاومتي را مهم و ضروری عنوان کرد و گفت : تحقق اقتصاد مقاوم

رییس اداره تبلیغات اسلامی سیمرغ گفت : تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند اقدام عملیاتی ، کلیدی ، جدی و فراگ 
ده اقدام اساسی برای نجات اقتصاد کشور  
بنام خدای سلمان محمدیرهبر
انقلاب در آستانه‌ی آغاز سال ۹۵، این سال را به نام سال «اقتصاد مقاومتي،
اقدام و عمل» نامگذاری کردند و در سخنرانی در حرم مطهر رضوی ده اقدام اساسی
اقتصاد مقاومتي را برای نجات کشور را برشمردند. در جدول زیر این ده اقدام
به اختصار مرور شده است:
ادامه مطلب

ده اقدام اساسی برای نجات اقتصاد کشور 
مهمترین رسالت دستگاه ها اجرایی کردن محسوس اقتصاد مقاومتی است  
استاندار خراسان رضوی:
مهمترین رسالت دستگاه ها اجرایی کردن محسوس اقتصاد مقاومتي است
خراسان رضوی - مورخ یک شنبه 1395/02/05 شماره انتشار 19238 – صفحه 2 – اخبار
 
محمد جواد رنجبر/ استاندار خراسان رضوی گفت: بزرگترین رسالت استانداری خراسان رضوی و دستگاه های اجرایی این استان، اجرایی کردن سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتي به شکل محسوس در زندگی مردم است.
به گزارش خراسان، علیرضا رشیدیان عصر دیروز در نخستین جلسه شورای اداری استان خراسان رضوی در سال جاری، با

مهمترین رسالت دستگاه ها اجرایی کردن محسوس اقتصاد مقاومتی است 
قدرداني رهبر انقلاب از زحمات فراوان رئيس‌جمهور و هيأت مذاکره‌کننده/برخي از شش دولت به هيچ رو قابل  
قدردانی رهبر انقلاب از زحمات فراوان رییس جمهوری و …www.president.ir/fa/88156... رهبر انقلاب از زحمات فراوان رییس جمهوری و تلاش پیگیر هیات مذاکره کننده / برخی از شش طرف ...دانلود مجموعه سوم سریال لیست سیاه – Black Listavaak.rozblog.com/post/1559/دانلود-مجموعه-سوم...بازیگران سریال رز سیاه به در خواست ... ... افزایش شمار قربانیان انفجار بغداد؛ ?? کشته و بیش از ???نرم افزار ساخت نوشته سه بعدیabisoft.rozblog.com/tag/نرم+افزار+ساخت+نوشته+سه...کار های سه بعدی و انیمیشن سازی از کار های سخت و نیاز

قدرداني رهبر انقلاب از زحمات فراوان رئيس‌جمهور و هيأت مذاکره‌کننده/برخي از شش دولت به هيچ رو قابل 
  

فروشگاه

لینک عضویت در کانال تلگرام

عضویت در گروه تلگرام جوک کلیپ عکس


کانال تلگرام

جدیدترین مطالب

خرید مستقیم فرش از کارخانه !!
تفاوت قیمت با فروشگاه های سطح شهر 30 الی 50%