بی بلاگ

تمامی اطلاعات, خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و بی بلاگ هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
تولبار و نحوه استفاده از آن

تبلیغات

***

خیریه مهربانه

خیریه مهربانه

پست ثابت

همت 110

تبلیغات

خرید پستی جا قاشقی داخل کشوی گردان جا قاشقی خرید پستی

این محصول جهت قراردادن قاشق، چنگال، کارد و ... برای نگهداری در کشوی کابینت می باشد. در این محصول به منظور افزایش کاربری و سهولت استفاده در قسمت فوقانی بخشی با امکان چرخش 360درجه در نظر گرفته شده است.همچنین می توان از این قسمت به صورت جداگانه در هنگام سرو غذا روی میز استفاده نمود.

خرید

قیمت : 35,000 توماناداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان لردگان

برگزاری جلسه پیرامون عفاف و حجاب در شهرستان لردگان  
روز یکشنبه 25 مهر ماه 95 جلسه ای پیرامون عفاف و حجاب در شهرستان لردگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان لردگان، صبح روز یکشنبه 25 مهرماه، جلسه ای با حضور رئیس و کارمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي و مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان لردگان، با موضوع عفاف و حجاب و بررسی مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد، در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان لردگان برگزار گردید. 
در این جلسه به بحث و بررسی برخی از بدحجا

برگزاری جلسه پیرامون عفاف و حجاب در شهرستان لردگان 
جلسه برنامه ریزی همایش عفاف و حجاب در شهرستان لردگان برگزار شد  
شنبه 8 آبان ماه جلسه ای با موضوع برنامه ریزی همایش عفاف و حجاب در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان لردگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان لردگان، امروز شنبه 8 آبان ماه 95 جلسه ای با موضوع برنامه ریزی در خصوص همایش عفاف و حجاب، با حضور رئیس و کارمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي و مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان لردگان، در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان لردگان برگزار گردید .
شیخی رئیس اداره فر

جلسه برنامه ریزی همایش عفاف و حجاب در شهرستان لردگان برگزار شد 
برگزاری جلسه ی توجیه گروه های تعزیه در شهرستان لردگان  
سه شنبه 13 مهر ماه 95 مصادف با دوم محرم جلسه ی توجیه گروه های تعزیه در شهرستان لردگان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان لردگان ،روز سه شنبه 13 مهرماه، مصادف با دومین روز از ماه محرم، رأس ساعت 10 و نیم صبح جلسه ای با حضور رئیس و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان لردگان با هیئت های مذهبی و گروه های تعزیه شهرستان لردگان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان لردگان برگزار شد.
در ابتدای این جلسه شیخی رئ

برگزاری جلسه ی توجیه گروه های تعزیه در شهرستان لردگان 
اولین اجلاس شهرستانی نماز در شهرستان لردگان برگزار شد  
صبح روز یکشنبه 18 مهر ماه 95، اولین اجلاس شهرستانی نماز در شهرستان لردگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان لردگان، روز یکشنبه 18 مهر ماه رأس ساعت 10 صبح، اولین اجلاس شهرستانی نماز در سالن ورزشی حضرت زینب(س) شهرستان لردگان برگزار شد.
در این جلسه که با حضور تعداد زیادی از مسئولین و کارکنان ادارات، معلمین و دانش آموزان برخی مدارس شهرستان لردگان برگزار شد، به اهمیت نماز و اقداماتی که در جهت نماز در نظر گرفته شده اش

اولین اجلاس شهرستانی نماز در شهرستان لردگان برگزار شد 
برگزاری همایش عفاف و حجاب در شهرستان لردگان  
روز یکشنبه 9 آبان ماه 95 همایش عفاف و حجاب، رأس ساعت 10 صبح در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان لردگان برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان لردگان، صبح روز یکشنبه ساعت ده صبح، همایش امر به مروف و نهی از منکر با موضوع عفاف و حجاب، ویژه مسئولین و رابطین خواهر کانون ها در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان لردگان برگزار شد.
این همایش با حضور حجت الاسلام و المسلمین یوسفی مدیر کانون ه

برگزاری همایش عفاف و حجاب در شهرستان لردگان 
نشست نمایندگان مطبوعات و نشریات محلی شهرستان رباط کریم برگزارشد  
نمایندگان مطبوعات و نشریات محلی ومدیران مسئول پایگاه های خبری شهرستان رباط کریم در نشست صمیمی با رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامي شهرستان رباط کریم شرکت کردند.
 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامي شهرستان رباط کریم در این دیدارصمیمی مدیران مسئول پایگاه های خبری واصحاب رسانه ، نمایندگان مطبوعات به بیان مشکلات مسائل صنفی در حوزه مطبوعات شهرستان رباط کریم پرداختندو تقاضای ساماندهی خبرنگاران شهرستان و درخواست برگزاری جلسات منظم

نشست نمایندگان مطبوعات و نشریات محلی شهرستان رباط کریم برگزارشد 
برگزاری یکصدو بیست و نهمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان لردگان  
به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان لردگان  یکصدو بیست و نهمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان لردگان در سالن جلسات اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان برگزار گردید. در ابتدای جلسه آقای همایون شجاعی رییس کمیسیون نظارت از اعضای کمیسیون که در سال گذشته حضور بموقع و موثری داشتند تقدیر و تشکر نموده و سپس تصمیماتی در خصوص تشکل های صنفی انجام گرفت.
 

برگزاری یکصدو بیست و نهمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان لردگان 
نخستین جشنواره منطقه ای داستان کوتاه استان چهار محال و بختیاری در شهرستان بروجن برگزار می شود.  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان بروجن گفت: نخستین جشنواره منطقه ای داستان کوتاه استان چهارمحال وبختیاری با حضور هنرمندان استان های اصفهان ، فارس وچهارمحال و بختیاری به میزبانی شهرستان بروجن برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان چهار محال و بختیاری ،رحمت الله یوسف زاده ، اظهار کرد:  نخستین جشنواره منطقه ای  داستان بروجن با هدف کشف، پرورش وحمایت از داستان نویسان منطقه وتحقق عملی به شعار سال(اقتصاد

نخستین جشنواره منطقه ای داستان کوتاه استان چهار محال و بختیاری در شهرستان بروجن برگزار می شود. 
آذین بندی اداره صنعت، معدن و تجارت در آستانه سی و هفتمین دهه مبارک فجر انقلاب اسلامي  
به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان لردگان با همکاری پرسنل اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان به مناسبت سی و هفتمین دهه مبارک فجر انقلاب اسلامي با آذین بندی اداره  ، نصب پرچم های ریسه ای و نصب پلاکارد در سالن جلسات این دهه مبارک را گرامی داشتند.

آذین بندی اداره صنعت، معدن و تجارت در آستانه سی و هفتمین دهه مبارک فجر انقلاب اسلامي 
شناسایی صنوف آلاینده و مزاحم شهرستان لردگان  
به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان لردگان  با حضور سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت و نمایندگانی از ادارات محیط زیست- شهرداری و اتاق اصناف لردگان در محل اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان برگزار گردید. در این جلسه آقای مهندس شجاعی با تبریک ماه مبارک رمضان گفت رسته های صنفی آلاینده و مزاحم همانند جوشکاران- مکانیکان- صافکاران- زیر بند سازان – درود گران و غیره بدلیل آلایندگی صوتی، بهداشتی و ترافیکی برای شهروندان می بایستی

شناسایی صنوف آلاینده و مزاحم شهرستان لردگان 
بازدید مهندس اقبالی مدیر کل بهره برداری معادن وزارت صنعت معدن و تجارت از تولید سلیس گوشکی  
به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان لردگان  مهندس اقبالی مدیر کل بهره برداری وزارت صنعت، معدن و تجارت از واحد تولیدی سلیس گوشکی واقع در شهرستان لردگان بازدید نمود. در این بازدید که مهندس منزوی معاونت صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و آقای شجاعی سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان لردگان ایشان را همراهی می کردند وی ضمن تاکید بر حمایت از این واحد تولیدی خواستار رفع مشکلات واحد تولید مذکور گردید..
 

بازدید مهندس اقبالی مدیر کل بهره برداری معادن وزارت صنعت معدن و تجارت از تولید سلیس گوشکی 
برگزاری جلسه کمیته نظارت و تنظیم بازار شهرستان لردگان  
به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان لردگان جلسه کمیته نظارت و تنظیم بازار روز دوشنبه مورخ 19/11/94 در سالن جلسات این اداره برگزار گردید در این جلسه آقای همایون شجاعی سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان ضمن گرامی داشت ایام الله دهه فجر مطالبی در خصوص خدمات رسانی به مسافران نوروزی و مردم شهرستان در ایام نوروز بیان داشته است و تصمیمانی در خصوص تشکیل گشت مشترک نظارت بر مراکز اقامتی، تفریحی ، بین راهی و ... اتخاذ گردید.

برگزاری جلسه کمیته نظارت و تنظیم بازار شهرستان لردگان 
روستا پل بارز  
 پل بارز اطلاعات کلی کشور ایران استان چهارمحال و بختیاری شهرستان لردگان بخش بخش منج دهستان بارز مردم جمعیت ۱۸۱ نفر پل بارز، روستایی از توابع بخش منج شهرستان لردگان در استان چهارمحال و بختیاری ایران است. جمعیت[ویرایش] این روستا در دهستان بارز قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۱۸۱ نفر (۳۹خانوار) بوده‌است. 

روستا پل بارز 
برگزاری دومین جشنواره استانی کاریکاتور خوب و بد  
شبتر-سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي  شهرستان شبستر گفت: دومین جشنواره استانی کاریکاتور خوب و بد ا همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شبستر، شورای فرهنگ عمومی، شهرداری، ستاد امر به معروف و نهی از منکر، بسیج دانشجویی و انجمن ادبی شهرستان شبستر برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم تبریز، "اللهوردیان" با گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم تبریزگفت: با توجه به برگزاری موفق دور اول این جشنوار

برگزاری دومین جشنواره استانی کاریکاتور خوب و بد  
شهدای لردگان قهرمان لیگ برتر فوتسال استان  
 
به گزارش سایت هیئت فوتبال استان در هفته پایانی لیگ برتر فوتسال استان چشم همه تیم ها به بازی شهدای لردگان و یاران شهرکرد دوخته شده بود تا بتوانند امیدی برای رسیدن به مقام قهرمانی داشته باشند اما شهدای لردگان خیلی راحت از آنچه در ذهن ها بود قهرمان شد در هفته پایانی تیم یاران شهرکرد برای هفته آخر در لردگان حاضر نشد تا لردگانی ها به راحتی به 3 امتیاز دست پیدا کرده و قهرمان شوند

شهدای لردگان قهرمان لیگ برتر فوتسال استان 
مراسم تجلیل از بانوان کاراته کای مهدیشهری  
به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان مهدیشهر و با برگزاری مراسمی در آن اداره از استاد خادمیان (ریاست هیأت کاراته شهرستان) و خانم ها اقیان و صباغیان (دو بانوی قهرمان مسابقات کشوری و بین المللی شهرستان) در سال 94 با حضور فرماندار،شهردار،سرپرست اداره ورزش وجوانان و رؤسای هیأت های رزمی شهرستان و جمعی از ورزشکاران روز چهارشنبه 28 بهمن ماه تجلیل به عمل آمد.
 

مراسم تجلیل از بانوان کاراته کای مهدیشهری 
سوال از شهردار لردگان  
با توجه به اینکه شهرداری لردگان در مدت اخیر بسیارضعیف عمل نموده و در مواردی هم قانون گریزی نموده و باعث ایجاد نارضایتی بین شهروندان گردید و همچنین اقدامات بدون برنامه و با هزینه های بالا که به صرفه و صلاح شهرداری نبوده را انجام داد ، لذا تعدادی از اعضای شورای اسلامي شهر حدودا  12 سوال طرح و موارد را بصورت مکتوب و با امضاء سه نفر به شهردار اعلام نمودند که شهردار موظف است ظرف مدت 10 روز به شورا مراجعه و پاسخگو باشند.امید است شهرداری با تغییرات ج

سوال از شهردار لردگان 
آئین تودیع و معارفه رئیس اداره بهزیستی شهرستان درگز  
آئین تودیع و معارفه رئیس اداره بهزیستی شهرستان درگز با حضور مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در سالن همایشات کتابخانه آستان قدس شهرستان برگزار گردید.
خانم اسماء نافع که به مدت سه سال و نیم سکاندار اداره بهزیستی شهرستان درگز بود تودیع و آقای حسن خوش نسب که پیش از این معاون پشتیبانی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی بود در سمت رئیس اداره بهزیستی شهرستان درگز معرفی شد.

آئین تودیع و معارفه رئیس اداره بهزیستی شهرستان درگز 
افتتاح نمایشگاه علوم قرآنی در جوانرود  
به مناسبت ماه مبارک رمضان نمایشگاه علوم قرآنی با حضور امام جمعه، فرماندار و مسئولین شهرستان جوانرود در محل اداره فرهنگ و ارشاد افتتاح شد. این منایشگاه از ٢٩ خرداد تا ١٠ تیرماه دایر است. محمد رئوف محمدی راد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان جوانرود هدف از برگزاری این نمایشگاه را دسترسی آسان مردم به منابع علوم قرآنی و گسترش فرهنگ مطالع و ترویج فرهنگ قرآنی و حمایت از ناشر دانسته و گفت: این نمایشگاه با ٧٠٠ عنوان و ٥٠٠٠ جلد  در زمینه های 

افتتاح نمایشگاه علوم قرآنی در جوانرود  
شهرک روشن شد  
با پیگیری های مکرر شورای اسلامي روستا و با زحمات مسئولین برق شهرستان لارستان طرح برق رسانی به شهرک پایان یافت و ساکنین شهرک می توانند جهت خرید انشعاب برق به اداره برق شهرستان مراجعه نمایند .
شورای اسلامي از مدیریت محترم اداره برق شهرستان تشکر و قدردانی می نماید .

شهرک روشن شد 
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد در آفساید/بودجه هایی که حیف و میل می شوند  
تمام هم و غم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي لامرد دعوت از هنرپیشه ها و طنزپردازان و شعبده بازان و خوانندگان و نوازندگان و اجرای تئاتر شده است. البته هنوز برخی سنت های قدیمی قابل تقدیر مثل شب شعر کمرنگ تر از گذشته برپا است. با این حال انتظار مردم شهیدپرور لامرد بیش از اینهاست. 
ادامه مطلب

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد در آفساید/بودجه هایی که حیف و میل می شوند 
راه اندازی کانال اداره ورزش و جوانان شهرستان کلیبر  
اداره ورزش و جوانان شهرستان کلیبر جهت اطلاع رسانی به موقع اخبار و همچنین گسترش فرهنگ ورزش و سلامت و همچنین اطلاع رسانی در امور جوانان اقدام به راه اندازی کانال نموده است-با کلیک بر روی لینک زیر عضو کانال شده و از مطالب آن استفاده کنید
https://telegram.me/kaleibarsport
 

راه اندازی کانال اداره ورزش و جوانان شهرستان کلیبر 
 
جلسه صمیمانه جناب اقای نوچه معاون سیاسی فرماندار.جناب آقای رضایی ریس اداره آموزش و پرورش سمنان.جناب چنگیزی ریس اداره ورزش و جوانان شهرستان.جناب غلامی میر فرهنگی شهرداری.جناب صداقت نماینده معاونت فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان.جناب شاهب کارشناس فرمانداری با اعضای هییت رییسه انجمن نازعات و مربیان خانه ورزش محله فرهنگ در خصوص فعالیت های انجمن توا نازعات و خانه ورزش محله فرهنگ سمناندر مورخه 7 مرداد از ساعت 10 الی 12/30 در خانه ورزش محله فر

 
بازدید از پروژه ورزشی روستای سرزه شهرستان سیریک  
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سیریک به همراه مسئول ناظر پروژه های عمرانی ورزشی این شهرستان مهندس کریمزاده بمنظور بازدیداز پروژه ورزشی به روستای سرزه این شهرستان رفته و از نزدیک
شاهد روند اجرایی این پروژه ورزشی شدند .
  به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان سیریک : سرپرست اداره ورزش و جوانان سیریک به همراه مسئول ناظر پروژه عمرانی ورزشی شهرستان از سالن ورزشی در دست احداث روستای سرزه این شهرستان بازدید بعمل آوردند که در این رابطه معا

بازدید از پروژه ورزشی روستای سرزه شهرستان سیریک 
تقدیر از پرسنل دانشجوی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان  
‎در روز ۱۶ آذر، روز دانشجو، اداره ورزش و جوانان بهارستان، مراسم تقدیر و تجلیل از پرسنل دانشجوی خود را در دفتر رئیس اداره برگزار نمود.‎ به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان، داورزنی، با اهدای لوح تقدیر و هدایا این روز را به محمدی، علیمرادی، عالیپور و حیدری تبریک گفت.

تقدیر از پرسنل دانشجوی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان 
صحبت های جناب دکتر خالدی در مجلس در باره اتفاقات اخیر شهرستان لردگان  
محمد خالد سردشتی نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس،‌در خصوص حواشی به وجود آمده و اتفاقات مربوط به روستای محمودچنار لردگان اظهار داشت: همانطور که شما هم اطلاع پیدا کردید، در یکی از روستای شهرستان لردگان به نام چنارمحمود برای مردم ولایتمدار آن منطقه مشکلی پیش آمد.وی افزود: بنده با وزیر بهداشت تماس گرفتم و موضوع را منتقل کردم و آنها هم از مسیر فوق به رفع و رجوع مشکل پرداختند. وی ادامه داد: پس از مدت

صحبت های جناب دکتر خالدی در مجلس در باره اتفاقات اخیر شهرستان لردگان 
چهاردهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام  
جدول برنامه های هنری چهاردهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام 
کلیک کنید
 
 
 ش

عنوان برنامه

دستگاه مجری

استان مجری

شماره تماس

دریافت فراخوان


14

جشنواره عکس رضوی

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي

آذربایجان شرقی

041-33281200
 

15

جشنواره هنرهای سنتی و صنایع دستی رضوی

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي

اصفهان

031-36306281
 

16

جشنواره خوشنویسی رضوی

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي

البرز

026-32563150
 

17

جشنواره آواها و نواهای رضوی

اداره کل فرهنگ و

چهاردهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام 
 
حمید آهنگ نایب رییس شورای اسلامي بخش بوستان و حمیدرضا جعفریان عضو شورای اسلامي بخش گلستان با رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان دیدار کردند.در این نشست که در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان برگزار شد، داورزنی تاکید کرد که حفظ سلامت ونشاط عمومی جامعه راباید با مشارکت خانواده ها بدست آوریم.وی در بحث همگانی نیز گفت: حوزه های عمومی ورزش باید با مشارکت دستگاه هایی از قبیل شوراها ،شهرداری ها وآموزش و پرورش و اداره ورزش همراه شود

 
تجلیل از قهرمانان اسکیت شهرستان نور  
به گزارش روابط عمومی هیات اسکیت شهرستان نور مراسم تجلیل از قهرمانان اسکیت شهرستان نور باحضور حسین خیری نیا ،لیلاخویی رییس و نائب رییس  هیات اسکیت مازندران ،قهرمان کلیج رییس اداره ورزش وجوانان شهرستان نور ،دکتر علیرضا رضایی ،مهندس فرزاد حسین زاده اعضای هیات رییسه ، سارا صاحب کار رییس هیات اسکیت نور و جمعی از قهرمانان اسکیت  نور بهمراه خانواده این قهرمان در محل اداره ورزش وجوانان شهرستان  در تاریخ 95/5/26برگزار گردید

تجلیل از قهرمانان اسکیت شهرستان نور 
اولین جلسه هماهنگی تشکیل کارگاه آموزش ترک اعتیاد در شهرستان بهارستان برگزارشد  
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان،بدستور محسن حسینی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان و با پیگیری مرتضی ادبی کارشناس جدید امور جوانان اداره به دعوت از نمایندگان انجمن معتادان گمنام و با حضور معاون اداره علی علیمرادی با محوریت چگونگی برگزاری کارگاه آموزش ویژه ترک اعتیادو بصورت مشترک یا با همکاری آن انجمن تشکیل گردد.ومقرر شد نمایندگان انجمن مذکور پس از مشورت با اعضاء خود درخصوص برنامه های مذاکرات انجام شد

اولین جلسه هماهنگی تشکیل کارگاه آموزش ترک اعتیاد در شهرستان بهارستان برگزارشد 
دیدار حسن داورزنی با امام جمعه شهرستان بهارستان  
دیدار حسن داورزنی با امام جمعه شهرستان بهارستان در دفتر حجت الاسلام والمسلمین حاج سیدمصطفی صفایی انجام شد.به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان،امام جمعه بهارستان ضمن تبریک انتصاب داورزنی بعنوان رییس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان، به پتانسیل بالای ورزش جوانان شهرستان اشاره نمود و خاطرنشان شد که جایگاه ورزش در جامعه باید به جایگاه واقعی خود برسد وتقویت جسم جوانان را در اولویت کاری خود قرار دهند.داورزنی ن

دیدار حسن داورزنی با امام جمعه شهرستان بهارستان 
تشریح فعالیت های فرهنگی سال 94 اداره تبلیغات اسلامی سیمرغ  
رییس اداره تبلیغات اسلامي شهرستان سیمرغ فعالیت های فرهنگی سال 94 این اداره را تشریح کرد .
به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامي شهرستان سیمرغ ، حجت الاسلام حبیب الله رمضانی در این گفتگو که روز پنجشنبه 5 فروردین ماه 95 انجام شد ، گفت : اداره تبلیغات اسلامي شهرستان سیمرغ با استفاده ازظرفیت های موجود و بهره مندی از نیروهای فعال در عرصه فرهنگی ، دینی و مذهبی در سالی که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری به نام دولت و ملت ، همدلی و هم زبانی بود به اجر

تشریح فعالیت های فرهنگی سال 94 اداره تبلیغات اسلامی سیمرغ 
رویامداسان در هریس  
شب پنج شنبه کنسرت موسیقی عاشیقی « رویامداسان» در هریس روی صحنه رفت. این کنسرت در آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي و با حضور پرشور شهروندان هنردوست هریس و جمعی از مسئولان این شهر برگزار شد.
نظم در این کنسرت بسیار عالی بود و مجری آن نیز بسیار کارشناسانه و دقیق ظاهر شد. در مورد این کنسرت و حواشی آن سخن بسیار می توانم گفت اما در این حال تنها به بیان یک نکته بسنده می کنم. علاوه بر همت و مساعدت آقای ممی زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي هریس و

رویامداسان در هریس 
طرح پاکسازی طبیعت در شهرستان مهریز همزمان با جشنواره بین المللی فیلم سبز  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مهریز از برگزاری طرح پاکسازی طبیعت همزمان با جشنواره بین المللی فیلم سبز در آن شهرستان خبر داد.به گزارش روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مهریز، جشنواره بین المللی فیلم سبز اتفاق خوبی در فرهنگ و حفظ محیط زیست کشور می باشد که این جشنواره از 24 تا 31 اردیبهشت ماه سال جاری همزمان در سراسر کشور برگزار می شود. در همین راستا در کنار برگزاری این جشنوارهدوستداران طبیعت شهرستان مهریز در اقدامی خودجوش به

طرح پاکسازی طبیعت در شهرستان مهریز همزمان با جشنواره بین المللی فیلم سبز 
گزارش کارآموزی اجرای پروژه مسكونی  
گزارش کارآموزی اجرای پروژه مسكونی در 32 صفحه ورد قابل ویرایش این محصول و هزاران فایل جدید دیگر را در goopas.ofmas.ir ببینید

گزارش کارآموزی اداره مخابرات شهرستان شیروان - مقاله - فایل ناب

projeha.filenab.com/product-54779-Report-an-interns...
Cached
Translate this pageگزارش کاراموزی اداره مخابرات شهرستان شیروان کاراموزی اداره مخابرات شهرستان شیروان کارورزی اداره مخابرات شهرستان شیروان دانلود گزارش کارآموزی اداره مخابرات ...

گزارش کارآموزی اداره مخابرات شهرستان شیروان - دانلو

گزارش کارآموزی اجرای پروژه مسكونی 
اختصاص 200 میلیون تومان اعتبار برای احداث هتل ورزشی در نیر  
اختصاص 200 میلیون تومان اعتبار برای احداث هتل ورزشی در نیر  جلسه بررسی مسائل ومشکلات اداره ورزش وجوانان شهرستان نیر با حضور فرماندار درمحل اداره ورزش وجوانان تشکیل شد.در این جلسه احمدی فرماندار شهرستان نیر به اهمیت احداث هتل ورزشی در شهرستان اشاره کرد وگفت: با توجه به اینکه تیم های لیگ برتری و دسته یک کشور برای گذراندن اردوی آمادگی تیم های خود به شهرستان نیر سفر می کنند و این شهرستان با نداشتن یک هتل ورزشی مواجه است برای احداث هتل ورزشی اعت

اختصاص 200 میلیون تومان اعتبار برای احداث هتل ورزشی در نیر  
دیدار رئیس فدراسیون بدمینتون کشور و همراهان با فرماندار شاهرود  
 
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون ج.ا.ا، فرزاد فتاحی مدیر ورزش و جوانان استان سمنان، مؤذن رئییس هیئت بدمینتون استان سمنان، محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شاهرود، دکتر رضوانی رئیس هیئت بدمینتون شاهرود، اشرف السادات رضوی مربی ملی بدمینتون و دیگر اعضای هیئت بدمینتون شاهرود، روز یکشنبه 21 شهریورماه جاری با مهندس هاشمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود دیدار کردند. 
د

دیدار رئیس فدراسیون بدمینتون کشور و همراهان با فرماندار شاهرود 
مسابقات فوتسال قهرمانی بسیج استان  
مسابقات قهرمانی بسیج استان با حضور شش تیم (باشگاه شهید همت فارسان_پایگاه قهرمانی شهرکرد_سامان_فجر شلمزار_لردگان و مقاومت شهرکرد)در تاریخ 1394/11/2 در سالن قمر بنی هاشم شهرکرد برگزار شد.در جلسه ای که با حضور سرپرستان تیم های شرکت کننده برگزار شدتیم ها در دو گروه الف(شهید همت_مقاومت شهرکرد وسامان) و گروه ب(لردگان_پایگاه قهرمانی شهرکرد و فجر شلمزار)قرار گرفتند،که از گروه الف تیم های شهید همت و مقاومت و از گروه ب پایگاه قهرمانی و لردگان به مرحله ن

مسابقات فوتسال قهرمانی بسیج استان 
دعوت از بازنشستگان فرهنگی استان کرمانشاه  
سلام بر بازنشستگان فرهنگی سراسر استان در شهرستان کرمانشاه
شهرستان سرپل ذهاب‏ 
شهرستان اسلام‌آباد غرب‏ 
شهرستان پاوه‏ 
شهرستان ثلاث باباجانی‏ 
شهرستان جوانرود‏ 
شهرستان دالاهو‏ 
شهرستان روانسر‏ 
شهرستان سنقر‏ 
شهرستان صحنه‏ 
شهرستان قصر شیرین‏ 
شهرستان کنگاور‏ 
شهرستان گیلانغرب‏ 
شهرستان هرسین‏ 
بازنشستگان فرهنگی عزیز برای ارتقاء سطح معیشت و منزلت خود به ما بپیوندید.

دعوت از بازنشستگان فرهنگی استان کرمانشاه  
توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی نیازمند فرهنگ سازی است.  
فرماندار جوانرود با اشاره به جایگاه کتاب و کتابخوانی گفت: توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی نیازمند فرهنگ سازی است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، آرش لهونی درجلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان جوانرود افزود: فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه باید گسترس یابد.وی اظهار داشت: توجه به ذائقه مخاطبین، ایجاد جاذبه و تنوع بخشی در موضوعات کتاب های موجود در کتابخانه های عمومی مهمترین راهکار برای توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی و گرایش

توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی نیازمند فرهنگ سازی است.  
تصویب استقلال هیات های ورزشی بخش بوستان در اولین جلسه شورای اداری شهرستان بهارستان  
اولین جلسه شورای اداری شهرستان بهارستان و بخش بوستان با حضور حسن داورزنی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان، داورزنی دراین جلسه برلزوم ارزیابی پرسنل در راستای توسعه ورزش قهرمانی اشاره کرد و دغدغه بزرگ خود دراین شهرستان را عدم وجود امکانات و محرومیت جوانان در امر ورزش دانست.وی خاطرنشان شد: جایگاه اداره ورزش جایگاهی منحصر بفرد و والایی است و کارمندان نباید ازاین اهمیت بزرگ

تصویب استقلال هیات های ورزشی بخش بوستان در اولین جلسه شورای اداری شهرستان بهارستان  
بازدید مسئولین شهرستان بهارستان ازپروژه نیمه تمام استادیوم 5000نفری بخش بوستان  
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان بهارستان
در اجرای مرحله اول استادیوم 5000نفری نسیم شهر صبح امروز جناب آقای دکتر سلیمان پورفرماندار محترم شهرستان بهارستان بهمراه جناب آقای مهندس موسوی  بخشدار محترم بوستان وریاست محترم اداره ورزش وجوانان شهرستان بهارستان جناب آقای حسینی وآقای رضافلاح رئیس اداره ورزش بخش بوستان ضمن بازدیدازمراحل تجهیزکارگاه درجریان عملیات اجرای پروژه قرارگرفتند.
 

بازدید مسئولین شهرستان بهارستان ازپروژه نیمه تمام استادیوم 5000نفری بخش بوستان 
رئیس اداره تعاون ،كار و رفاه اجتماعي با جمعي از پرسنل اداره به مناسبت هفته تعاون با دو خانواده مح  
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان داراب رئیس اداره تعاون ،كار و رفاه اجتماعی با جمعی از پرسنل اداره به مناسبت هفته تعاون با  دو خانواده  شهید این شهرستان  دیدار کردند.
راستی ضمن تبریک هفته تعاون و با استناد به آیات و روایات اظهار داشت: شهیدانی که در راه دفاع از آرمان های انقلاب ایثار کردند، اگر نزد ما نیستند اما زنده اند و میهمان خدا و شاهد و نظاره گر اعمال و رفتار ما هستند. دیدار با خانواده معظم شهدا از وظایف ماست و

رئیس اداره تعاون ،كار و رفاه اجتماعي با جمعي از پرسنل اداره به مناسبت هفته تعاون با دو خانواده مح 
اولین اموزشگاه مستقل اموزش رانندگی پایه 3 درشهرستان بشاگرد راه اندازی شد  
نخستین اموزشگاه مستقل اموزش رانندگی پایه سوم شهرستان بشاگرد با هزینه 90 میلیون تومان و اشتغالزایی برای 15 نفر توسط بخش خصوصی در مرکز شهرستان شهرسردشت با حضور سرهنگ بختیاری رییس اداره فنی مهندسی پلیس راهور استان هرمزگان ..دهقانی فرماندارو دیگر مسولان اجرایی شهرستان راه اندازی شد.دهقانی فرماندار شهرستان بشاگرددر ایین افتتاح این این اموزشگلاه گفت برقراری نظم و امنیت از اولویت های مهم هر جامعه ای است ما نیز اگر در شهرستان بشاگرد شاهد برقراری

اولین اموزشگاه مستقل اموزش رانندگی پایه 3 درشهرستان بشاگرد راه اندازی شد 
تقدیر از ریاست بیمارستان لردگان جناب دکتر احسان زارع  
بیمارستان 96 تختخوابی شهداء شهرستان لردگان در سال 1372 افتتاح و متاسفانه در سالهای گذشته چندان توجهی به امکانات و تجهیزات و نیازهای آن نشده بود و الحمدالله در دو سال اخیر با اتخاذ تدابیر ارزشمند دولت تدبیر و امید و توجه ویژه این دولت محترم به بخش سلامت و درمان جامعه و همچنین با تغییر مدیریت بیمارستان و حضور جناب دکتر احسان زارع و برخی همکاران محترم ، تغییر و تحول اساسی در تمامی زمینه های بیمارستان (اعم از ساخت وساز-تعداد پزشکان متخصص  و تجهیز

تقدیر از ریاست بیمارستان لردگان جناب دکتر احسان زارع 
بازدیدها  
با سلام و احترامبه استحضار همکاران می رساند بازدید گروه استانی تاریخ از شهرستان های زیر انجام گردیده است:1-شهرستان مهدیشهر2- شهرستان میامی3- شهرستان سمنان4-شهرستان شاهرودو برای شهرستا های زیر نیز در حال برنامه ریزی است:1- شهرستان دامغان2- شهرستان سرخه

بازدیدها 
نمایش آثار خوشنویسان آذربایجان غربی در تکاب  
72 اثر از خوشنویسان آذربایجان غربی به مناسبت گرامیداشت هفته قرآن و عترت در تکاب به نمایش گذاشته شد.
 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز آذربایجان غربی، در این نمایشگاه 72 اثر از خوشنویسان استان با موضوع قرآن و عترت به نمایش گذاشته شد.
 
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي تکاب گفت: آثار خوشنویسان در سه رشته نستعلیق، شکسته و ثلث حاوی عبارات ارزشمند قرآنی و روایات ائمه اطهار(ع) است.
به گفته نجفی همچنین در این نمایشگاه آثار ارزشمند خط - نقاشی از استاد

نمایش آثار خوشنویسان آذربایجان غربی در تکاب  
مدیر جدید اداره آب وفاضلاب روستایی شهرستان جوانرود معرفی شد  
مدیر جدید اداره آب وفاضلاب روستایی شهرستان جوانرود معرفی شد

مدیر جدید اداره آب وفاضلاب روستایی شهرستان جوانرود معرفی شد

مدیر جدید اداره آب وفاضلاب روستایی شهرستان جوانرود معرفی شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، با حضور فرماندار شهرستان جناب ‏آقای لهونی ومسئولان آب وفاضلاب استان کرمانشاه در فرمانداری این شهرستان ، کیکاوس ‏عزیزی نصب بعنوان مدیر جدید اداره آبفار شهرستان جوانرود معرفی واز خدمات کامران ‏احمدی مدیرسا

مدیر جدید اداره آب وفاضلاب روستایی شهرستان جوانرود معرفی شد  
همایش پیاده رویی خانوادگی درجوانرودبرگزارشد  
همایش پیاده رویی خانوادگی درجوانرودبرگزارشد
به مناسبت  گرامیداشت هفته تربیت بدنی وورزش همایش پیاده رویی خانوادگی  روز جمعه درشهرستان جوانرودبرگزارشد.به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، این همایش  روز جمعه (30 مهرماه)  از ترمینال  ثلاث باباجانی به سمت اداره ورزش وجوانان شهرستان برگزارشدشرکت کنندگان دراین همایش 3 کیلومتری ترمیال ثلاث باباجانی تا  اداره ورزش وجوانان راپیمودند.  درادامه این برنامه ورزشی به 60 نفر از شرکت کنن

همایش پیاده رویی خانوادگی درجوانرودبرگزارشد 
نمایشگاه خط نقاشی هنرمند جانباز «جعفر علی سروی» در شهرستان تکاب  
شهیدخبر(شهیدنیوز): نمایشگاهی از آثار خط نقاشی هنرمند جانباز « جعفر علی سروی» در محل اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان تکاب برپا شده است.

 

محمد حسین فتاحی رئیس بنیاد شهیدو امور ایثارگران شهرستان تکاب در این بازدید گفت : یکی از مهمترین جنبه های کار در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را فعالیتهای هنری دانست و بر لزوم فعالیت بیشتر هنرمندان شاهد و ایثارگر در خلق آثار هنری مرتبط با فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد.
گفتنی است این نمایشگاه به مدت 4 روز در م

نمایشگاه خط نقاشی هنرمند جانباز «جعفر علی سروی» در شهرستان تکاب 
نماز جمعه مورخ 95/3/20 شهرستان هرسین  
امام جمعه شهرستان هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: امروز باید
دید برای فرهنگ چکار کرده ایم که به ولنگاری فرهنگی رسیده ایم، متولیان
فرهنگی، وزارت فرهنگ و ارشاد و شورای انقلاب فرهنگی چکار دارند می کنند. [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

نماز جمعه مورخ 95/3/20 شهرستان هرسین 
مسابقات علمی بسیج شهرستان لردگان  
سراج جلیل
رتبه ی اول شهرستان پایه ی چهارم
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مهدی ظاهری
رتبه ی دوم شهرستان پایه ی ششم
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
علی قنبری
رتبه ی سوم شهرستان پایه ی ششم
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
محمدرضا منصوری
رتبه ی چهارم شهرستان پایه ی ششم
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پی

مسابقات علمی بسیج شهرستان لردگان 
کسب رتبه برتر اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان داراب در حوزه تعاون در سال 94 و در سه اول سال 95  
 با گزارش روابط عمومی شهرستان داراب حوزه تعاون این شهرستان با امتیاز 100 در سال 94 و امتیاز 74 در سه ماهه اول سال 94 رتبه نخست در حوزه اداره تعاون استان فارس به خود اختصاص داد .
کیومرث راستی سرپرست اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان داراب با بیان اینکه این رتبه بندی در سال 94 با تحقق 100 در صدی انتظارات در بخش های مختلف حوزه تعاون (برته 60- تشکیل 15 -سامانه ها 9 -پاسخگویی به مکاتبات 14) و در سال 95 تاکنون( برته 46 -سایرتعاونی ها 10-تامین نیاز روستایی توسعه

کسب رتبه برتر اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان داراب در حوزه تعاون در سال 94 و در سه اول سال 95 
برگزاری دوره آموزشی کوهپیمایی توسط مدرس فدراسیون کوهنوری در شهرستان سرخس  
خبرگزاری ساریكا-    رئیس اداره ورزش و جوانان سرخس از برگزاری دوره آموزشی كوهپیمایی توسط مدرس فدراسیون كوهنوردی(استاد حاجی زاده)در این شهرستان خبر داد.  به گزارش اداره ورزش و جوانان سرخس، محسن کاوه با اشاره به اینکه این دوره به مدت سه روز برگزار شد،اظهار کرد:روز پایانی و آزمون عملی و کتبی این دوره در منطقه زیبای غار مزداوند برگزار شده و به شرکت کنندگان مدرک رسمی اعطاءشد. وی افزود:برگزاری دوره فوق به همت آقای مجیدی مهر رئیس هیات کوهنوردی شهر

برگزاری دوره آموزشی کوهپیمایی توسط مدرس فدراسیون کوهنوری در شهرستان سرخس 
امحای لاشه گوسفندان مسموم در آباده  
سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان آباده گفت: لاشه 63 گوسفندمسموم به وزن بیش از هزار و 800 کیلوگرم قبل از ورود به چرخه مصرف انسانی جمع آوری و امحا شد.
علیرضا فرخی افزود: لاشه این گوسفندان  پس از بازرسی توسط بازرسان بهداشتی این اداره به دستور دادستان در کشتارگاه دام  این شهرستان نابود شد.
وی افزود:مصرف کنندگان قبل از خرید این فرآورده ها از سلامت آنها مطمئن شوند و از خرید گوشت های بدون مُهر اداره بهداشت خوداری کنند.
شهرستان آباده در فاصله 274 کیلومتر

امحای لاشه گوسفندان مسموم در آباده 
افتتاح 7 واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش بهزیستی خراسان جنوبی  
 
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند؛ معاون مشارکت های مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی گفت: از این 7 واحد ،4 واحد در شهرستان بیرجند ، دو واحد در شهرستان زیرکوه و یک واحد در شهرستان قاین بصورت همزمان افتتاح شدند. مروی افزود: برای این واحدها در شهر بیرجند 30 میلیون ریال و در دو شهرستان قاین و زیرکوه بیش از 12 میلیون تومان تسهیلات مسکن پرداخت شده است . وی گفت : زیربنای واحدهای شهرستان بیرجند 75 متر مربع و واحدهای شهرستانهای زیرک

افتتاح 7 واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش بهزیستی خراسان جنوبی 
جلسه پیمانکاران ماده 88 اماکن ورزشی دولتی شهرستان بهارستان با داورزنی  
جلسه پیمانکاران ماده 88 اماکن ورزشی دولتی شهرستان بهارستان با داورزنی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان، داورزنی ابتدا، محوریت این جلسه را هم اندیشی و آشنایی با یکدیگر عنوان کرد و افزود: باتوجه به قوانین و مقرراتی که در ماده 88 وجود دارد، باید بهترین عملکرد را داشته باشد.وی تاکید کرد: ارتباط و اعتماد دوطرفه باید بین اداره ورزش و پیمانکاران اتخاذ گردد تا به پیشرفت ورزش و جامع

جلسه پیمانکاران ماده 88 اماکن ورزشی دولتی شهرستان بهارستان با داورزنی 
رئیس ارشاد ملایر خبر داد: ملایر میزبان بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان همدان  
 
 
 
 
رئیس ارشاد ملایر خبر داد:
ملایر میزبان بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان همدان


شناسهٔ خبر: 3689061 - شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۱
استانها > همدان
 
همدان - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان ملایر از میزبانی شهرستان ملایر در بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان همدان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان همدان، غلامرضا جمالی‌زاده در نشست مشورتی با  کارگردانان و پیشکسوتان تئاتر ملای

رئیس ارشاد ملایر خبر داد: ملایر میزبان بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان همدان 
به اسم لردگان به کام ضد انقلابان  
در حالی تمام تلاش مسئولین و دلسوزان برای حل مشکل پیش امده و رایزنی های فراوان بعدا از اینکه موضوع در شبکه های اجتماعی نشر شد و عده ای سودجو به آن دامن زدن متاسفانه باعث اشوب و خرابی در لردگان گردید.بی شک مردم لردگان هرگز با اینگونه افراد نبوده و آنان تنها هدف در تخریب وجه شهرستان و دست پیدا کردن به نیات خود بوده اند و تنها باعث مشکل برای مردم گردید.هر چند صحبت های بعضی از مسئولین باعث جریحه دار شدن احساسات مردم شریف چنارمحمودی گردید و باید از

به اسم لردگان به کام ضد انقلابان 
برگزاری اولین اجلاس نماز در شهرستان کبودراهنگ به مناسبت گرامیداشت شهدای پنجم آبان شهرستان  
به مناسبت گرامیداشت شهدای پنج آبان شهرستان کبودراهنگ و روز پنجم آبان که روز شهرستان نامیده شده است اولین اجلاس نماز در شهرستان کبودراهنگ با هدف تاثیر نماز و نقش آن در کاهش آسیب های اجتماعی با حضور دبیر محترم ستاد اقامه نماز استان حجت الاسلام حسنی حلم و ائمه جمعه محترم شهرستان کبودراهنگ و فرماندار و بخشداران شهرستان و مسئولین ادارات  برگزار گردید.
در این مراسم که در سالن اداره فرهنگ و ارشاد شهر کبودراهنگ و مورخ 2/8/95 برگزار گردید حجت الاسلا

برگزاری اولین اجلاس نماز در شهرستان کبودراهنگ به مناسبت گرامیداشت شهدای پنجم آبان شهرستان 
فرا تحلیل مطالعات خودکشی در ایران و مقایسه آن با خودکشی در شهرستان دره شهر  
مقاله بررسی مطالعات خودکشی در ایران و مقایسه آن با خودکشی در شهرستان دره شهر در فصلنامه فرهنگ ایلام دوره شانزدهم شماره 48 و 49 (پاییز و زمستان 94 )به چاپ رسید.
جهت مطالعه مقاله می توانید به سایت فصلنامه فرهنگ ایلام به ادرس زیر مراجعه نمایید.
http://www.farhangeilam.ir/

فرا تحلیل مطالعات خودکشی در ایران و مقایسه آن با خودکشی در شهرستان دره شهر 
افزایش ظرفیت ترانس برق  
به جهت افزایش بار ترانس برق جنب خانه بهداشت و افت ولتاژ برق منازل مسکونی تحت پوشش ترانس مذکور ، با پیگیری شورای اسلامي روستا و همکاری اداره برق شهرستان جهت رفاه حال اهالی محترم روستا ، ظرفیت این ترانس از 200 آمپر به 315 آمپر افزایش یافت .
شورای اسلامي در این خصوص از مدیریت محترم اداره برق لارستان ، کارکنان زحمتکش اتفاقات برق و آقایان مهندس عبدالله ادیبان و یعقوب اسماعیلی ، تشکر و قدردانی می نماید.

افزایش ظرفیت ترانس برق  
عملکرد اداره صمت میاندورود در سال 94 تشریح شد  
به گزارش روابط عمومی،اسماعیل هادی نژاد رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساری و میاندورود اظهار داشت: علی رغم فقدان مکان اداری در شهرستان میاندورود، خدمات قابل ملاحظه ای از سوی این اداره به شهروندان محترم میاندورود ارائه شده است.
وی خاطر نشان کرد: در سال 94 در راستای نظارت و بازرسی از بنگاههای اقتصادی شهرستان میاندورود تعداد 1900 واحد مورد بازرسی قرار گرفت که 126 واحد متخلف شناسایی و به ارزش 63 میلیون و 169 هزار ریال تشکیل پرونده گردید.
هادی ن

عملکرد اداره صمت میاندورود در سال 94 تشریح شد 
غرفه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان مرکز زاویه  
غرفه مرکز فرهنگی هنری زاویه (کانون پرورش فکری) در نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی شهرستان که بمناسبت ایام الله دهه فجر برگزار میشود آماده خدمات رسانی به بازدیدکنندگان گرامی شده است.
این نمایشگاه فردا صبح (12 بهمن) افتتاح و تا روز 22 بهمن در سالن اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان واقع در شهر مامونیه برپا میباشد.

ادامه مطلب

غرفه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان مرکز زاویه 
ستاد سامان ازدواج در نیر تشکیل می شود  
فرماندار شهرستان نیر:  ستاد سامان ازدواج در نیر تشکیل می شود    فرماندار شهرستان نیر از تشکیل ستاد سامان ازدواج به منظور ترویج فرهنگ ازدواج آسان و صحیح خبر داد.به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان نیر، ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان نیر با حضور جوانان، نخبگان و اعضا در محل فرمانداری تشکیل جلسه داد.در این جلسه احمدی فرماندار شهرستان نیر از تشکیل ستاد سامان ازدواج خبر داد و گفت: به منظور ترویج فرهنگ ازدواج آسان و صحیح ونیز ترغیب جوا

ستاد سامان ازدواج در نیر تشکیل می شود  
استخدام اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  
اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اعلام کرد: جذب نیروی طرحی
به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز امور توانبخشی در مدارس
استثنایی، براساس جز(۷) بند (ز) بخش سوم شیوه نامه نامه ساماندهی نیروی
انسانی، نسبت به جذب فارغ التحصیلان مشمول طرح (کاردرمانگر، گفتاردرمانگر،
شنوایی شناسی، بینایی سنجی، مددکاری اجتماعی، فیزیوتراپ و …) اقدام می
نماید. لذا علاقمندان به گذراندن طرح خود در سطح مناطق ۲۰ گانه شهرستان
استان تهران به اداره آموزش

استخدام اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران 
جلسه تعامل وهمکاری باشبکه بهداشت شهرستان بهارستان  
درحوزه امور جوانان اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان وباحضور نماینده اداره بهداشت بهارستان  خانم دکتر مرادی جلسه تعامل و وهمکاریهای متقابل بین دو دستگاه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان ،  دراین جلسه برروی ظرفیتها وامکانات متقابل دو دستگاه در جهت خدمت رسانی به جوانان تبادل نظر شد و مقرر شد با عنایت به برنامه مصوب ابلاغی معاونت فرهنگی وامور جوانان استان تهران به ادارات که یکی از این برنامه ها بر

جلسه تعامل وهمکاری باشبکه بهداشت شهرستان بهارستان 
شهرداری لردگان رو به قهقرا و سقوط؟؟؟  
باید خدمتتان عرض نمایم که با توجه به وجود مشکلات فراوان در شهرداری و شورای اسلامي شهر لردگان متاسفانه هر روز شهرداری لردگان در حال فروپاشی و ازهم گسیختگی میباشد.ضعف شدید مدیریتی ، عدم ایجاد طرحهای درآمدزا ، عدم پرداخت و دریافت عوارضات قانونی شهرداری ، نداشتن طرح و برنامه بلند مدت ، تعطیل شدن پروژه های عمرانی شهر ، عدم مشاوره و استفاده از متخصصین و مشاورین حوزه عمران و توسعه شهری و .... از عوامل اصلی قرارگرفتن شهرداری در سراشیبی سقوط میباشد

شهرداری لردگان رو به قهقرا و سقوط؟؟؟ 
سرپرست جدید اداره امور عشایر شهرستان چناران منصوب شد  
با حضور آقای مهندس صفرپور مدیرکل امور عشایر خراسان رضوی آقای مهندس حسینی به عنوان سرپرست جدید اداره امور عشایر شهرستان چناران منصوب شد.
 این مراسم که در روز چهارشنبه مورخ 1395/4/23 در محل دفتر رئیس محترم جهاد کشاورزی شهرستان چناران برگزار شد از زحمات آقای پاسبان در طول دوره سرپرستی اداره امور عشایر شهرستان چناران تقدیر به عمل آمد.

سرپرست جدید اداره امور عشایر شهرستان چناران منصوب شد 
مضیف ، نماد فرهنگ مهمانوازی مردم عرب خوزستان  
 باید از الگوهای موفق تقدیر کرد
دیشب به همراه برادر بزرگوارم جناب حجه الاسلام حمیدی برای دیدن مضیف عربی که در شهر ویس و به همت اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان باوی برگزار شده بود، رفته بودیم. مضیفی بزرگ و زیبا با نماد و فرهنگ غنی عربی که ذهن حاضران را به زندگی ابا و اجداد خود که سرشار از فرهنگ و اداب و رسوم زیبا و محلی قدیم بود،می برد. نمادهای که نشان دهنده مهمان نوازی مردم خوزستان است .
و جالب اینکه مسافرانی که از استانهای مختلف کشور بر

مضیف ، نماد فرهنگ مهمانوازی مردم عرب خوزستان 
جشنواره خوشنویسی هفته قرآن و عترت آذربایجان غربی در تکاب آغاز شد  
ماهنامه تكاب-جشنواره استانی خوشنویسی 'هفته قرآن و عترت' آذربایجان غربی با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولان محلی در 2 بخش مسابقه و نمایشگاه در مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان تکاب آغاز شد.
 
به گزارش ایرنا، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان تکاب عصر چهارشنبه در آیین افتتاحیه این جشنواره گفت: بیش از 150 اثر از شهرستان های آذربایجان غربی به دبیرخانه جشنواره خوشنویسی هفته قرآن و عترت ارسال شده که از میان آنها 72 اثر برگزیده شده و به مرحله داوری ب

جشنواره خوشنویسی هفته قرآن و عترت آذربایجان غربی در تکاب آغاز شد 
عضو جدید شورا  
127 جلسه شورای اسلامي شهر لردگان روز 95/1/25 با ذکر تلاوتی چند از آیات کلام الله قرآن مجید و بزرگداشت یاد و خاطره مهندس مرحوم حسین حسنی رییس شورای اسلامي شهر لردگان و نثار فاتحه و صلوات به روح فقید نامبرده برگزار گردید. همچنین با توجه به قانون شوراهای اسلامي کشور و همکاری اعضاء محترم و خیرمقدم گویی اولین عضو علی البدل شورا جناب ولی محمد کاظمی در اولین جلسه رسمی خود در شورا حضور یافتند و ایشان هم ضمن عرض تسلیت به شورا و خانواده داغدار مطالبی را در

عضو جدید شورا 
تصمیمات متخذه در جلسه تسهیل خدمات سفر و طرح نظارتی نوروز95  
به گزارش روابط عمومی اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساری، به جهت هماهنگی و برنامه ریزی در خصوص نظارت بر کالا و خدمات و با هدف انجام مفاد دستورالعمل اجرای ستاد خدمات سفر در ایام پایانی سال و نوروز 95 جلسه ای با حضور رؤسای اتحادیه های صنفی فعال در این ایام و سایر ارگانهای نظارتی مرتبط با طرح در محل اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ساری برگزار گردید بدواً جلسه با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز و سپس آقای هادی نژاد رئیس اداره صنعت ،معدن

تصمیمات متخذه در جلسه تسهیل خدمات سفر و طرح نظارتی نوروز95 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نطنز: مراسم اعتکاف در 14 مسجد شهرستان نطنز برگزار می‌شود  
رئیس اداره تبلیغات اسلامي نطنز گفت: در سال جاری مراسم اعتکاف در 14 مسجد شهرستان نطنز برگزار می‌شود که از این تعداد 4 مسجد در نطنز و 10 مسجد در بخش بادرود قرار دارد.


 

، حجت‌الاسلام ابوالفضل مجیدی تبار با اشاره به حضور گسترده جوانان در مراسم معنوی اعتکاف اظهار داشت: سال گذشته 70درصد از معتکفان در شهرهای نطنز و بادرود را جوانان 15 تا 30 سال تشکیل می دادند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامي نطنز افزود: سال گذشته مراسم اعتکاف در 13 مسجد شهرستان نطنز برگزار ش

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نطنز: مراسم اعتکاف در 14 مسجد شهرستان نطنز برگزار می‌شود 
دیدار سید مهدی طاهری با فرماندار شهرستان پیشوا  
دیدار سید مهدی طاهری با فرماندار شهرستان پیشوا
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا ، سید مهدی طاهری به اتفاق محسن بوربور  در نشستی صمیمی و گرم با فرماندار  این شهرستان دیدار کردند.
برپایه این گزارش ؛ به مناسبت تبریک ایام نوروز و همچنین شروع بکار فعالیت اداره ورزش وجوانان در سال جدید ، رئیس و معاون اداره ورزش وجوانان پیشوا در دفتر فرماندار ورزش دوست حضور یافته و به گفتگو پرداختند.
 عباس ملکوتی خواه در این دیدار نکاتی پیرا

دیدار سید مهدی طاهری با فرماندار شهرستان پیشوا 
اتمام عملیات روکش آسفالت گرم درمحوراسدیه – طبس مسینابه طول 10کیلومتر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان خراسان جنوبی ، سالاری رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان درمیان ازاتمام عملیات روکش آسفالت گرم محوراسدیه – طبس مسینابه طول 10کیلومتر خبرداد.وی افزود : درراستای افزایش ارتقاء ایمنی ونگهداری محورهای مواصلاتی شهرستان درمیان وبه منظور رفاه حال کاربران جاده ای ،روکش آسفالت گرم محور اسدیه – طبس مسینابه طول 10 کیلومتر به پایان رسیده است .حاجی رسول سالاری طبس تصریح کرد : این

اتمام عملیات روکش آسفالت گرم درمحوراسدیه – طبس مسینابه طول 10کیلومتر 
جاذبه های گردشگری ایران/ پارک جنگلی پروز/شهرکرد/ مسافر کوچولو  
پارک جنگلی پروز 
پارک جنگلی پَروَز در 50 کیلومتری شهرستان لردگان و 155 کیلومتری شهرکرد (مرکز استان چهارمحال و بختیاری) قرار دارد.
گردشگاه زیبای پروز با طبیعت بهشت‌گونه خود و قرارگیری در امتداد دره‌ای سرسبز، سالانه میزبان هزاران گردشگر از داخل و خارج استان می‌باشد. محیط دنج و خلوت، سایه درختان بلند و قد برافراشته، چشمه‌های زلال، شالیزارهای سرسبز و درختان جنگلی پیرامون آن، از ویژگی‌های جالب توجه این گردشگاه به شمار می‌روند. جاده آسفالته،

جاذبه های گردشگری ایران/ پارک جنگلی پروز/شهرکرد/ مسافر کوچولو 
نخستین شناسنامه سال ۹۵ در سرخس به نام «بهار» صادر شد  
خبرگزاری ساریكا-   رئیس اداره ثبت‌احوال شهرستان سرخس گفت: نخستین شناسنامه امسال در شهر سرخس برای یک نوزاد دختر و به نام «بهار» صادر شد. حسین زنگوئی زوزنی افزود: در روز پنجشنبه پنجم فروردین‌ماه سال ۹۵ و اولین روز بعد از تعطیلات رسمی نوروزی سند اولین نوزاد متولدشده در شهرستان سرخس ثبت شد. وی خاطرنشان کرد: این نوزاد در تاریخ ۲۶ اسفندماه ۱۳۹۴ متولد شده است. رئیس اداره ثبت‌احوال سرخس به مشخصات این نوزاد اشاره کرد و افزود: «بهار احمدی» فرزند «دا

نخستین شناسنامه سال ۹۵ در سرخس به نام «بهار» صادر شد 
جلسه هماهنگی هفته تعاون با حضور جمعی مدیران تعاونیهای فعال شهرستان در محل ادارهتعاون کار ورفاه اج  
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان داراب جلسه هماهنگی هفته تعاون  با حضور جمعی مدیران تعاونیهای فعال شهرستان  در محل  اداره ، پیرامون هماهنگی و برنامه ریزی جهت اجرای هرچه باشکوهتر برنامه های هفته تعاون برگزار گردید.
در این جلسه کیومرث راستی سرپرست اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان داراب  ضمن خوش آمد گویی به مدعوین از تعامل و همدلی مدیران تعاونیها در شهرستان تقدیر نمود و افزود: امسال که از جانب رهبر فرزانه ان

جلسه هماهنگی هفته تعاون با حضور جمعی مدیران تعاونیهای فعال شهرستان در محل ادارهتعاون کار ورفاه اج 
اولين مرکز آموزشي و توانبخشي معلولين ذهني زير ۱۵ سال خواف افتتاح شد  
اولین مرکز آموزشی و توانبخشی معلولین ذهنی زیر ۱۵ سال خواف افتتاح شد
به گزارش منشور خواف ، در سومین روز دهه مبارک فجر اولین مرکز توانبخشی و آموزش معلولین ذهنی زیر۱۵سال طلوع شهرستان خواف جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح شد.علی ابراهیم بای رئیس اداره بهزیستی  خواف در مراسم افتتاحیه این مرکز گفت:این مرکز که به همت بخش خصوصی با هزینه ای بالغ بر ۳۰ میلیون تومان دائر گردیده در حال حاضر در بخش های روانشناسی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، اتاق بازی و بچ

اولين مرکز آموزشي و توانبخشي معلولين ذهني زير ۱۵ سال خواف افتتاح شد 
    

فروشگاه

لینک عضویت در کانال تلگرام

عضویت در گروه تلگرام جوک کلیپ عکس


کانال تلگرام

جدیدترین مطالب

خرید مستقیم فرش از کارخانه !!
تفاوت قیمت با فروشگاه های سطح شهر 30 الی 50%